KAMS vs Chemcentras (66:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 11 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KAMS“ rungtynių pabaigoje atsibudo ir išplėšė pergalę

2015 kovo 11 d., Trečiadienis, 22:38 val., peržiūros: 1031

Trečiadienį, kovo 11 dieną, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių I pogrupio rungtynės, tarp vietos „KAMS“ ir svečių „Chemcentro“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržė svečių krepšininkai, kurie laikė iniciatyvą beveik visas rungtynes. Vis tik, pačioje rungtynių pabaigoje atsibudę „KAMS“ žaidėjai sugebėjo pasivyti priešininkus ir išplėšti pergalę rezultatu 66:63 (14:23, 16:13, 12:16, 24:11).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė šeimininkai, tačiau iškart po to sekė net keturi iš eilės „Chemcentro“ taiklūs tolimi metimai, kurių dėka jiems pavyko atitrūkti nuo varžovų. Kiek vėliau aikštės šeimininkai šiek tiek sumažino deficitą, tačiau kėlinuko pabaigą geriau sužaidę svečių ekipos žaidėjai sugebėjo įgyti devynių taškų pranašumą. 14:23.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek geriau sužaidę bei iš toli kelis metimus pataikę „KAMS“ žaidėjai sumažino skirtumą tarp komandų iki septynių taškų, o per likusią minutę iki ilgosios pertraukos pradžios – ir iki šešių taškų. 30:36.

Po ilgosios pertraukos žymiai geriau žaidę svečiai padidino skirtumą tarp komandų iki dviženklio, tačiau kiek vėliau aikštės šeimininkai sugebėjo priartėti prie varžovų. Vis tik, ir toliau puolime sėkmingai žaidę „Chemcentro“ krepšininkai dar labiau atitolo ir, nepaisant „KAMS“ spurto, prieš lemiamą ketvirtį turėjo dešimties taškų pranašumą. 42:52.

Jau nuo pat paskutinio kėlinuko pradžios žymiai geriau žaisti pradėję „KAMS“ ekipos žaidėjai ėmė po truputį mažinti atsilikimą, ko pasekoje, įpusėjus kėlinukui, skirtumas tarp komandų siekė vos keturis taškus. Per likusį laiką užtikrintai žaidę aikštės šeimininkai sukaustė priešininkų puolimą, ko pasekoje persvėrė rezultatą ir išplėšė pergalę rezultatu 66:63.

Po apmaudaus pralaimėjimo Tomas Jonkus kalbėjo: „Pabaigoje pradėjo šlubuoti gynyba bei nebe atsikovojome kamuolių, nors pačioje pradžioje dėl jų kovojome tikrai neblogai. Keli epizodai buvo tokie, kad tiesiog nepasisekė, kai varžovai metė į krepšį ir net nelietė lanko, o kamuolys nukrisdavo jų centrui tiesiai į rankas, paskui jis pelnydavo taškus su pražanga. Nebuvo koncentracijos, gal pavargome pabaigoje, didžiausia problema buvo ta, kad leidome kartoti metimus, o šiaip, iš tikro, komanda dabar jau pradėjusi geriau žaisti, tik, kiek įmanoma, dar reikėtų pagerinti gynybą, todėl, nes visą laiką per prastą gynybą pralaimime rungtynes. Jeigu pagerinsime gynybą, tai, manau, atkrentamosiose galėtume ir geriau sužaisti“.

„KAMS“: Laimonas Alionis – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Henrikas Butkus – 21 tšk. (9 rezult. perd.), Justinas Pavlavičius – 19 tšk. (16 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Chemcentras“: Mantas Kudirka – 25 tšk., Justas Eitmanavičius – 18 tšk., Rokas Misevičius – 13 tšk. (6 rezult. perd.)

„Chemcentras“ rungtynių pabaigoje išplėšė neįtikėtiną pergalę (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:54 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Chemcentrą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 01:02 val.)„KAMS“ aštuntfinalį pradėjo sunkia pergale (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)„KAMS“ jau pirmoje rungtynių dalyje susitvarkė su savo varžovais. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:47 val.)„KAMS“ iškovojo užtikrintą pergalę (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)„KAMS“ iškovojo pirmąją pergalę antrame etape (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:59 val.)„KAMS“ bokštų nesustabdę „Kauno Grūdai“ krito aštuntą kartą iš eilės (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 23:06 val.)„KAMS“ užtikrintai įveikė savo artimiausius persekiotojus (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:07 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:55 val.)„KAMS“ nesunkiai susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:15 val.)