Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs Old S/M (47:90)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 gegužės 06 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Patirtis prieš jaunystę ‒ „Old S/M“ lengvai susitvarkė su jaunųjų saboniukų pasipriešinimu

2018 gegužės 06 d., Sekmadienis, 22:01 val., peržiūros: 897

Sekmadienį, Gegužės 6 – ąją dieną, A. Sabonio centro salėje įvyko Pavasario "Sportturas" Didžiosios taurės pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ir „Old S/M“.

Jau rungtynių pradžioje „Old S/M spurtavo ir įpusėjus pirmajam kėlinukui buvo priekyje 3:10. Ir toliau svečiai išnaudodami savo stipriąsias puses tolo bei pasibaigus pirmajam ketvirčiui pirmavo 11:25.

Antrajame kėlinuke po M. Valaičio kelių metimų paeiliui iš vidutinio nuotolio „Old S/M“ dar labiau nutolo – 17:35. Antra kėlinuko pusė vyko apylygiai, tačiau Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ nesugebėjo arčiau priartėti. Pasibaigus antrajam kėlinukui 22:41 priekyje buvo „Old S/M“.

Trečiajame ketvirtyje L. Ivanovo ir J. Pranevičiaus metimai padidino „Old S/M“ ekipos pranašumą iki 26:49. Kėlinuko pabaigoje J.Pranevičius ir R.Kulikauskas pataikė po tritaškį ir svečiai pirmavo 34:59.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo M. Ūso tolimu metimu, tačiau po to saboniukai nebesulaikė svečių puolimo, o „Old S/M“ sulig kiekviena minute vis tolo nuo varžovų. Užtikrinta pergalė rezultatu 47:90 (11:25, 11:16, 12:18, 13:31) leidžia „Old S/M“ jau ruoštis Pavasario "Sportturas" Didžiosios taurės finalui.

Visas rungtynes persvarą laikiusi „Old S/M” komanda šventė pergalę prieš „Šešių sūrių“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 23:00 val.)Po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ įveikė Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ ekipą (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Alaina“ neprilygo „Old S/M“ ekipai (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 23:09 val.)„Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ nesunkiai įveikė „Skaitmeninė akis “ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Old S/M“ įveikė „ICE“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Old S/M“ neturėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ rungtynių pabaigoje palaužė Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)„Sabonio KC 2000 II – “Beko“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 19:07 val.)„Old S/M“ įstrigo „Ariogalos“ gynybos gniaužtuose ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:54 val.)„Laipsniai“ iškovojo Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės trečiąją vietą (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 23:24 val.)