Kauno technologijos universitetas vs Vilmista (73:78)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ namie krito prieš „Vilmistą“

2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 20:30 val., peržiūros: 869

Sekmadienį, vasario 25 -ąją dieną, KTU sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių, Mažosios taurės G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Kauno technologijos universiteto“ ir svečių „Vilmistos“ komandos. Sekmadienio popietę vykęs mačas klostėsi atkakliai. Varžybų taškų grafą pirmieji atidarė šeimininkai – dvitaškiu pasižymėjo D.Čiužas. Atkakliame pirmajame ketvirtyje svečių teisėmis rungtyniavę „Vilmistos“ krepšininkai buvo tempiami E. Plentos ir T. Raulušavičiaus taiklių metimų, o įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė tik du taškai – 11:13. Svečių gretose puolimo lyderio vaidmenį perėmė Š.Petraitis, o šeimininkus gelbėjo taiklūs tolimi metimai. Po pirmojo kėlinio priekyje visdar buvo svečiai – 19:22. Antrajame ketvirtyje vaizdas žymiai nesikeitė, abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis. Sužaidus lygiai penkias minutes komandas skyrė tie patys trys taškai (29:32), o netrukus vėl puolime blykstelėję Š.Petraitis svėrė svertus jau savo komandos naudai. Iki ketvirčio pabaigos perėmę iniciatyvą „Vilmista“ dar šiek tiek nutolo ir pirmavo 36:43.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai starto 6:0 ir jau kvėpavo varžovams į nugarą (42:43), bet po šalto dušo svečiai įsivažiavo ir likus žaisti tris minutes atstatė turėtą 7 taškų pranašumą, o likus žaisti pusę minutės komandas skyrė jau dviženklis „Vilmistos“ pranašumas. Bet kėlinuką tritaškiu užbaigė V.Tilinskas – 54:61. Ketvirtasis kėlinukas geriau prasidėjo svečiams, jie atstatė dviženklį pranašumą. Šeimininkai krito į duobę ir net penkias minutes nepelnė nei taško, o per šią atkarpą svečių persvara išaugo iki 14 taškų. Nors šeimininkai dar bangė gelbėtis tolimais metimais, tačiau skylėta gynyba ir laiko stoka neleido pakovoti dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu – 73:78 (19:22, 17:21, 18:18, 19:17).

Po rungtynių „Vilmistos“ treneris M.Vilimas kalbėjo: „Smagu, kad komanda šiandien susirinko. Varžovai puikiai žinome stipriai atrodo antroje vietoje ir labai džiaugiames šiandiene pergale. Tikimės, kad su šia pergale mūsų žaidimas tik gerės ir dar pakilsime aukščiau pogrupyje.“

„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Telia“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Kauno technologijos universitetas“ lengvai įveikė „Telia“ krepšininkus (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Kauno technologijos universitetas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Acme“ (70:77) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Kauno technologijos universitetas“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Kauno technologijos universitetas“ palaužė „Plasteną“ ir keliauja į finalą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)„Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Vilmistą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pratęsime palaužė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ sutriuškino negausią „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:36 val.)