Coca-Cola vs KM Steel Service (67:69)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „KM Steel Service“

2022 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 22:22 val., peržiūros: 306

Lapkričio 6 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Coca-Cola" (šeimininkai) ir "KM Steel Service" (svečiai). Rungtynės buvo atkaklios ir permainingos, komandos dėl pergalės kovojo iki pat paskutinės akimirkos ir čia labiau pasisekė "KM Steel Service" krepšininkams, kurie laimėjo susitikimą rezultatu 67:69 (12:8, 28:20, 10:20, 17:21).

Rungrynes kiek geriau pradėjo "Coca-Cola" žaidėjai, kurie po nerezultatyvaus pirmojo kėlinuko pademonstravo puikų puolimą, iki ilgosios pertraukos susikrovė dviženklį pranašumą ir po dviejų ketvirčių buvo priekyje rezultatu 40:28.

Vis tik "KM Steel Service" komanda nenuleido rankų ir trečiame kėlinuke sugražino intrigą. Dabar vis dažniau pranašumas ir iniciatyvą buvo "KM Steel Service" ekipos pusėje. "Coca-Cola" dar turėjo realius šansus bent jau išlyginti rezultatą, bet klaidos lemiamomis atakomis nubraukė jų viltis. "KM Steel Service" atlaikė varžovų šturmą ir laimėjo susitikimą rezultatu 67:69.

Robertas Mickevičius

Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „KM Steel Service“ (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 20:48 val.)Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „KM Steel Service“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Promatecha“ iki paskutinių sekundžių trukusioje dramoje pasiekė pergalę. (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 20:32 val.)Per pirmą rungtynių pusę 27 taškus sumetęs A. Makūnas atvedė „Remza“ ekipą į pergalę prieš „KM Steel Service“ (2023 sausio 03 d., antradienis, 21:51 val.)Antroje rungtynių pusėje puolime užstrigusi „KM Steel Service“ nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 18:52 val.)„Remza“ dominavo rungtynėse prieš „KM Steel Service“ (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:31 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti „KM Steel Service“ pergalė prieš „Manvesta“ (2023 vasario 21 d., antradienis, 23:17 val.)Nesulaikomas E.Aleksa atvedė „Coca-Cola“ į pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Coca-Cola“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:20 val.)Po atkaklios kovos „KM Steel Service“ palaužė „Manvestą“ (2023 sausio 19 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)