Callcredit vs Kauno aerouostas & Lana lecta (52:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 19 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Emocijų kupinose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ įveikė „Callcredit“ ekipą

2015 vasario 19 d., Ketvirtadienis, 23:17 val., peržiūros: 1212

Ketvirtadienio vakarą VRM sporto centre įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Callcredit“ (šeimininkai) ir „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų užvirė atkakli kova, tačiau vienu žingniu priekyje buvo „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipa. Antroje rungtynių pusėje pradėjo ryškėti svečių pranašumas bei meistriškumas, kur šventė triuškinančią pergalę „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipa, rezultatu – 52:75.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipa, kuri laimėjo sausa atkarpą 9:0. A.Rimo pastangomis šeimininkams pavyko apmažinti skirtumą, tačiau „Callcredit“ sunkiai susitvarkė su varžovų bokštais baudos aikštelėje. Šeimininkai varžovus sugebėdavo sustabdyti tik asmeninėmis pražangomis, o „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipa ramiai realizavo baudos metimus ir pranašumas išaugo iki 15 taškų (5:20). Likus žaisti apie tris minutes „Callcredit“ sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir besibaigiant ketvirčiui sumažino skirtumą iki šešių taškų – 16:22.

Toliau žaidę lyg ant bangos šeimininkai panaikino skirtumą ir pirmą kartą šios dienos rungtynėse įgijo trijų taškų pranašumą ( 25:22). „Kauno aerouostas & Lana lecta“ neilgai leido pasidžiaugti varžovams pranašumu ir per keletą minučių persverė rezultatą bei įgijo šešių taškų pranašumą, kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos – 31:37.

Po ilgosios pertraukos svečiai vedami T.Žiobos toliau išlaikė susikrautą pranašumą, tačiau „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipos trenerio, T.Anankos, nerrvai neišlaikė ir buvo nubaustas technine pražangą, o tuo pasinaudoję „Callcredit“ ekipa priartėjo iki keturių taškų ( 38:42). Vis dėlto, svečių tai iš vėžė neišmušė ir toliau „bokštai“ rinko lengvus taškus po krepšiu ir pranašumas išaugo iki dviženklio – 40:53.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus „Kauno aerouostas & Lana lecta“ netabdė apsukų ir kietos gynybos dėka neleido varžovams pelnyti nė vieno taško penkias minutes, o patys padidino pranašumą iki 22 taškų ( 40:62). „Callcredit“ ekipai niekaip nepavyko sukurti rezultatyvių atakų, tačiau dėka V.Šlutos realizuotų baudos metimų sušvelnino skirtumą 19 taškų. Nors ir „Kauno aerouostas & Lana lecta“ komanda pirmavo dviženkliu pranašumu, tačiau A.Stankevičius buvo nubaustas technine pražanga už futbolo veiksmus krepšinio aikštelėje. Likus žaisti apie dvi minutes toliau T.Žioba žaidė nesustabdomai ir atstatė svečių triuškinantį pranašumą. Galutis rezultatas – 52:75.

T.Konovalovas „Callcredit“ ekipos treneris teigė:“ Paprasčiausia išryškėjo didesnis varžovų pranašumas antroje rungtynių pusėje. Jie tikrai aukšto lygio komanda, kuri pretenduoja į prizines vietas. Mum pritrūko patirties.|

Callcredit: Arūnas Rimas – 13 tšk., Darius Šiumeta – 12 tšk., Valdas Šluta – 11 tšk. (10 išpr. praž.)

Kauno aerouostas & Lana lecta: Tautvydas Žioba – 29 tšk. (14 atk. kam., 10 išpr. praž.), Povilas Valaitis – 15 tšk. (15 atk. kam., 8 išpr. praž.), Darius Kuzmickas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Emocijų kupinose rungtynėse triumfavo „Callcredit“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nusileido „Lietuvos Dujoms“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ po sunkios kovos įveikė Sporto asociaciją „Persvara“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:51 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ sezoną pradėjo pergalingai (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Rapala“ privertė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ patirti pirmąjį pralaimėjimą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ permainingai vykusiose rungtynėse įveikė „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:55 val.)Tragiškai iš toli atakavęs „Kauno aerouostas & Lana lecta“ neprilygo „Hidraulinėms sistemoms“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:25 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ susitvarkė su lygos debiutantais (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ toliau neišklysta iš pergalių kelio (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:50 val.)