Dice vs SportoLinija.lt (91:51)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 23 d., Šeštadienis, 13:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Dice“ neturėjo vargo su „SportoLinija.lt“ krepšininkais

2013 lapkričio 23 d., Šeštadienis, 16:16 val., peržiūros: 1582

Lapkričio 23 dieną, 13.30 val., "Santaros" gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Dice" (šeimininkai) ir "SportoLinija.lt" (svečiai). Nors šeimininkai šiose rungtynėse susirinko vos šešiese, tačiau tai nesutrugdė jiems jau rungtynių pradžioje nutolti ir dominuoti viso susitikimo metu. "SportoLinija.lt" komandos žaidimas buvo labai prasto lygio, žaidėjai visiškai nevykdė trenerio nurodymų ir neišvengė sutriuškinimo. Rungtynės baigėsi rezultatu 91:51.

Jau nuo pirmųjų minučių iniciatyvą į savo rankas perėmė šeimininkai, kuriems nekilo jokių problemų puolant, o gynyboje "Dice" krepšininkai tiesiog į neviltį varė visą svečių komandą. Daugybė perimtų kamuolių, greitų atakų ir lengvų taškų lydėjo praktiškai kiekvieną šeimininkų ataką, o skirtumas augo su kiekviena minute. „SportoLinija.lt“ komandos žaidime buvo daugybė broko ir tik vienintelis G.Jankauskas tempė savo ekipą į priekį. Prasidedant ilgajai pertraukai "Dice" ekipa galėjo jaustis ramiai, jų pranašumas buvo daugiau nei užtikrintas ir jie pirmavo rezultatu 45:24.

Antroje rungtynių pusėje stebuklas neįvyko ir viskas vyko panašiu scenarijumi. "Dice" toliau didino savo pranašumą, o „SportoLinija.lt“ niekaip neišvengė gausybės klaidų, bei nesėkmingų epizodų abiejose aikštelės pusėse. Intrigos nebebuvo likę ir šeimininkai jau mėgavosi triuškindami savo varžovus. Paskutinės minutės šiandien buvo tiesiog formalumas ir šeimininkai sutriuškino savo varžovus net 40 taškų persvara, rezultatu 91:51.

Po rungtynių „Dice" komanda paminėjo, kad rungtynių pradžioje pavyko perimti nemažai kamuolių, kas padėjo pasiekti pranašumą, o pirmaujant dideliu skirtumu žaisti jau nebebuvo sunku.

„SportoLinija.lt“ komandos treneris veltui laiko nešvaistė ir po skaudaus pralaimėjimo nieko nelaukdamas surengė komandai rimtą treniruotę toje pačioje sporto salėje.

"Dice": Aurimas Cibulskis – 26 tšk. (6 perimt. kam., 12 išpr. praž.), Audrius Labanauskas – 24 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vilius Jacikas – 20 tšk. (17 atk. kam.), Edgaras Šmitas – 12 tšk.

"SportoLinija.lt": Gytis Jankauskas – 24 tšk. (15 atk. kam., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Gečas – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Edvinas Liungas – 7 tšk.

„Akademija“ neturėjo vargo su „Dice“ krepšininkais (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:46 val.)„vaistinė.lt“ nepagailėjo „SportoLinija.lt“ ekipos (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:35 val.)„ICE“ nepasigailėjo „SportoLinija.lt“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Garliava“ namuose pranoko „Sportolinija.lt“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kulautuva“ nesunkiai pranoko „SportoLinija.lt“ krepšininkus (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 00:09 val.)„Kauno liberalai“ dar kartą įveikė „SportoLinija.lt“ ekipą (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)Ilgai laukta „SportoLinija.lt“ pergalė (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 23:03 val.)„vaistinė.lt“ įrodė dvigubą pranašumą prieš „SportoLinija.lt“ komandą (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Kauno „Liberalai“ po pratęsimo palaužė „Sportolinija.lt“ ekipą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „SportoLiniją.lt“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:44 val.)