Darbiečiai vs Elektrėnų „Senoji versmė“ (101:78)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Darbiečiai“ tik po atkaklios kovos privertė pasiduoti Elektrėnų „Senosios versmės“ ekipą.

2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 16:05 val., peržiūros: 1157

Sekmadienį, lapkričio 30 dieną, Kauno mechanikos mokykloje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės kuriose susitiko "Darbiečių" ir Elektrėnų "Senoji versmė" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo "Darbiečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu -(26:16). Antrame kėlinyje šeimininkai toliau diktavo sąlygas rungtynėms ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 13 taškų -(53:40). Trečiame kėlinyje Elektrėnų "Senoji versmė" sumažino atsilikimą iki vienženklio ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 8 taškai -(71:63). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, svečiai neketino lengvai pasiduoti, buvo sumažinę atsilikimą iki 2 taškų, bet dėl viršyto pražangų limito likę žaisti 4-iese nesugebėjo pasipriešinti ir rungtynės baigėsi rezultatu – (101:78).

Pirmasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviomis atakomis, vėliau šeimininkai surengė spurtą - (6:0) ir sužaidus apie 4 minutes komandas skyrė 6 taškai -(10:4). Per likusį laiką komandos ėmė žaisti atkarpomis. Pirmieji svečiai laimėjo atkarpą - (2:7), po kurios skirtumas aptirpo iki minimumo -(12:11). Vėliau sekė šeimininkų laimėtą atkarpa – (14:6), po kurios pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu -(26:16).

Antrasis kėlinys prasidėjo Elektrėnų "Senosios versmės" laimėta atkarpa – (2:12), po kurios sužaidus 2 minutes rezultatas tapo lygus – (28:28). Sužaidus 3 minutes "Darbiečių" komandai pavyko atitrūkti 4 taškais – (37:33). Antroje kėlinio dalyje svečiai vėl papuolė į duobę, po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 13 taškų – (53:40).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviomis atakomis, sužaidus 5 minutes šeimininkams buvo pavykę padidinti skirtumą iki didžiausio rungtynėse – 16 taškų – (65:49). Antroje kėlinio dalyje Elektrėnų "Senosios versmės" komandai pavyko pagerinti žaidimą, kuris leido po trijų kėlinių skirtumą sumažinti iki 8 taškų -(71:63).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie laimėjo poros minučių atkarpą – (3:8), po kurios skirtumas sumažėjo iki 3 taškų – (74:71). Atrodė jog rungtynėse grįžta intriga, bet ji greitai dingo, kai dėl viršyto pražangų limito aikštelę turėjo palikti svečių žaidėjas A.Dunda. Elektrėnų "Senosios versmės" krepšininkai liko žaisti 4-iese. Per likusį laiką šeimininkai išnaudojo turėtą persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu -(101:78).

Darbiečiai: Mantas Lukminas – 27 tšk., Gediminas Ratkevičius – 19 tšk. (8 rezult. perd.), Jonas Pacevičius – 16 tšk. (15 atk. kam.), Vaidas Valiulis – 14 tšk., Modestas Latkauskas – 12 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Elektrėnų „Senoji versmė“: Andrius Gumbrevičius – 28 tšk. (12 atk. kam.), Artūras Dunda – 22 tšk. (12 atk. kam.), Rytis Vičkačka – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Kameneckas – 10 tšk.

„Darbiečiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Partizano“ ekipą. (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:05 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Darbiečių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 22:13 val.)„vaistinė.lt“ parklupdė Elektrėnų „Senosios versmės“ ekipa ir išlygino serijos rezultatą. (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su Elektrėnų „Senoji versmė“ ekipa. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:01 val.)„Abstinentai“ nupūtė Elektrėnų „Senąją Versmę“ (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)„Senoji Versmė“ po atkaklios kovos išsivežė pergalę į Elektrėnus (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Košmaro“ ekipos (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:17 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Darbiečiai“ neatsilaikė prieš emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipą. (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 16:07 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt išvykoje nugalėjo Elektrėnų „Senąją versmę“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 18:47 val.)