Sporto asociacija „Persvara“ vs Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (65:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 12 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Nieko nebelėmusiose rungtynėse, pergalę šventė Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont

2015 kovo 12 d., Ketvirtadienis, 21:56 val., peržiūros: 1026

Kovo 12 dieną, šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos „Rind“ rungtynės tarp šeimininkų Sporto asociacija „Persvara“ ir svečių Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont komandų. Šios rungtynės nė vienai komandai nieko nebelėmė, abi jos į atkrintamasias nepatenka ir šiomis varžybomis baigė savo pasirodymą įmonių lygoje. Nuo pirmųjų minučių į priekį išsiveržę Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont, visų rungtynių metu laikė iniciatyvą savo rankose ir šventė pergalę rezultatu – 73:65.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, tačiau kėlinio viduryje pataikyti 3 tritaškiai leido Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont komandai išsiveržti į priekį – 15:6. Kėlinio pabaiga buvo itin nerezultatyvi, tačiau paskutiniąją minutę A.Marchockij pataikė du baudos metimus ir leido savo komandai po pirmojo kėlinuko džiaugtis dviženkle persvara – 19:8.

Antrajame kėlinyje po dviejų V. Černiausko ir vieno G. Aleksos taiklių tritaškių, šeimininkai priartėjo iki 4 taškų – 25:21. Kėlinio pabaigoje komandos turėjo tik po vieną žaidėją pelnantį taškus, šeimininkų gretose paskutiniuosius 6 taškus pelnė Marius Satkevičius, o svečių gretose paskutiniuosius 7 taškus surinko Juras Kulvecas. Po šios šių dviejų žaidėjų mini dvikovos, 7 taškų pranašumą sužaidus du kėlinius turėjo Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont komanda – 35:28.

Po ilgosios pertraukos prasidėjo Artiomo Marchockio šou. Šis žaidėjas per šį kėlinuką pataikė net 5 tritaškius metimus, iš viso surinko 20 taškų ir daugiausiai prisidėjo prie 8 taškais laimėto kėlinio. Po 30 minučių kovos, Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont susikrovė 15 taškų pranašumą – 61:46.

Lemiamą ketvirtį, vedami M. Stankevičiaus Sporto asociacija „Persvara“ pradėjo spurtu 10:2, ir sugrąžino intrigą į šias rungtynes. Baigiantis kėlinio laikui, komandas skyrė 6 taškai – 69:63. Šeimininkai bandė gelbėtis tritaškiais metimais, tačiau jie buvo netaiklūs, o baudų metimus be klaidų metęs Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont komandos lyderis Artiomas Marchockis įtvirtino pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu – 73:65.

Po rungtynių, pergalę šventusios komandos treneris Algis Juospaitis sakė:

Varžybos nieko nebelėmė, tačiau smagiai pažaidėme ir iškovojome pergalę prieš varžovus, kuriems visas prieš tai žaistas rungtynes buvome pralaimėję.

Sporto asociacija „Persvara“: Gytis Jankauskas – 16 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Stankevičius – 16 tšk., Vilius Černiauskas – 15 tšk., Marius Satkevičius – 13 tšk.

Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont: Artiomas Marchockis – 35 tšk. (5 išpr. praž.), Gintaras Sabas – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Kumpys – 10 tšk.

Atkakliose ir permainingose rungtynėse, Sporto asociacija „Persvara“ šventė pergalę prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)„KAMS“ po sunkios kovos privertė pasiduoti „Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Lietuvos dujos“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kartlandas.lt EasyIT.lt-Colemont“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ komandą (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:47 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaunalietuvių sporto organizacija“ palaužė „Kartlandas.lt & EasyIT.lt“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:54 val.)„Kauno Aerouostas & Lana Lecta“ po atkaklios kovos palaužė „Kartlandą.lt & Easy.lt Colemont“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ po permainingos kovos nugalėjo “Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:56 val.) „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 21 d., antradienis, 22:42 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ nušlavė „Celsio“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:13 val.)Antroje rungtynių rungtynių pusėje „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 01:04 val.)