A. Sabonio KC – Vytautas vs Baubilas & Granex (94:100)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 13 d., Antradienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Aukšto tempo rungtynėse, pergalę iškovojo „Baubilas & Granex“

2014 gegužės 13 d., Antradienis, 22:13 val., peržiūros: 1323

Antradienį, gegužės 13-ąją dieną, A.Sabonio krepšinio centre, "Laikinosios sostinės" Mažojoje taurėje 2014 ginklus surėmė šeimininkai – "A.Sabonio KC – Vytautas" ir svečiai – „Baubilas & Granex“. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmojo kėlinio turėjo neženklią persvarą. Antrajame kėlinyje kur kas geriau sekėsi svečiams, kurie šį ketvirtį laimėjo dviženkliu skirtumu ir taip persvėrė rezultatą. Trečiajame kėlinyje vyko apylygė kova, bet kėlinį neženkliai laimėjo "Saboniukai" ir kiek sušvelnino rezultatą. Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 0:8 ir įgavo įtikinamą persvarą. Nors "A.Sabonio KC – Vytautas" dar bandė kabintis į rungtynes, tačiau lemiamu momentu keli metimai skriejo pro šalį ir taip jie turėjo pripažinti "Baubilas & Granex" pranašumą – 94:100.

Pirmasis ketvirtis geriau prasidėjo svečiams, kurie pirmavo 2:7. Vėliau komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais bei tritaškiais, o kėlinį spurtu 15:8 sėkmingiau baigė "A.Sabonio KC – Vytautas", kurie ir turėjo trapų pranašumą po šio kėlinio – 22:20. Antrąjį kėlinį galingai pradėjo "Baubilas & Granex" ekipa, kuri spurtavo 3:16 ir įgijo dviženklį pranašumą. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė greitai ir taškas į tašką, tad svečių persvara išliko solidi. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 42:51.

Trečiajame kėlinyje vaizdas nesikeitė – komandos žaidė greitą žaidimą bei nemažai klydo. Kėlinyje nepasitaikė geresnių atkarpų komandoms, tad jos žaidė taškas į tašką ir apsikeisdavo keliomis sėkmingomis atakomis. Po trijų ketvirčių rezultatas 67:74. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo aštuoniais paeiliui svečių taškais, kurie paklojo pamatą likusiam rungtynių laikui. Po šio spurto šeimininkai atsakė 5 taškais paeiliui ir sumažino atsilikimą iki dešimties. Vėliau kelias minutes komandos žaidė lygiai, apsikeisdavo sėkmingais dvitaškiais bei tritaškiais. Rungtynėms einant į pabaigą, šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki penkių taškų, tačiau lemiamu momentu svečiai pelnė keturis taškus paeiliui ir taip padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas – 94:100.

Nugalėtojų gretose rungtyniavęs Dmitrij Kvitka sutiko pasidalinti keliais žodžiais apie rungtynes: "Šiaip varžovai jauni pakankamai. Mes truputėlį pavargę, esam seniai, bandėm greitą žaidimą primest – gavosi šiek tiek. Buvo "pompa" po alaus – taip dažniausiai būna, bet šiaip sveikintina komanda, tikrai neblogai sužaidė".

Per pirmą kėlinį susikrautos persvaros „Baubilui & Granex“ užteko iki rungtynių pabaigos (2014 gegužės 23 d., penktadienis, 23:42 val.)„A. Sabonio KC – Vytautas“ išplėšė pergalę prieš „Kauno oro uostą“ (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 00:02 val.)„A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ privertė pasiduoti „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 gegužės 22 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Sporto Manija ‒ Imlitex“ rungtynių pabaigoje palaužė penkiese žaidusius „A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ (2014 gegužės 30 d., penktadienis, 22:41 val.)„Laikinosios sostinės“ mažajame finale triumfavo „Sporto manija ‒ Imlitex“ (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 19:49 val.)Ričardo Stirbio pergalingas metimas paskutinę sekundę atvedė „Šilainius“ į finalą (2014 birželio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Baubilas & Granex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno oro uostą“ (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Baubilas & Granex“ po atkaklios kovos peržengė „Akademijos“ barjerą (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 23:31 val.)„A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ privertė kapituliuoti „Sporto Maniją ‒ Vaigorą“ (2014 gegužės 27 d., antradienis, 23:41 val.)„Baubilas & Granex“ turėjo pripažinti „Fazer – Gardėsis“ ekipos pranašumą (2014 gegužės 27 d., antradienis, 22:10 val.)