Kauno kolegija vs Voluktė (86:94)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 27 d., Antradienis, 18:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Vos penkiese susirinkę „Voluktės“ krepšininkai palaužė „Kauno kolegiją“

2015 sausio 27 d., Antradienis, 19:48 val., peržiūros: 1157

Antradienį, sausio 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos, "Baltik sport" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Kauno kolegijos" ir svečių "Voluktės" ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė įnirtinga kova, tačiau antroje rungtynių pusėje iniciatyvą perėmę "Voluktės" krepšininkai išlaikė ją iki rungtynių pabaigos, ko pasekoje iškovojo jau devintą pergalę. 86:94 (28:26, 15:14, 20:24, 23:30).

Susitikimo pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek vėliau septynis taškus iš eilės pelnę svečių krepšininkai šiek tiek atitrūko nuo varžovų. Vis tik, taip lengvai nusileisti neketinę aikštės šeimininkai įpusėjus kėlinukui rezultatą išlygino. Per likusį laiką "Voluktė" taškus rinko tik baudos metimais, kai, tuo tarpu, "Kauno kolegija" surengdavo vieną kitą sėkmingą išpuolį, ko pasekoje po pirmos rungtynių dalies turėjo dviejų taškų persvarą. 28:26.

Antrasis ketvirtis prasidėjo itin sėkmingu aikštės šeimininkų žaidimu, kurių gretose nesulaikomas buvo Paulius Parachomikas, vieną po kito metęs tolimus metimus. Beveik viso kėlinuko metu "Voluktė" turėjo vytis savo varžovus ir tik prieš pat ilgąją pertrauką, surengę spurtą 0:5 jie sumažino skirtumą tarp komandų iki trijų taškų. 43:40

Po ilgosios pertraukos iššovė svečių snaiperis Donaldas Jankauskas, kurio tolimų metimų dėka "Voluktė" perėmė iniciatyvą į savo rankas bei įgijo šešių taškų persvarą. Kiek vėliau jau "Kauno kolegijos" žaidėjai turėjo tenkintis besivejančiųjų vaidmeniu, kuris tęsėsi iki trečiojo ketvirčio pabaigos, kuomet po rezultatyvios atkarpos aikštės šeimininkai susigrąžino minimalų pranašumą. Vis tik, pabaigą geriau sužaidę svečių krepšininkai ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai. 63:64.

Paskutinė ir lemiama rungtynių dalis prasidėjo kiek vangokai, tačiau ledus pralaužę "Kauno kolegijos" vyrai ir vėl perėmė žaidimo vadžias į savo rankas, tačiau labai neilgam, nes netrukus Donaldas Jankauskas ir vėl "apmėtė" priešininkus fantastiškais tritaškiais metimais, kurių dėka "Voluktė" įgijo devynių taškų pranašumą. Per likusį laiką "Kauno kolegija" dar bandė desperatiškai gelbėtis, tačiau užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę svečiai iškovojo pergalę rezultatu 86:94.