Kauno savivaldybė & Policija vs ACME grupė (69:73)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 02 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Visas rungtynes pirmavusi „ACME grupė“ ketvirtame kėlinyje išsaugojo pranašumą prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“

2014 lapkričio 02 d., Sekmadienis, 21:21 val., peržiūros: 959

Lapkričio 2 dieną Kauno centro sporto mokyklos sporto salėje įvyko "30+" lygos "Vaigoros" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno savivaldybė & Policija" priemė svečius "ACME grupę". "Kauno savivaldybė & Policija" iki šių rungtynių buvo pralaimėję vieną kartą, o "ACME grupė" savo sąskaitoje turėjo du pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 2:2, o dar po dviejų minučių komandos buvo surinkusios tik po keturis taškus. Penktą minutę spurtą pradėjo "ACME grupė". Svečiai pelnė septynis taškus be atsako ir sužaidus septynias minutes pirmavo rezultatu 4:11. Netrukus tritaškį pataikė A.Vaivada (7:11). Per likusį laiką "ACME grupė" gynėsi be klaidų, o septyni pelnyti taškai padidino pranašumą iki 11 (7:18).

Antro kėlinio pradžioje dvitaškį pataikė "ACME grupė", bet netrukus tuo pačiu atsakė "Kauno savivaldybė & Policija" (9:20). Sužaidus tris minutes, keturiolikos taškų persvarą turėjo "ACME grupė" (9:23). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo "Kauno savivaldybė & Policija". Šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako, po kurių komandas skyrė šeši taškai (17:23). Šeštą minutę užstrigo šeimininkų puolimas, o svečiai keturių minučių atkarpą laimėjo rezultatu 1:14 (18:37). Pirmos rungtynių pusės pabaigoje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (20:39).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 16 taškų (25:41). Netrukus minutės pertraukėlės paprašė "Kauno savivaldybė & Policija" (25:43). Po jos komandos apsikeitė taikliais metimais, o vėliau dar septynis taškus be atsako pelnė "ACME grupė" (27:53). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos "ACME grupė" turėjo 21 taško persvarą (34:55). Paskutines ketvirčio minutes komandos sužaidė lygiai (39:60).

Ketvirto kėlinio pradžioje du baudos metimus pataikė svečiai (39:62). Antrą minutę tritaškį pataikė G.Klimavičius (42:62). Netrukus vienas po kito tritaškiai pradėjo kristi į "ACME grupės" krepšį. Šeštą minutę "Kauno savivaldybė & Policija" sumažino varžovų persvarą iki 13 taškų (54:67). Geros šeimininkų gynybos ir taiklių metimų dėka "ACME grupės" pranašumas toliau tirpo. Likus truputį daugiau nei dviems minutėms iki kėlinio pabaigos, esant rezultatui 59:69, minutės pertraukėlės paprašė "Kauno savivaldybė & Policija". Likus mažiau nei pusei minutės dar vieną tritaškį pataikė T.Simutis, po kurio metimo komandas skyrė trys taškai (69:72). Netrukus baudos metimą pataikė Audrius Kmita (69:73). Per likusį laiką "ACME grupė" išsaugojo persvarą.

"ACME grupė" iškovojo pirmą pergalę, o "Kauno savivaldybė & Policija" pralaimėjo antrą kartą.

"ACME grupės" treneris Audrius Kmita: "Labai gerai pataikėme, todėl ir laimėjome. Gale rungtynių buvo emocijų, tai atsiprašau sekretorės ir teisėjų. Labai retai laimime, todėl taip ir buvo." Paklaustas, kodėl leido varžovams ketvirtame kėlinyje pataikyti daug tritaškių, treneris atsakė: "Jie ir turėjo pataikyti. Pradžioje nepataikė, todėl turėjome tokią persvarą. Jie juk gera komanda, čempionai. Negalima lengvai laimėti prieš čempionus, turėjo jie kažkada pataikyti. Pradžioje bandėme neleisti mesti tritaškių, o vėliau pavargome ir leidome."

"Kauno savivaldybės & Policijos" treneris Raimundas Miladauskas: "Blogai žaidėme šiandien. Jau ketvirtą sezoną žaidžiame šioje lygoje ir visada sezoną pradedame lygiai taippat. Tikriausiai sužaidėme pirmus du kėlinius blogiausiai per visus keturis sezonus. Nepataikėme tritaškių pirmus tris kėlinius, pradėjo kristi tik ketvirtą, bet jau pritrūko laiko. Dar būtų buvę pusė minutės ir gerai būtų buvę. Nieko baisaus, svarbu patekti į atkrintamąsias. "

Kauno savivaldybė & Policija: Tadas Ališauskas – 18 tšk. (10 išpr. praž.), Tadas Simutis – 17 tšk., Giedrius Klimavičius – 16 tšk.

ACME grupė: Darius Arlauskas – 28 tšk., Audrius Kmita – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Katkevičius – 10 tšk. (17 atk. kam., 9 rezult. perd.)

„Korys“ nesunkiai įveikė „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 06:54 val.)„RBNuoma-IVNET“ neturėjo vargo su „Kauno savivaldybė & Policija“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Šilainiai“ pranoko „Kauno Savivaldybę & Policiją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:14 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai įveikė „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandą (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:28 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „ACME grupė“ patyrė pralaimėjimą (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Acme grupė“ neatsilaikė prieš „Korį“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Šilainiai“ tik ketvirtajame kėlinyje palaužė „Acme“ pasipriešinimą. (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 12:43 val.)Puikus pirmasis kėlinys atvedė „Šernų“ ekipą į lengvą pergalę prieš „Acme grupę“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 00:12 val.)„ACME grupė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Šernų“ pranašumą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:01 val.)„ACME grupė“ po atkaklios kovos įveikė „Remza“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 22:05 val.)