Kautech ‒ 2 vs KM „Žalgiris“ (64:88)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 19 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Jaunatviškas maksimalizmas užtarnavo KM „Žalgiris“ pergalę

2023 kovo 19 d., Sekmadienis, 23:28 val., peržiūros: 330

Kovo 19 dieną, Kauno technologijų mokymo centro didžiojoje salėje susitiko salės šeimininkai Kautech-2 bei salės svečiai KM "Žalgiris"

Pirmoji kėlinio pusė buvo nepasižymėjo rezultatyvumu. Tik įpusėjus kėliniui komandos ėmė pelnyti taškus. Jaunieji Žalgirio žaidėjai buvo kiek taiklesni. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 17:19

Antrojo kėlinio metu taikliais tritaškiais dviženklę persvarą pasiekę KM "Žalgiris" žaidėjai, net nesiruošė sustoti. Kautech-2 komanda turėdama progą mesti kamuolį į krepšį, pasinaudodavo ja, tačiau nesėkmingai. Kamuolys tiesiog jiems nekrito. Rezultatu 29:51 komandos išėjo ilsėtis.

Po ilgosios pertraukos jaunatvišku maksimalizmu trykštantys Žalgirio žaidėjai neprarado jėgų mėtyti tritaškius. Vaizdas aikštelėje toks išliko iki pat pabaigos. Kautech-2 dar bandė vytis jaunuolius, tačiau nesėkmingai. Rezultatu 64:88 (17:19, 12:32, 22:20, 13:17) KM "Žalgiris" švenčia pergalę.

7 rezult. perd.

Taikliais tritaškiais pažymėta KM „Žalgiris“ pergalė (2022 gruodžio 20 d., antradienis, 13:13 val.)T. Stankevičiaus metimas išvedė KM „Žalgiris“ jaunimą į „II“ lygos finalą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)Sausai seriją laimėjęs KM „Žalgiris“ keliauja į II lygos pusfinalį (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 00:34 val.)Sunkiai rungtynes pradėjęs KM „Žalgiris“ susitvarkė su „UNO“ (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Skroblų alėja“ ekipos tolimi metimai padėjo įveikti KM „Žalgiris“ krepšininkus (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 20:27 val.)KM „Žalgiris“  išplėšė pergalę prieš „GZP-2“ (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:08 val.)„ICE“ sezono starte netikėtai lengvai įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2022 spalio 31 d., pirmadienis, 22:02 val.)KM „Žalgiris“ ketvirtfinalį pradėjo pergalingai (2023 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:44 val.)II-oje lygoje triumfavo KM „Žalgiris“ jaunieji krepšininkai (2023 gegužės 30 d., antradienis, 22:25 val.)„Kautech ‒ 2“ iškovojo užtikrintą pergalę (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:05 val.)