LSK „Technoera“ vs Kauno aerouostas (93:100)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 rugsėjo 27 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

Atkaklioje kovoje stipresni buvo „Kauno aerouosto“ krepšininkai

2015 rugsėjo 27 d., Sekmadienis, 19:08 val., peržiūros: 1017

Rugsėjo 27-osios pavakarę Batėgalos daugiafunkcio centro sporto arenoje įvyko Kauno mero mažosios taurės C pogrupio varžybos, kuriose jėgas aiškinosi šeimininkų LSK „Technoera“ ir gausiai atvykę „Kauno aerouosto“ krepšininkai. Nors ir beveik visas rungtynes pirmavo svečių ekipa, tačiau rungtynės buvo pakankamai atkaklios ir dinamiškos, o nugalėtojas sprendėsi tik paskutinėmis minutėmis ir nugalėjo persvarą išlaikiusi „Kauno aerouosto“ komanda rezultatu 93:100 (19:27, 24:24, 23:26, 27:23).

Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo LSK „Technoeros“ ekipa, kuri, sužaidus dvi su puse minutės turėjo 6 taškų persvarą (8:2), tačiau netrukus „surimtėjo“ ir svečiai, netrukę likviduoti deficitą bei išsiveržę priekin, o kaip parodė likusi rungtynių dalis, „Kauno aerouosto“ krepšininkai persvarą išlaikė iki pat finalinio švilpuko.

Pirmajame ketvirtyje svečiai sužaidė rezultatyviausią rungtynių atkarpą, į varžovų krepšį įmetę 27 taškus, tuo tarpu priešininkams leidę įmesti tik 19.

Antrajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas, kuris buvo aplaistytas ir krauju. Po žaidybinio epizodo teko tvarstyti G. Jevstignejevo smakrą, kuris matomai turėjo ir vėliasniame jo pasirodyme, nes vienintelis dėjimas rungtynėse baigėsi nesėkme, nors buvo ganėtinai įspūdingas.

Antrojoje rungtynių pusėje pirmaujanti komanda nesikeitė, tačiau vis daugiau žaidėjų artėjo prie pražangų limito. Ketvirtajame kėlinyje pirmasis priverstinai aikštelę turėjo palikti svečių ekipos įžaidėjas A.Makūnas, o po jo ir LSK „Technoeros“ žaidėjai T.Kepežinskas bei Ž.Radzevičius. Paskutinysis aikštelę anksčiau laiko paliko M.Kazakevičius, paskutinėmis sekundėmis komandai bandant griebtis baudų taktikos, bei palikęs komandos draugus rungtyniauti keturiese. Po šios pražangos prie baudų metimų linijos stojo A.Gedminas, „lenkišku“ metimu užtvirtinęs pergalę bei įmetęs simbolinį – 100-ąjį tašką.

Po rungtynių „Kauno aerouosto“ vyr. treneris Donatas Budginas kalbėjo: „Mums šiandien trūko nusiteikimo, bet pavyko laimėti. Labiausiai padėjo tai, kad varžovai nesusirinko“.

LSK „Technoera“: Gediminas Butkus – 25 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Tomas Kepežinskas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Žilvinas Radzevičius – 18 tšk., Marius Kazakevičius – 10 tšk.

Kauno aerouostas: Tomas Pileckas – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Gedminas – 16 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 13 tšk., Dainius Bakanas – 13 tšk., Aidas Makūnas – 12 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

baltas19882015 rugsėjo 27 d., 22:57 val.
Saunuoliai :) Pagaliau teisejai (kaip mes zaideai sakom) netrugde varzybom :) Dar karta pagarba :) Va taip teisejai turi teisejauti, o ne taip kaip pirmose varzybose.Saunuoliai :)

Taškų lenktynėse pranašesni buvo „Kauno SRC“ krepšininkai (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:22 val.)Po atkaklios kovos, negausiomis pajėgomis susirinkusi LSK „Technoera“ iškovojo bronzą (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 16:31 val.)Bronzinio mūšio atomazgoje „Kauno Aerouostas“ tolimais šūviais nužudė „Hidraulines Sistemas“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Kauno Aerouostas“ po didžiosios pertraukos neutralizavo „Vieningą Kauną“ (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 22:29 val.)Statistą pravirkdžiusiose rungtynėse „Kauno Aeorouostas“ palaužė „Kauno SRC“ pasipriešinimą (įkelta beveik visų rungtynių statistika) (2015 rugsėjo 22 d., antradienis, 22:31 val.)Kovingai rungtyniavęs KK „Kauno Partizanas“ gerokai patampė nervus „Kauno Aerouostui“ (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:34 val.)Po atkaklios ir emocingos kovos finalą pasiekė „Sporto manija ‒ 2“ (2015 spalio 16 d., penktadienis, 23:06 val.)Ketvirtą kėlinį galingai pradėjusi „Advokatų kontora Konsus“ pasiekė pergalę (2015 spalio 02 d., penktadienis, 21:58 val.)LSK „Technoera“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 spalio 04 d., sekmadienis, 19:34 val.)„Galera“ išsivežė pergalę iš Batėgalos (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)