Alaina vs GZP (74:83)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 09 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Alaina“ tik po sunkios kovos nusileido „GZP“

2020 kovo 09 d., Pirmadienis, 20:38 val., peržiūros: 1019

Kovo 9-osios vakare, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje vyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko „Alaina“ bei „GZP“ ekipos.

Pirmoje rungtynių pusėje, kiek netikėtai, „Alaina“ ėmėsi iniciatyvos ir pirmavo iki kol paskutinę antrojo kėlinio minutę nepasikarščiavo vienas iš žaidėjų, kuris savo pasirodymą baigė prieš pasibaigiant pirmąjai rungtynių pusei.

Nors atrodė, jog „GZP“ antroje rungtynių pusėje įgaus pagreitį ir pervažiuos „Alainą“ – nieko panašaus. „Alaina“ ir gynyboje, ir puolime žaidė naudingai. Po trijų kėlinių rezultatas lygus 56:56. Tačiau „Alaina“ pavargo, o „GZP“ ekipa įjungė aukštesnę pavarą ir įgijusi šiek tiek didesnį pranašumą išsivežė pergalę. Galutinis rezultatas 74:83 (26:20, 9:19, 21:17, 18:27)

Tomas Vyšniauskas po pergalės teigė :

Pergalę lėmė puikus Jomanto Eibuko žaidimas.

„Alaina“ rungtynių pabaigoje nusileido „Arkus“ (64:67) (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:09 val.)Arkus po sunkios kovos palaužė GZP (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 21:58 val.)„KSM'93“ užtikrintai įveikė „GZP“ ir keliauja į C lygos finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)KK „Žaibas“ patiesė „Alaina“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:38 val.)Iššūkį metę „Alaina“ nepajėgė iki galo kovoti ir „Alta transportas ‒ United 2“ įsirašė dar vieną pergalę (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 20:25 val.)KK „Žaibas“ privertė dėl pergalės paprakaituoti „GZP ‒ 2“ ekipą (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 21:35 val.)GZP atlaikė Hikvision vaizdo apsauga komandos pasipriešinimą (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:21 val.)„Gemavila“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:21 val.)KK „Žaibas“ užtikrintai įveikė „Alaina“ krepšininkus (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:13 val.)Po įtemptos kovos GZP šventė pergalę (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 22:31 val.)