Sporto asociacija „Persvara“ vs Hidraulinės sistemos (68:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 19 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikia „Sporto asociacija „Persvara““

2015 vasario 19 d., Ketvirtadienis, 23:47 val., peržiūros: 991

Vasario 19 dieną, Šančių vidurinėje mokykloje, įvyko Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose antrąjį kartą santykius aiškinosi „Sporto asociacija „Persvara““ (šeimininkai) ir „Hidraulinės sistemos“ (svečiai). Šį susitikimą, kaip ir pirmąjį, dviženkle taškų persvara, laimėjo „Hidraulinės sistemos“ 81:68. Ši komanda H pogrupyje turi 5 pergales ir vos 1 pralaimėjimą.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų komandos dvitaškiu , po kurio, svečiai surengė spurtą 15:5 ir šoktelėjo į priekį. Kėliniui einant į pabaigą komandas jau skyrė 12 taškų (22:10). Per likusią paskutinę kėlinio minutę „Sporto asociacija „Persvara““ sugebėjo sušvelninti atsilikimą iki vienženklio ir po 10 minučių, rezultatu 24:15, priekyje svečiai.

Antrajame ketvirtyje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir sužaidus mini atkarpą 4:0 Sporto asociacija „Persvara““ komanda sumažino atsilikimą iki 6 taškų, tačiau neilgam. Sužaidus daugiau nei 5 minutes „Hidraulinės sistemos“ įjungė antrąją pavarą ir atitrūko nuo varžovų 14 taškų skirtumu. Po 20 minučių rezultatu 52:38 priekyje svečiai.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę „Hidraulinės sistemos“ krepšininkai nors ir kėlinio pradžioje padidino dar labiau savo turėtą pranašumą , tačiau kėlinį užbaigė apylygiu rezultatu (15:16) , kuris svečiams neleido dar labiau atitrūkti. Po 3 ketvirčio rezultatas 67:54.

Paskutiniajame kėlinyje „Sporto asociacija „Persvara““ komanda stebuklo nesukūrė ir „Hidraulinės sistemos“ ekipa, išsaugojus savo turėtą pranašumą, šventė antrąją pergalę tarpusavio susitikimuose. Rungtynės pasibaigė rezultatu 81:68.

Sporto asociacija „Persvara“: Vilius Černiauskas – 23 tšk., Grant Aleksa – 16 tšk., Žygimantas Dovidaitis – 10 tšk.

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 32 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Kudakas – 28 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Grantas Gadliauskas – 8 tšk.

Po rungtynių „Hidraulinės sistemos“ komandos atstovas kalbėjo: Buvo šiandieną susikaupę, maža salė, buvo aišku, kad nebus erdvės daug judėti. Tiek varžovų tiek mūsų žaidimo stilius buvo daugiau prie tritaškio linijos, buvo taiklesnių metimų , geriau pasigynėm ir teigiamas rezultatas.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2015 vasario 20 d., 10:34 val.
Kevino Duranto statistika turi būti įvesta Sauliaus K. vardu :D
„Kauno aerouostas & Lana lecta“ po sunkios kovos įveikė Sporto asociaciją „Persvara“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:51 val.)„Hidraulinės sistemos“ buvo pranašesni prieš „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:37 val.)„KAMS“ nesunkiai susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos palaužė „Jaunalietuvių sporto organizacija“. (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 22:31 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos palaužė „Sporto asociaciją „Persvara“ ekipą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Sanitex“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:00 val.)Atkaklioje ir įnirtingoje kovoje „Lietuvos dujos“ po pratęsimo palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 01:12 val.)Puikiai antrą pusę sužaidusi Sporto Asociacija „Persvara“ nugalėjo „Celsio“ ekipą (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 01:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos palaužė „Lietuvos dujų“ ekipą. (2015 kovo 06 d., penktadienis, 21:20 val.)„Hidraulinės Sistemos“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 kovo 13 d., penktadienis, 23:39 val.)