Hipocredit.lt vs Night Club Basement (96:102)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 25 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Po emocingos kovos pergalę pasiekė „Night Club Basement“

2019 lapkričio 25 d., Pirmadienis, 22:59 val., peržiūros: 846

Lapkričio 25 dieną, 21:00 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos „Hipocredit.lt“ (šeimininkai) ir „Night Club Basement“ (svečiai). Dar pirmoje rungtynių dalyje „Night Club Basement“ pasiekė solidų pranašumą, tačiau antroje rungtynių dalyje varžovai visiškai priartėjo. Po emocingos ir pražangų kupinos kovos persvarą savo rankose išlaikė ir pergalę iškovojo „Night Club Basement“ ekipa. Rungtynės baigėsi rezultatu 96:102 (14:20, 18:27, 31:27, 33:28).

Nuo rungtynių pradžios „Night Club Basement“ iš karto pabandė perimti iniciatyvą, dar pirmojo kėlinuko metu jų pranašumas šoktelėjo iki dešimties taškų, bet varžovai nunuleido rankų ir vis kabinosi į rungtynes. Nors antrasis ketvirtis ir buvo banguotas, tačiau „Night Club Basement“ taškas po taško didino savo persvarą, o D. Jankausko tritaškiai metimai kėlinio pabaigoje padėjo nutolti per penkiolikos taškų ribą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatu 32:47.

Antroje rungtynių dalyje „Hipocredit.lt“ jau demonstravo kur kas didesnę energiją, komanda beveik visus taškus rinko greitomis atakomis, bet varžovai į tai atsakydavo šaltakraujiškais tritaškiais. Galiausiai „Hipocredit.lt“ ėmė spausti priešininkus visoje aikštelėje ir prasidėjo labai ilga ir kupina pražangų kova. „Hipocredit.lt“ turėjo galimybę visiškai priartėti, bet „Night Club Basement“ sumesdavo baudų metimus ir nei karto neleido varžovams išlyginti rezultato. Susitikimo pabaigoje „Hipocredit.lt“ paprasčiausiai nebeliko laiko ir teko pripažinti pralaimėjimą. Susitikimas baigėsi rezultatu 96:102.

Įnirtingame mače sunki „Pro Angels“ pergalė prieš „Night Club Basement“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:23 val.)Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.) „GZP-2 ‒ Kolegos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Night Club Basement“ komandai (2020 sausio 14 d., antradienis, 22:28 val.)Visas rungtynes pirmavę „Night Club Basement“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)Antrajame kėlinyje uraganiškai sužaidę „Pro Angels“ nugalėjo lygos lyderius „Night Club Basement“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 20:27 val.)„Night Club Basement“ neturėjo vargo su „ICE“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:23 val.)Finalo vertoje kovoje triumfavo „Hipocredit.lt“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:45 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „GZP ‒ Kolegos“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:05 val.)Paskutiniame kėlinyje „Night Club Basement“ ištirpdė skirtumą ir pavogė pergalę iš „Kauno TPMC“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)Įnirtingoje kovoje sunki „Hipocredit.lt“ pergalė prieš Kauno TPMC (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:56 val.)