LSU Atletas – 2 vs Rūdupis – 2 (95:89)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„LSU Atletas ‒ 2“ pasiekė pirmąją pergalę

2013 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 23:32 val., peržiūros: 1824

Sekmadienį, gruodžio 1 dieną, Lietuvos sporto universiteto sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "LSU Atleto – 2" ir svečių "Rūdupio – 2" ekipų. Rungtynių pradžioje galingai startavo šeimininkai, tačiau vėliau svečiai sugebėjo pasivyti varžovus. Antrojo ketvirčio pradžioje sėkmingai puolime rungtyniavę "Rūdupio – 2" žaidėjai šiek tiek atitrūko ir po dviejų kėlinukų turėjo aštuonių taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos "LSU Atletas – 2" pagaliau pradėjo gintis, ko pasekoje jiems pavyko susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas. Paskutiniame kėlinuke intrigos netrūko. Jame pirmaujanti komanda pasikeitė kelis kartus, tačiau pačioje pabaigoje, taiklių baudos metimų dėka, pirmąją pergalę iškovojo šeimininkai. 95:89 (24:22, 15:25, 29:15, 27:27).

Rungtynių pradžioje šeimininkai pelnė vienuolika taškų be jokio varžovų atsako, taip iškart atsiplėšdami, tačiau netrukus svečių žaidėjas M.Gečionis į tai atsakė dviem taikliai tolimais metimais, kurie braukė jo ekipos deficitą daugiau nei perpus. Kiek vėliau žaidimas tarp komandų išsilygino ir tarp jų svyravo trijų taškų skirtumas, tačiau artėjant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą "Rūdupiui – 2" vis dėlto pavyko išlyginti rezultatą, bet neilgam, nes patį galą sėkmingiau sužaidė "LSU Atletas – 2" ir susigrąžino nedidelę persvarą į savo rankas. 24:22.

Jau pačioje antrojo ketvirčio pradžioje svečių ekipos krepšininkai pelnė šešis taškus iš eilės ir perėmę iniciatyvą įgijo keturių taškų persvarą. Į tai šeimininkai atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė "Rūdupio – 2" spurtas 0:11, padidinęs skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų. Kiek vėliau šeimininkai atsibudo ir surengė kelias rezultatyviai pasibaigusias atakas, kurios leido šiek tiek sušvelninti atsilikimą. Vėliau svečiai smeigė dar vieną tolimą metimą, tačiau kėlinuko pabaigą ir vėl geriau sužaidę "LSU Atleto – 2" krepšininkai sumažino savo deficitą iki aštuonių taškų. 39:47.

Po ilgosios pertraukos svečiams dar pavyko susigrąžinti dviženklį pranašumą, tačiau neilgam, nes netrukus šeimininkų ekipos žaidėjai surengė spurtą 13:0 ir perėmę iniciatyvą į savo rankas įgijo trijų taškų pranašumą. Kiek vėliau žaidimas tarp komandų vėl išsilygino ir abi viena po kitos keitėsi sėkmingai išpuoliais, tačiau šeimininkai įgyto pranašumo neiššvaistė. Nors svečiams buvo pavykę jį sumažinti iki dviejų taškų, tačiau eilinį kartą ketvirčio pabaigą geriau sužaidę "LSU Atleto – 2" krepšininkai įgijo šešių taškų persvarą. 68:62.

Paskutinė rungtynių dalis buvo bene pati įdomiausia. Jau nuo pat šios ketvirčio pradžios abi komandos ėmė aktyviai atakuoti viena kitos krepšius, tačiau šiek tiek geriau sekėsi svečiams, ko pasekoje jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai ir įgyti minimalų pranašumą, tačiau įpusėjus ketvirtam kėlinukui šeimininkams vis dėlto pavyko ir vėl susigrąžinti iniciatyvą. Ilgai netrukus, po dar vieno taiklaus svečių tritaškio metimo pirmaujančia komanda tapo "Rūdupis – 2", tačiau tai buvo paskutinis kartas, nes netrukus šeimininkai pelnė aštuonis taškus iš eilės ir susikūrė puikią progą laimėti, kurią, nepaisant aktyvaus varžovų pasipriešinimo, pavyko realizuoti. 95:89.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Laimonas Eglinskas kalbėjo : "Manau, kad jau anksčiau turėjome iškovoti tą pirmą pergalę, tiesiog, kaip ir šios dienos rungtynėse, mūsų komanda nelabai nori gintis. Praleidžiame daug taškų, neapsiginame, o patys neįmetame ". Kas nutiko, kai antrame kėlinuke varžovai buvo įgiję nemažą pranašumą? : "Kaip ir sakiau, nenorėjome gintis. Per ilgąją pertrauką pasikalbėjome, kaip reikia gintis, jeigu norime laimėti. Iš tikrųjų pergalę net neabejojome, tikrai žinojau, kad laimėsime, tik maniau, jog didesniu skirtumu. Noriu pagirti varžovų komandos žaidėją Mantvydą Gečionį, iš tikrųjų šaunuolis, daug taškų įmetė, daug tritaškių pataikė, na, akivaizdus komandos lyderis. Ir, manau, kad varžovai buvo nepilnos sudėties, vidurio puolėjo trūko, aukštų žmonių. Šiose rungtynėse neabejojau, kad laimėsime, o kaip bus kitose – pamatysime ".

"LSU Atletas – 2" : Tomas Miškinis – 27 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Laimonas Mikšys – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Sadauskas – 13 tšk., Justas Nausėdas – 13 tšk.

"Rūdupis – 2" : Mantvydas Gečionis – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Gūžys – 20 tšk., Domantas Šeškus – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Rokas Marcinkevičius – 11 tšk.

„UNITED & Radijas Tau“ pasiekė įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 21:49 val.)„LSU Atletas ‒ 2“ antrą kartą įveikė „Rūdupį ‒ 2“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:37 val.)Ketvirtfinalį „UNITED & Radijas Tau“ pradėjo pasiekdami sudėtingą pergalę (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 00:05 val.)„LSU Atletas ‒ 2“ be didelio vargo nugalėjo Kauno raj. „Tornado“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 22:28 val.)„Sporto Manija“ pasiekė pergalę prieš „LSU-Atletą ‒ 2“ (2014 kovo 15 d., šeštadienis, 02:51 val.)„Sporto manija“ per pirmąją dalį sudorojo „Rūdupis – 2“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:56 val.)„United ‒ Radijas Tau“ po dramatiškos kovos pravėrė pusfinalio duris (2014 balandžio 08 d., antradienis, 23:52 val.)„Rūdupis – 2“ nesunkiai apgynė namų sienas (2014 vasario 14 d., penktadienis, 01:50 val.)„Kauno Autobusai“ laimėjo įtempto siužeto trilerį (2014 vasario 25 d., antradienis, 00:31 val.)„Rūdupis ‒ 2“ patampė nervus „Kauno Autobusams“, tačiau pralaimėjo (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:29 val.)