DETAS HOPTRANSA & BRGroup - D vs LIETUVOS DUJOS (75:82)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Ketvirtąjame kėlinyje nutolę Lietuvos Dujos palaužė Detas H & Freolitus - Doremus

2012 gruodžio 11 d., Antradienis, 00:37 val., peržiūros: 2737

Gruodžio 10 dieną Kauno Energijos sporto salėje įvyko "įmonių" lygos "Sporto Fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Detas H & Freolitus – Doremus" priemė svečius "Lietuvos Dujos". "Detas H & Freolitus – Doremus" savo sąskaitoje turėjo dvi pergales ir keturis pralaimėjimus, o "Lietuvos Dujos" buvo iškovoję visas penkias pergales. Rungtynių pradžioje "Lietuvos Dujos" visada buvo žingsneliu priekyje, tačiau kėlinio pabaigoje geriau sužaidė šeimininkai ir po pirmojo ketvirčio jie priekyje (22:20). Antrąjame kėlinyje žaidimas toliau vyko taškas į tašką, tačiau po dviejų kėlinių jau svečiai turėjo keturių taškų persvarą (37:41). Trečiame ketvirtyje toliau rungtynės vyko permainingai ir nė vienai komandai nepavyko įgyti persvaros (52:56). Versdami dažnai klysti varžovus "Lietuvos Dujos" greitai padidino skirtumą iki dviženklio ir išlaikė persvarą – 75:82. Tai buvo šešta "Lietuvos Dujos" pergalė, o "Detas H & Freolitus – Doremus" pralaimėjo penktą kartą.

Rungtynės prasidėjo dvitaškiu kurį pelnė Rytis Kybartas. Į tai tritaškiu atsakė taip pat septintasis numeris Martynas Maumevičius. Dujos pratęsė sėkmingą atkarpą ir dar pelnė tris taškus – 2:6. Penkis taškus pelnė šeimininkai, trimis atsakė svečiai ir skirtumas du taškai – 7:9. Per kitas dvi minutes šešis taškus surinko šeimininkai, o penkiais atsakė svečiai ir skirtumas tapo minimalus- 13:14. Iki ketvirčio pabaigos komandos toliau žaidė taškas į tašką ir nė vienai nepavyko nutolti, tad po pirmo ketvirčio – 22:20.

Antrasis kėlinys prasidėjo Rolando Mačiulaičio tritaškiu, kuriam tai jau buvo trečias toks metimas ir Dujos vėl persvėrė rezultatą – 22:23. Atkarpą 7:2 laimėjo Detas ekipa ir vėl pirmauja jie – 29:25. Atkarpa identiška varžovams atsakė ir Dujos ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 31:32. Atkarpa 6:2 laimėjo Dujos ir padidino pranašumą iki penkių. Keturis taškus surinko šeimininkai, tačiau kėlinį tritaškiu užbaigė Rolandas Mačiulaitis ir po dviejų kėlinių – 37:41.

Trečią kėlinį penkiais taškais pradėjo šeimininkai, į kuriuos dviem baudos metimais iš trijų atsakė svečiai. Šešis taškus surinko šeimininkai ir įgijo šešių taškų pranašumą – 48:43. Po du taškus apsikeitė komandos ir skirtumas nepakito. Penkiais taškais atsakė Dujos ir rezultatas tapo lygus – 50:50. Iki ketvirčio pabaigos šeimininkai pelnė du taškus, svečiai šešis ir po trijų ketvirčių – 52:56.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus taikliais metimais – 54:58. Tada septynis taškus paeiliui surinko Lietuvos Dujos ir pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklę persvarą – 54:65. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet šešis surinko šeimininkai, dviem atsakė svečiai ir skirtumas kiek aptirpo – 60:69. Po du taškus vėl apsikeitė komandos, o tuomet tritaškį pataikė Rolandas Mačiulaitis ir skirtumas didžiausias šiose rungtynėse – 62:74. Penkis taškus surinko šeimininkai ir skirtumą sumažino iki septynių. Dvitaškį pelnė Martynas Maumevičius ir vėl kiek nutolino savo komandą – 67:76. Aštuonis taškus paeiliui sumetė šeimininkai ir skirtumas tapo minimalus – 75:76. Gale šeimininkai ėmesi pražangų taktikos, tačiau gavo nesportinę pražangą ir baudas užtikrintai metę svečiai laimėjo rungtynes rezultatu – 75:82.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė – pirmoje pusėje sekėsi kiek sunkiau ir žaidėm taškas į tašką, tačiau antroje nutolome irpalikėme dviženklį pranašumą ir saugiai nugalėjom.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Rolandas Mačiulaitis (26, 14 atk. kam., 37 naud. bal.), Martynas Maumevičius (16, 5 rez. perd.), Paulius Minajevas (12, 7 rez. perd.), Romas Nemeikša (10), Rokas Marcinkevičius (10) taškų.

Pralaimėjusiems – Mindaugas Kvedaras (31, 6 rez. perd., 5 per. kam., 38 naud. bal.), Rytis Kybartas (20), Ramunas Buinevičius (12, 10 atk. kam.) taškų.

„Omega“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Detas H & Freolitus - Doremus“ ekipą (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 22:06 val.)Permainingoje kovoje "Vėjų linija & Garliavos duona" įveikė "Detas H & Freolitus - Doremus" ekipą (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 23:41 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" neturėjo vargo su "Detas H & Freolitus - Doremus" (2012 lapkričio 27 d., antradienis, 00:00 val.)Rungtynių pabaigoje "Lietuvos dujos" palaužė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 23:24 val.)"Sabonio KC Admin" penketukas įveikė "Detus H & Freolitus - Doremus" ekipą (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 00:06 val.)Permainingoje kovoje pergalę iškovojo "Detas hoptransa & BRGroup - D" ekipa (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 23:21 val.)Detas Hoptransa & BRGroup - D ketvirtame kėlinyje palaužė Dentist Team pasipriešinimą ir laimėjo aštuntfinalį 2:0 (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 23:39 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija susitvarkė su Lietuvos Dujom (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 23:14 val.)Čempionais po lengvos kovos tapo "Detas Hopstransa& BRGroup-D" (2013 gegužės 01 d., trečiadienis, 00:20 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pasismagino su "Lietuvos Dujomis" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 00:09 val.)