TOPO CENTRAS vs HIDRAULINES SISTEMOS & KOMPIUTERA (65:68)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 12 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energijos sporto salė - Raudondvario pl. 84, Kaunas

"Hidraulinės sistemos & Kompiutera" palaužė "Topo centrą"

2012 vasario 12 d., Sekmadienis, 23:37 val., peržiūros: 3744

Sekmadienį, vasario 12 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Topo centras" ir svečių "Hidraulinės sistemos & Kompiutera" ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios į priekį pabėgo svečių krepšininkai. Po pirmos rungtynių pusės svečiai turėjo šešių taškų pranašumą, tačiau pademonstravę sėkmingą puolimą ir pasinaudoję šeimininkų klaidomis trečiajame kėlinuke jie įgijo devynių taškų persvarą. Lemiamame kėlinuke šeimininkų žaidėjai dar bandė gelbėtis, tačiau svečiai išlaikė žaidimo tempą ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu 65:68 (10:21, 20:15, 17:20, 18:12).

Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečiai pelnydami keturis taškus iš eilės. Į tai šeimininkai atsakė taikliu tolimu metimu, tačiau netrukus svečių krepšininkai pelnė dar du taškus ir padidino pranašumą iki trijų taškų. Iškart po to "Topo Centro" žaidėjas K.Dmitrijavas išlygino rezultatą, bet šis ilgai neišsilaikė, nes netrukus "Hidraulinės sistemos & Kompiutera" ekipos žaidėjai surengė spurtą 9:0 ir įgijo dešimties taškų pranašumą. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai dar pataikė du baudos metimus, tačiau likus žaisti kelioms sekundėms, prie baudos metimų linijos, mesti trijų baudos metimų, stojo J.Rajackas ir realizavęs visus metimus, suteikė savo komandai vienuolikos taškų persvarą. 10:21.

Antrame kėlinuke šeimininkai bandė atsitiesti. Jau kėlinuko pradžioje jie sumažino atsilikimą iki šešių taškų. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai ir įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė septyni taškai. "Topo centro" planus sujaukė gauta techninė pražanga ir Keturi iš keturių taiklūs I.Plečkaičio baudos metimai, kurie leido jo komandai susigrąžinti vienuolikos taškų persvarą. Toliau žaidimas klostėsi apylygiai ir tik ketvirčio pabaigoje, po penkių iš eilės šeimininkų taškų skirtumas tarp ekipų sumažėjo iki šešių taškų. 30:36.

Trečiojo ketvirčio pradžioje pirmieji taškus pelnė šeimininkai, tačiau iškart po to sekė svečių spurtas 10:0, kurio dėka "Hidraulinės sistemos & Kompiutera" ekipos žaidėjai įgijo keturiolikos taškų pranašumą. Šeimininkai kie sutriko, tačiau nepasimetė ir netrukus atsakė atkarpa 8:2, taip sumažindami deficitą iki aštuonių taškų. Kiek vėliau svečių krepšininkas J.Leitanas smeigė tolimą metimą, kuris leido svečiams pirmauti vienuolikos taškų skirtumu. Į tai šeimininkai atsakė dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar penki iš eilės svečių ekipos krepšininkų taškai, suteikę jiems keturiolikos taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje "Topo centras" dar sugebėjo sumažinti atsilikimą iki devynių taškų. 47:56.

Paskutinėje rungtynių dalyje šeimininkų puolimas kiek atsigavo ir jie, jau ketvirčio pradžioje ištirpdė atsilikimą iki šešių taškų, tačiau svečiai nebuvo pasimetę ir nenorėjo taip lengvai iššvaistyti pranašumo. Po poros sėkmingų atakų skirtumas tarp komandų vėl išaugo iki devynių taškų. Toliau "Topo centro" krepšininkai prisivijo varžovus iki penkių taškų, tačiau "Hidraulinės sistemos & Kompiutera" ekipos žaidėjai išliko ramūs ir sugebėjo protingai sužaisti rungtynių pabaigą. Šeimininkai dar turėjo progą išplėšti pratęsimą, tačiau tuo nepasinaudojo ir turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu 65:68.

Rungtynių nugalėtojų komentaras : " Šiandien į aikštelę po savaitgalio visi grįžo su gerom nuotaikom, vyrai sužaidė naktinį krepšinį draugiškai, kaip viena šeima. Aišku, pergalę skiriam mūsų mylimiausiam treneriui Vitalijui Kirilovui, jo gimtadienio proga. Šiandien pergalę lėmė komandinis žaidimas ir gynyba. Žaidėme kaip komanda ir nugalėjome kaip komanda ".

Pralaimėtojų ekipos trenerio Aurimo Dervinsko komentaras : " Niekaip nesusikoncentruojam žaidimui. Šiandien labai daug nepataikėm, neapsigynėm ir, aišku, dar teisėjai prisidėjo, daugiau nieko negaliu pasakyt ".

"Topo centras" : G.Ratkevičius 14 (10 atk.kam.), T.Abišala ir M.Gailiūnas (25 naud., 11 atk.kam., 6 išprov.praž.) – po 11 taškų.

"Hidraulinės sistemos & Kompiutera" : J.Leitanas 20 (31 naud., 11 atk.kam.), T.Vasiliauskas 16 (5 išprov.praž.), I.Plečkaitis 11 taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 14)

Anonimas2012 vasario 13 d., 16:12 val.

Smagu butu kad komentuotu zmones kurie mate rungtynes o ne lygintu su kazkuo ar panasiai kalbetu ne ta ka reikia....

Anonimas2012 vasario 13 d., 15:34 val.

Nemoka Topocentras pralaimeti oj nemoka, gavo nuo kazkokiu Hidrauliniu sistemu, kurie niekas nevertino kaip rimtos komandos. O paskui visi kalti aplinkui bet tik ne patys zaidejai, kurie tik ir moka siusti nachui.

Geram zaidejui ir teisejai visada geri. Nemaciau kad Pociuipa ant teiseju rekautu. O visi kiti is c, imoniu ar kitokiu kiemo lygu, zaiskit pagal tai kaip jums teisejai rodo ir dziaukites. Nes krepsinio jau neismokote zaisti ir niekad neismoksite.

"Hidraulinės sistemos & Kompiutera" įveikė "Eigulinius" (2011 gruodžio 07 d., trečiadienis, 19:40 val.)„Hidraulinės sistemos & Kompiutera“ įveikė „ASU & Pilėnai“ (2011 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:45 val.)"Bresta" po atkaklios kovos palaužė "Topo Centras" (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 23:34 val.)"ARV Auto" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Topo Centrą" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 00:02 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" ilgą susitikimo laiką pirmavę išleido pergalę iš savo rankų (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 21:10 val.)Reto grožio varžybose pergalę šventė "Hidraulinės sistemos & Kompiutera" (2012 kovo 06 d., antradienis, 00:14 val.)"Brestos" penketukas neatsilaikė prieš "Topo Centrą" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 22:47 val.)"ARV Auto" antroje rungtynių pusėje pranoko "Hidraulines Sistemas & Kompiuterą" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 22:55 val.)"Kauno vandenys & Onninen" sutriuškino "Topo centro" ekipą (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 01:30 val.)"ARV Auto" po dramatiškos kovos turėjo pripažinti "Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros" pranašumą (2012 sausio 12 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)