KAUNO LIBERALAI vs KOŠMARAS (54:70)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

"Košmaras" surengė košmarišką vakarą "Kauno Liberalams"

2012 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 21:45 val., peržiūros: 2651

Sekmadienį, gruodžio 2 dieną, Šančių vidurinėje mokykloje įvyko "C" lygos "Top sport" rungtynės, kur šeimininkai ''Kauno Liberalai'' sutiko švečius ''Košmaras''. Permainingose ir įtemptose varžybose pergalę šventė ''Košmaro'' komanda, rezultatu 54-70.

Pirmąjį kėlinuką abi komandos pradėjo kiek nervingai, komandos žvalgėsi, ieškojo spragų priešininkų gynyboje. Pirmo kėlinio pirmoje pusėje niekam atitrūkti nepavyko. Pirmavo tai viena, tai kita komanda. Antrą pusę ''Košmaras'' sužaidė šiek tiek geriau ir jiems pavyko susikrauti 6 tašku pranašumą ir laimėti kėlinuką 13:19.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje atrodė visiškai kitaip. Naujų jėgų pasisėmę ''Kauno Liberalai'' nesiruošė pasiduoti. ''Kauno Liberalai'' puikiai kovojo dėl atšokusių kamuolių, pataikė kelis metimus be atsako ir to pakako, kad ''Košmaro'' krepšininkai sutriktų. Jiems niekaip nesisekė pralaužti priešininkų gynybos ir ''Kauno Liberalai'' po dviejų kelinių turėjo trapų 2 taškų pranašumą 32-30.

Trečiajame kėlinyje '' Košmaras'' iškart puolė spausti varžovus nuo pat galinės linijos ir šis spaudimas visiškai pasiteisino. Varžovai pradėjo daryti skubotus, neapgalvotus metimus, prarasti kamuolį aikštės viduryje, o ''Košmaras'' puikiai išnaudojęs varžovų klaidas, greitomis kontraatakomis draskė ''Kauno Liberalus''. Po trijų kėlinių ''Košmaras'' jau pirmavo 9 taškais. Kėlinys baigėsi 44-53.

Ketvirtajame kėlinyje ''Košmaras'' nekeitė strategijos, spaudė priešininkus po visą aikštę, savo ruožtu ''Kauno Liberalai'' bandė naudoti zoninę gynybą, bet jau niekas nebepajėgė sustabdyti įsibėgėjusio ''Košmaro''. ''Košmaro'' krepšininkai šventė antrają pergalę rezultatu 54-70.

''Košmaro'' treneris po varžybų sakė: ''Pergalė, aišku, visada smagu. Aišku smagu, jog mūsų žaidimas pradeda gerėt. Šiandien antroje pusėje panaudojom spaudimą ir tai mums padėjo, priešininkai pasimetė. Tas mums davė norimą rezultatą ir mes esame tuo patenkinti.''

Naudingiausi ''Košmaro'' komandoje buvo: D.Labašauskas – 21 pts., 18 pridėjo M.Kluonius, 12 – P.Kuzminskas.

''Kauno Liberalams'': V.Rukuiža – 20 pts., M.Valikonis – 12, V.Bauža – 8.

BC "Gazuotas pienas" sunkiai susitvarkė su "Kauno liberalais" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:48 val.)Kaunas lengvai susidorojo su Kauno Liberalais (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 19:49 val.)"Košmaras" įveikė "Ragus" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 19:41 val.)Atkaklioje kovoje "Lituanica" nugalėjo "Kauno liberalus" (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 01:14 val.)Permainingose rungtynėse pergalę šventė "Kauno Liberalai" (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 22:21 val.)Negausiai susirinkę "Kauno Liberalai" neatsilaikė prieš "Krepsininkas.net" (2013 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)"Lokiai" iškovojo pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 01:25 val.)Visas rungtynes besivejančių vaidmenyje buvę "Kauno Liberalai" turėjo pripažinti "Green Death" pranašumą (2013 vasario 26 d., antradienis, 23:12 val.)„Partizanai“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno liberalus“ (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:41 val.)"Košmaras" po permainingos kovos palaužė "VU KHF" (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)