R2P Sport vs Arko (70:77)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2022 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Arko“ tapo naujaisiais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės čempionais

2022 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 20:06 val., peržiūros: 288

Sekmadienį, lapkričio 6 d., krepšinio mokykloje „Žalgiris“ įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 finalas, kuriame susitiko „R2P Sport“ ir „Arko“.

Rungtynės prasidėjo apylygia kova, pirmavo tai viena, tai kita komanda, o paskutinėmis kėlinio sekundėmis pataikytas dvitaškis V. Gadliausko metimas leido „Arko“ ekipai pirmą kėlinį laimėti 18:20.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai kiek atitrūko – 21:28. Vėliau „Arko“ ekipai po tritaškį pridėjo O.Stropus ir L.Balčiūnas, o tai padėjo dar labiau svečiams nutolti. Įpusėjus susitikimui 28:39.

Trečiajame kėlinyje, daugiausia dėka G. Kačiušio ir V. Gadliausko rezultatyvaus žaidimo svečiai dar šiek tiek padidino savo pranašumą. Po trijų kėlinukų 44:58.

Lemiamame kėlinyje „R2P Sport“ trimis tolimais metimais artėjo iki 61:67. Nors po J. Špoko metimo skirtumas tarp komandų dar buvo tapęs 5 taškai, tačiau „Arko“ taikliais baudų metimais neleido „R2P Sport“ dar labiau sumažinti turimo pranašumo. Galutinis susitikimo rezultatas 70:77 (18:20, 10:19, 16:19, 26:19).

16 taškų

„Arko“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2022 spalio 25 d., antradienis, 13:14 val.)Po atkaklios kovos „Arko“ išplėšė pergalę prie GZP komandą (2022 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 23:04 val.)Rungtynėse dėl pirmos vietos grupėje ‒ „Arko“ pergalė prieš „Remza“ krepšininkus (2022 spalio 13 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)R2P Sport krepšininkai lengvai įveikė Užveža ekipą (2022 spalio 06 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)„Arko“ laimėjo pratęsimą ir pateko į finalą (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Kad ir kaip „Skrobų alėja“ siekė pergalės ‒ šį kartą nepavyko (2022 spalio 24 d., pirmadienis, 21:56 val.)Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ įveikė „UNO“ (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 21:41 val.)Vos šešiese susirinkę „R2P Sport“ perkopė pusfinalio barjerą (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)Nors taškas į tašką ‒ Galera nugalėjo (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:02 val.)Sėkminga trečioji ARKO pergalė (2022 spalio 11 d., antradienis, 01:14 val.)