KOMANDA X vs BC GRIZLIAI (65:107)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 13 d., Antradienis, 19:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Grizliai nubloškė Komandą X

2012 lapkričio 13 d., Antradienis, 22:38 val., peržiūros: 1972

Lapkričio 13 dieną, Varpo gimnazijoje vyko C lygos rungtynės tarp "Komanda X" (šeimininkai) ir "Grizliai" (svečiai).Rungtynes be didesnio vargo laimėjo Grizliai rezultatu – 107:65.

Grizliams tai buvo trečioji pergalė iš tiek pat galimų, o Komanda X pralaimėjo taip pat trečią kartą per tris susitikimus.

Rungtynes dvitaškiu pradėjo šeimininkai, o septyniais atsakė svečiai ir iškart truktelėjo į priekį. Atkarpą 5:2 laimėjo Komanda X ir priartėjo iki trijų taškų – 7:10. Devynis taškus pelnė Grizliai, dviem atsakė šeimininkai ir skirtumas šoktelėjo iki 11 taškų – 9:20. Iki ketvirčio pabaigos po aštuonis taškus apsikeitė komandos ir po pirmo ketvirčio – 17:28.

Antrą kėlinį 8:3 pradėjo svečiai ir padidino skirtumą iki šešiolikos taškų. Po tritaškį apsikeitė komandos, dvitaškį pelnė šeimininkai, dar trim atsakė svečiai ir rezultatas jau – 25:42. Dar vieną atkarpą laimėjo Grizliai, šį kartą 8:3 ir rezultatas jau 50:28. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas aptirpo tik dviem taškais – 33:53.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, o tuomet tris taškus pelnė šeimininkai ir du svečiai ir skitumas sumažėjo iki devyniolikos. Atkarpą 9:2 laimėjo Grizliai ir rezultatas – 42:71. Dar 8:4 laimėjo Grizliai ir dar padidino skirtumą – 46:79. Iki kėlinio pabaigos skirtumą Grizliai padidino dar tašku ir po trijų kėlinių – 49:83.

Ketvirtą kėlinį 9:4 pradėjo Grizliai ir rezultatas tapo jau žeminantis – 53:92. Du taškus pelnė šeimininkai, o aštuoniais atsakė Grizliai ir šimtąjį tašką baudos metimu pelnė – Hermenegildas Žilys. Iki rungtynių pabaigos niekas per daug nepasikeitė ir galutinis rungtynių rezultats – 65:107.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė – Nu šiandien palakstėm tiek mes, tiek varžovai. Laimėjom ir nera čia ką pridurt.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungyniavo – Martynas Valaitis (26, 13 atk. kam., 29 naud. bal.), Andrius Šukys (23, 36 naud. bal., 9 rez. perd., 7 per. kam.), Andrius Nanartonis (17, 5 rez. perd., 5 per. kam. 20 naud. bal.), Simas Skužinskas (10) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Paulius Gudžiūnas (22, 26 naud. bal., 6 išpr. pr.), Augustas Navickas (14), Deividas Puodžiulis (11) taškų

"Kauno Švogeriai" nugalėjo "Komandą X" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 01:17 val.)BC "Grizliai" palaužė "Šernai" komandą 73:62 (2013 balandžio 23 d., antradienis, 01:41 val.)"Baldai jums" nesunkiai nugalėjo "Komandą X" (2013 vasario 19 d., antradienis, 21:25 val.)"BC Grizliai" šventė dar vieną pergalę (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:17 val.)Negausiai susirinkę "Šernai" patiesė "Komandą X" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 21:01 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Vaišvydava" įveikė "Komandą X" (2013 kovo 05 d., antradienis, 23:06 val.)"Vaišvydava" susitvarkė su "Komanda X" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:20 val.)"BC Straight" atsirevanšavo "Komandai X" (2013 vasario 12 d., antradienis, 22:24 val.)"Baltic Transline" nesunkiai susitvarkė su "Komanda X" (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 22:56 val.)"Grizliai" lengvai nugalėjo "Kaišiadoris" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 22:22 val.)