KAUNO VANDENYS vs BMS & KK POLICIJA (82:91)Laikinoji sostinė M » Atkrintamosios rungtynės
2007 birželio 14 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

"BMS & KK Policija" pateko į "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės finalą

Tomo Adomaičio ir Deivido Pajaujo dvikova
2007 birželio 14 d., Ketvirtadienis, 23:26 val., peržiūros: 4160

Šį vakarą (06.14) įvyko antroji pusfinalio akistata tarp "Kauno vandenų" ir "BMS & KK Policija" ekipų. Svečių teisėmis žaidę "BMS & KK Policijos" krepšininkai šventė pergalę rezultatu 91:82 ir iškopė į "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės finalą. Jau pirmajame kėlinuke jų persvarą pasiekė net 22 taškus ir tai buvo didelis žingsnis pergalės link.

Svečiai nuo pat pirmųjų dvikovos minučių pradėjo varžovų šturmą. Demonstruodami fantastišką taiklumą jie labai greitai pabėgo į priekį – 15:2, 24:4. Nesulaikomas buvo Tomas Adomaitis, pelnęs net 18 taškų ( dvitaškiai 3/3, tritaškiai 4/5). „BMS & KK Policijos“ krepšininkai tiesiog smaginosi. Vienoje greitoje atakoje Donatas Gudeliauskas nuo lentos perdavė kamuolį Tomui Adomaičiui, o pastarasis įspūdingai jį įkrovė į krepšį. Vos penkiese susirinkę šeimininkai sunkiai rinko taškus ir po pirmojo kėlinuko jų deficitas buvo pasiekęs net 22 taškus.

Antrajame ketvirtyje „Kauno vandenų“ metimai vis dažniau pasiekdavo tikslą. Šioje rungtynių atkarpoje svečiai jau nedominavo taip kaip dvikovos pradžioje. Tačiau ir šį ketvirtį jie laimėjo dviem taškais ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 53:29.

Po pertraukos „BMS & KK Policija“ atsipalaidavo, aikštelėje pasirodė mažiau rungtyniaujantis žaidėjai. Šeimininkai iškart pradėjo tirpdyti priešininkų persvarą. Svečiai darė labai daug apmaudžių klaidų, kas jų oponentams leido sėkmingai užbaigti atakas. „Kauno vandenis“ laimėjo šį kėlinį net 17-os taškų persvara ir prieš lemiamą dvikovos dalį paliko varžovams tik 7-ių taškų pranašumą – 56:63.

Paskutiniajame kėlinuke šeimininkams buvo pavykę priartėti iki trijų taškų, tačiau pasiekti persilaužymo jiems pritrūko jėgų. Nesulaikomas svečių gretose buvo Mindaugas Brazys, pelnęs 17 taškų. Daugiausia jo pastangomis „BMS & KK Policija“ sugebėjo atlaikyti visus priešininkų išpuolius ir šventė pergalę rezultatu 91:82.

Svečiai arbitrų darbą įvertino 6-iais balais, o šeimininkai atsisakė vertinti.

Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo Tomas Adomaitis, pelnęs 37 taškus ( 32 naud.kfc.). 26 taškus įmetė Mindaugas Brazys( 21 naud.kfc.). Donato Gudeliausko sąskaitoje 19 taškų ir 8 rezultatyvus perdavimai ( 20 naud.kfc.).

„Kauno vandenyse“ pasižymėjo Levas Ilijonskis, surinkęs 23 taškus ir 8 kartus atkovojęs kamuolį ( 20 naud.kfc.). Tadas Matuliavičius pelnė 20 taškų, o Deividas Pajaujis ir Skirmantas Paukštys įmetė po 17.

„Iš pradžių kol buvo šiokia tokia įtampa žaidėme susikaupę ir skirtumas greitai augo. Vėliau atsipalaidavome, žaidėme dažnai keisdamiesi. Dėl to galutinis rezultatas nėra toks didelis“, – po rungtynių teigė nugalėtojų treneris Mindaugas Brazys.

"BMS & KK Policija" iškopė į "Laikinosios sostinės" mažosios taurės pusfinalį (2007 birželio 10 d., sekmadienis, 22:19 val.)"BMS & KK Policija" iškovojo teisę žaisti "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės ketvirtfinalyje (2007 birželio 05 d., antradienis, 22:08 val.)"Kauno vandenis" iškopė į "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės ketvirtfinalį (2007 gegužės 31 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)"BMS - KK Policija" pergalingai pradėjo Laikinosios sostinės turnyrą (2007 gegužės 08 d., antradienis, 19:34 val.)"Kauno energija" savo žygį "Laikinojoje sostinėje" baigė pergale (2007 birželio 19 d., antradienis, 21:00 val.)"BMS&KK Policija" viena koja finale (2007 birželio 12 d., antradienis, 23:29 val.)"Laikinosios sostinės" Mažoji taurė "Energijos Sistemų Serviso" rankose (2007 birželio 19 d., antradienis, 22:15 val.)"BMS-Policija-2" nušlavė priešininkus (2007 gegužės 25 d., penktadienis, 00:09 val.)Įtampos neatlaikę "BMS & KK Policijos" krepšininkai konkurencingi nebuvo (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 19:51 val.)Levas Iljonskis atvedė "Kauno vandenis" į pergalę (2007 gegužės 18 d., penktadienis, 22:05 val.)