MRU VSF vs Randeris (65:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 31 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Randeris“ rungtynių pabaigoje palaužė „MRU VSF“ komandą

2017 spalio 31 d., Antradienis, 22:42 val., peržiūros: 938

Spalio 31 dieną „VRM“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „MRU VSF“ priemė svečius „Randerį“. „MRU VSF“ savo sąskaitoje turėjo dvi pergales, o „Randeris“ vieną pralaimėjimą.

Rungtynes geriau pradėjo „MRU VSF“, kurie sužaidus tris minutes pirmavo rezultatu 3:0. NEtrukus pirmus taškus pelnė ir „Randeris“, o baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė du taškai (7:5). Septintą minutę į priekį išsiveržė „Randeris“ (10:11). Visgi netrukus „MRU VSF“ persvarą susigrąžino ir išlaikė iki kėlinio pabaigos (20:15).

Antro kėlinio pradžioje tritaškį pataikė „Randeris“, o baigiantis antrai minutei taikliais metimais apsikeitė komandos (22:21). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „MRU VSF“ (29:21). Septintą minutę komandas skyrė devyni taškai (33:24). Paskutinėmis kėlinio minutėmis be klaidų gynėsi „Randeris“, o patys pelnė septynis taškus (33:31).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes rezultatas buvo lygus (36:36). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „MRU VSF“ (41:36). Komandos žaidė nerezultatyviai, o aštuntą minutę komandas skyrė tik vienas taškas (45:44). Kėlinio pabaigoje „MRU VSF“ persvarą išlaikė (49:46).

Pirmą ketvirto kėlinio minutę „Randeris“ išsiveržė į priekį (49:51). Netrukus jų pranašumas padidėjo iki keturių taškų (50:54). „MRU VSF“ varžovus pasivijo, o vėliau vyko atkakli kova. „Randeris“ buvo priekyje, o „MRU VSF“ vijosi varžovus. Kėlinio pabaigoje komandas skyrė trys taškai (65:68). „MRU VSF“ ataka baigėsi nesėkmingai, o „Randerio“ baudos metimais įtvirtino svečių pergalę (69:65). „Randeris“ iškovojo pirmą pergalę, o „MRU VSF“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Randerio“ treneris D. Sidabras: „Šiandien pergalę lėmė geras nusiteikimas kovai ir gera gynyba. Priešininkai buvo labai stiprūs šiandien, kovomės iki galo ir laimėjome.“ Paklaustas, kur komanda dar turi rezervų, treneris atsakė: „Pagerinti galime daug ką. Tą pačią gynybą, puolimas truputi šlubavo, bet tikimės su kiekvienomis rungtynėmis vis į priekį judėti.“

„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alfa būrį“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:26 val.)„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Ryterna Group“ (77:69) (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:24 val.),,Randeris" rungtynių pabaigoje palaužė ,,Nebajeris' (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:23 val.),,Krugės kariai“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Randeris' (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Randeris“ lengvai įveikė „Alumnitą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:14 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „MRU VSF“ įveikė „Grande“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„Ryterna Group“ dominavo pratęsime ir įveikė „MRU VSF“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 00:13 val.)„Resmila.lt“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 20:35 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ palaužė „Randerį“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 21:42 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „MRU VSF“ krepšininkai (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:50 val.)