HELVINA vs BMS & KK POLICIJA (64:81)Laikinoji sostinė M » Atkrintamosios rungtynės
2007 birželio 05 d., Antradienis, 18:30 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

"BMS & KK Policija" iškovojo teisę žaisti "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės ketvirtfinalyje

2007 birželio 05 d., Antradienis, 22:08 val., peržiūros: 4083

Šį vakarą (06.05), "Helvina" savo aikštelėje priėmė "BMS & KK Policija" ekipą. Visų rungtynių metu iniciatyvą savo rankose laikę svečiai iškovojo pergalę rezultatu 81:64. Kartu jie taip pat iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį, kuriame susikaus su "Šilduvos" ir "Projektų gamos" poros nugalėtoju.

Pirmosiomis susitikimo minutėmis šioką tokią persvarą įgijo svečiai, tačiau netrukus šeimininkai greitai juos pasivijo. Komandos rungtyniavo apylygiai ir tik besibaigiant ketvirčiui „BMS & KK Policijos“ krepšininkams pavyko įgyti aštuonių taškų pranašumą – 20:12.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai spurtavo 9:2 ir dar labiau padidino savo persvarą – 29:14. „Helvinai“ sunkiai sekėsi rinkti taškus. Vistik įpusėjus ketvirčiui šeimininkai įsižaidė ir sugebėjo prieš ilgąją pertrauką sušvelninti savo deficitą iki aštuonių – 36:44.

Po pertraukos žaidimas vyko apylygiai. Komandos keitėsi taikliais metimais. „Helvina“ suklydo net aštuonis kartus ir taip apsunkino savo situaciją. Svečiai vis laikė saugų atstumą ir prieš lemiamą dvikovos dalį turėjo 11-os taškų atotrūkį.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkų puolimo mašina visai subyrėjo. Iš 12 dvitaškių metimų tikslą pasiekė vos 4, o visi 8 tritaškiai skriejo pro šalį. „BMS & KK Policija“ demonstravo kur kas geresnį pataikymą ir dar labiau padino savo persvarą bei šventė pergalę rezultatu 81:64.

Svečiai arbitrams skyrė po 7 balus, o šeimininkai vertinti atsisakė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 22 taškus pelnęs Tomas Adomaitis. Naudingiausias buvo 13 taškų pelnęs ir 10 kartų kamuolį atkovojęs Tadas Ališauskas ( 22 naud.kfc.). 17 taškų pridėjo Mindaugas Brazys.

„Helvinos“ komandoje 24 taškus įmetė Nerijus Urbanavičius. 14 taškų ir net 20 atkovotų kamuolių Ryčio Mickūno sąskaitoje ( 28 naud.kfc.).

"BMS & KK Policija" pateko į "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės finalą (2007 birželio 14 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)"BMS & KK Policija" iškopė į "Laikinosios sostinės" mažosios taurės pusfinalį (2007 birželio 10 d., sekmadienis, 22:19 val.)"Helvina" iškovojo antrąją pergalę "Laikinosios sostinės" Mažojoje taurėje (2007 gegužės 18 d., penktadienis, 20:33 val.)"BMS - KK Policija" pergalingai pradėjo Laikinosios sostinės turnyrą (2007 gegužės 08 d., antradienis, 19:34 val.)"Laikinosios sostinės" Mažoji taurė "Energijos Sistemų Serviso" rankose (2007 birželio 19 d., antradienis, 22:15 val.)"BMS&KK Policija" viena koja finale (2007 birželio 12 d., antradienis, 23:29 val.)"BMS-Policija-2" nušlavė priešininkus (2007 gegužės 25 d., penktadienis, 00:09 val.)Įtampos neatlaikę "BMS & KK Policijos" krepšininkai konkurencingi nebuvo (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 19:51 val.)Nervingose rungtynėse pergalę iškovojo "Helvina" (2007 gegužės 15 d., antradienis, 20:53 val.)"Helvina" žengia be kluptelėjimų (2007 gegužės 22 d., antradienis, 22:57 val.)