Banga vs Voluktė (81:90)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 08 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Banga“ neapgynė savo tvirtovės ir turėjo pripažinti „Voluktės“ pranašumą

2015 sausio 08 d., Ketvirtadienis, 23:53 val., peržiūros: 1111

Ketvirtadienį, sausio 8 dieną, VDU sporto centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos, "Baltik sport" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Bangos" ir svečių "Voluktės" ekipų. Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau vėliau spurtavę "Voluktės" krepšininkai perėmė iniciatyvą ir išlaikė ją iki pat susitikimo pabaigos, kas reiškė jų pergalę rezultatu 81:90 (18:20, 20:26, 15:31, 28:13).

Rungtynes kiek geriau pradėjo "Bangos" žaidėjai, kurie įgijo kelių taškų pranašumą. Netrukus svečiai persvėrė rezultatą savo naudai, bet čia pat spurtavę aikštės šeimininkai susigrąžino pirmaujančios komandos vaidmenį. Vis tik, juo "Banga" ilgai nesidžiaugė, nes netrukus sekė devyni "Voluktės" taškai iš eilės, kurių dėka jie perėmė žaidimo vadžias į savo rankas. 18:20.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos žaidė labai panašiai, todėl rezultatas dar ne kartą buvo lygus, tačiau kiek vėliau po truputį ėmė ryškėti "Voluktės" krepšininkų pranašumas. Einant antram kėlinukui į pabaigą iššovė svečių ekipos snaiperis D.Jankauskas, kurio trijų taiklių tolimų metimų dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki aštuonių taškų. 38:46.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai dar buvo prisiviję varžovus, tačiau šie stovėti vietoje nesiruošė ir netrukus surengė spurtą 0:7, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki keturiolikos taškų. Kiek vėliau žaidimas ir vėl išsilygino, tačiau tai truko neilgai, nes dar vieną "sausą" atkarpą sužaidę "Voluktės krepšininkai trečią kėlinuką pabaigė turėdami 24-ių taškų persvarą. 53:77.

Jau pačioje paskutinės rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkai ėmė vytis varžovus, ir surengę spurtą 9:0 šiek tiek sumažino savo atsilikimą, tačiau jiems ir vėl ramybės nedavė D.Jankausko tolimi metimai. Kiek vėliau atsibudo ir aikštės šeimininkų snaiperiai, kurie pataikė tris tolimus metimus iš eilės ir padėjo savo komandai sumažinti deficitą iki dvylikos taškų, tačiau laiko jau buvo per mažai ir, nors pavyko dar sumažinti atsilikimą, pergalė jau buvo per toli. 81:90.

"Banga": Aurimas Karbauskas – 31 tšk., Arnas Lubys – 17 tšk., Renatas Issak – 10 tšk.

"Voluktė": Donaldas Jankauskas – 34 tšk., Darius Aklys – 17 tšk., Rimantas Lukoševičius – 11 tšk., Matas Lisajevičius – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

„Banga“ po puikaus ketvirto kėlinio privertė pasiduoti „Šilainių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 00:09 val.)„Banga“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „Sporto fėją“ – Detagamą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Šilainiai“ paskendo „Voluktės“ tritaškių lietuje (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 00:52 val.)„Banga“ po pratęsimo krito prieš „Kauno SRC“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:52 val.)„Banga“ susitvarkė su puolime strigusiais KK „Pauliukais“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)Paskutiniame kėlinyje įsišaudžiusi „Voluktė“ palaužė „DNC ‒ Sport Fairy“ šešetuką (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:29 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Voluktę“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Kauno SRC“ nusileido „Voluktei“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 01:44 val.)„Banga“ įveikė negausiai susirinkusius jaunuosius „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Negausiai susirinkusi „Banga“ buvo toli nuo revanšo prieš BC „Sporto fėją ‒ Detagamą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:04 val.)