KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA vs AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS (60:51)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 kovo 17 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Pirmąsias aštuntfinalio rungtynes laimėjo ''Kauno Orouostas & Lana Lecta''

2013 kovo 17 d., Sekmadienis, 23:57 val., peržiūros: 2279

Kovo 17 dieną J.Dobkevičiaus vidurines mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno Orouostas & Lana Lecta" priemė svečius ''Agava & Automatinių Sistemų Servisas" ekipą. Tai buvo pirmos aštunfinalio rungtynės. Pirmąją rungtynių pusę geriau rungtyniavę šeimininkai, po dviejų sužaistų kėlinukų turėjo įgiją 17 taškų pranašumą, tačiau antroje varžybų pusėje susiėmę svečiai pradėjo mažinti atsilikimą. Ketvirtoje kėlinio pradžioje rezultatas buvo ištirpęs iki 2 taškų, bet susikaupę šeimininkai užtikrintai sužaidę lemiamą ketvirtį iškovojo sunkią pergalę rezultatu 60:51 (20:9, 17:11, 11:20, 12:11).

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų ekipos žaidėjo T.Anankos 5 taškais iš eilės, svečiai sugebėjo atsakyti tik vienu baudos metimu, netrukus ''Kauno Orouostas & Lana Lecta'' ekipa surengė spurtą 8:0, po kurio pranašumas išaugo iki 12 taškų (13:1). Antrąją kėlinio pusę geriau sužaidė ''Agava & Automatinių Sistemų Serviso'' ekipa, kurie pelnė 9 taškus, o varžovai atsakė 7 taškais, bet po pirmųjų dešimties minučių rezultatu 20:9 pirmavo ''Kauno Orouostas & Lana Lecta''.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų atkakliu žaidimu taškas į tašką, sužaidus pirmąsias penkias kėlinio minutes skirtumas tarp ekipų nepasikeitė (28:19), tačiau sekančioji dalis ir vėl buvo sėkmingesnė ''Kauno Orouostas & Lana Lecta'' ekipai, kurie sužaidę atkarpą 9:1, po dviejų prabėgusių kėlinukų susikrovė jau 17-kos taškų pranašumą. Rezultatas 37:20.

Po ilgosios pertraukos scenarijus pasikeitė. Nors kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo šeimininkai, tačiau ''Agava & Automatinių Sistemų Serviso'' ekipa surengė sėkmingą atkarpą 6:0, po kurios rezultatas sumažėjo iki 13-kos taškų. Sužaidus penkias minutes priekyje tebuvo ''Kauno Orouostas & Lana Lecta'' (44:28). Likus žaisti apie tris minutes svečiai spurtavo 8:0 ir taip sumažino rezultatą iki 8 taškų (44:36), toliau ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir skirtumas nepakito, bet kėlinio pabaigoje šeimininkų ekipos žaidėjų M.Nevo ir K.Čepanonio taiklūs dvitaškiai metimai padidino pranašumą iki 12 taškų, svečiai realizavo vieną baudos metimą iš dviejų,o paskutinėje kėlinio atakoje T.Gaurilčiko tritaškis metimas sumažino pranašumą iki 8 taškų. Rezultatu 48:40 vis dar priekyje tebuvo ''Kauno Orouostas & Lana Lecta''.

Ketvirtąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie tuoj pat pelnę 5 taškus be atsako sumažino savo ekipos atsilikimą iki 3 taškų (48:45). Šeimininkai realizavo vieną baudos metimą, bet svečių ekipos žaidėjo G.Prabulio metimas sumažino skirtumą iki 2 taškų (49:47). Antroje rungtynių pusėje vyko atkakli kova, jautėsi atkrintamujų varžybų atmosfera. Likus žaisti tris minutes kėlinyje šeimininkai pirmavo 4 taškais (55:51), svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus ir mažinti skirtumą tarp ekipų, o užtikrintai metę baudos metimus šeimininkai padidino pranašumą iki 9 taškų ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu 60:51.

Po rungtynių ''Kauno Orouostas & Lana Lecta'' ekipos treneris, bei žaidėjas T.Ananka teigė : ''Per anksti patikėjom pergalę po dviejų kėlinių, varžovai parodė, kad turi jėgų,bet nieko baisaus neįvyko ir šiek tiek pasistengę iškovojom pergalę''.

''Kauno Orouostas & Lana Lecta'' : K.Čepononis (18 tšk. 11 atk.kam. 8 išpr.praž.) , P.Amanaitis (12 tšk. 6 rez.perd.) , H.Butkus (12 tšk.)

''Agava & Automatinių Sistemų Servisas'' : T.Gaurilčikas (15 tšk. 8 atk.kam.) , A.Sutkus (14 tšk. 8 išpr.praž.) , A.Šalaševičius (10 tšk. 4 rez.perd.)

Karingose rungtynėse "Kauno orouostas & Lana Lecta'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 02:05 val.)''Kauno orouostas & Lana Lecta'' lengvai nugalėjo ''Chemcentras'' ekipą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Kauno Oro Uostas & Lana Lecta (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:57 val.)"Krasta auto Kaunas" įveikė "Kauno orouostą & Lana lecta" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:52 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" po atkaklios kovo palaužė "Kauno orouostą & Lana Lecta" (2012 lapkričio 16 d., penktadienis, 00:53 val.)"Kauno grūdai" įveikė „Kauno Orouostą & Laną Lectą“ (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 23:47 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" lengvai įveikė ''Vijoros'' ekipą (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 01:54 val.)„Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC“ įveikė „Kauno Orouostą & Laną Lectą“ (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 07:59 val.)"Kauno orouostas & Lana Lecta'' antrą kart įrodė savo pranašumą prieš ''Omegą'' (2013 vasario 15 d., penktadienis, 19:52 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" ketvirtame kėlinuke įveikė "Kauno Orouostą & Lana Lecta" (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 00:15 val.)