Rapala vs Hidraulinės sistemos (71:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku

2016 kovo 04 d., Penktadienis, 01:19 val., peržiūros: 1333

Ketvirtadienį, kovo 3-ąją dieną, „Kauno švaros“ sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių 1/8 finalo rungtynės, kuriose šeimininkai – „Rapalos“ krepšininkai priėmė svečių – „Hidraulinės sistemos“ komandą. Susitikimą geriau padėjo svečiai ir netrukus įgijo 4 taškų persvarą, tačiau L.Kalėda pataikė tritaškį ir komandas skyrė vos taškas. Pirmoje kėlinuko pusėje vyravo apylygis žaidimas – metimai dažniau skriedavo pro šalį, nei pasiekdavo tikslą. Likusi kėlinio dalis priklausė šeimininkams, kurie po taiklaus T. Vasiliausko baudos metimo įgijo rekordinę 11 taškų persvarą 13:24.

Antrojo ketvirčio pradžia geresnė buvo aikštelės šeimininkų komandai. Sužaidus apie keturias minutes „Rapalos“ krepšininkai sumažino savo deficitą daug nei per pusę – iki 5 taškų (23:28). Svečių komandos žaidėjai pradėjo dažniau klysti tiek puolime, tiek gynoje. Tuo pasinaudoję šeimininkai vedami L. Kalėdos ( per kėlinį pelnė 11 taškų) sumažino atsilikimą jau tik iki 3 taškų (30:33). „Hidraulinių sistemų“ komandos trenerio kantrybė baigėsi ir jis paprašė minutės pertraukėlės. Po pertraukėlės į aikštelę sugrįžę svečiai pagerino žaidimą ir prieš ilgąją pertrauką padvigubino savo turėtą persvarą (3) – 33:39.

Po didžiosios pertraukos „Rapalos“ žaidėjai įjungė aukštesnę pavarą ir ne tik, kad sumažino savo atsilikimą, bet naujo lyderio A. Vyšniausko vedini sugebėjo pirmą kartą išsiveržti į priekį – 42:41. Didžiąją kėlinuko dalį varavo apylygis žaidimas, į priekį išsiverždavo tai viena komanda, tai kita, tačiau nei viena nesugebėjo įgyti apčiuopiamo prašumo. Tik pačioje ketvirčio pabaigoje „Hidraulinės sistemos“ sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas ir prieš lemiamą kėlinuką vėl pirmauti (54:57).

Ketvirtame kėlinyje ir toliau vyko įnirtinga kova. Komandos vis apsikeisdavo rezultatyviais išpuoliais, o sužaidus apie pusę kėlinuko dar niekas nebuvo aišku – komandas skyrė vos vienas taiklus metimas – 62:64. Antroje kėlinuko pusėje ir toliau vyko arši kova dėl pergalės. „Rapalos“ krepšininkams ėmė stigti jėgų, to rezultatas – daugiau klaidų ir pramestų metimų. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti mažiau nei pusantros minutės komandas skyrė trapi 3 taškų svečių persvara. Paskutinę minutę svečiai baigė spurtu 0:6 ir šiose rungtynėse šventė pergalę rezultatu 71:81.

Po rungtynių pakalbintas „Hidraulinių sistemų“ žaidėjas/atstovas spaudai Karolis Šabūnas įvardino priežastis, kodėl komandai nepavyko atrasti savo žaidimo:

„Labai sunkiai pradėjome rungtynes, klimpome varžovų gynyboje. Turėjom ir aukštą žmogų ir atrodo galėjom per jį lošti, bet nepavyko. Varžovai dvigubindami gynybą uždengė mūsų aukštą žmogų. Reikėjo laiko kol pavyko puolime persiorientuoti, dėl to didžiąją rungtynių dalį nepavyko gerai žaisti. Pabaigoje pergalė iškovojome greitesnio ir agresyvesnio žaidimo puolime dėka“

Rapala: Laurynas Kalėda – 26 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Pažėra – 16 tšk., Arnoldas Vyšniauskas – 15 tšk.

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 20 tšk. (15 atk. kam.), Martynas Kudakas – 19 tšk. (5 rezult. perd.)

„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:18 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Rapala“ ekipa. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Restauratorius & Hausa“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ šiandien be vargo susidorojo su „Rapala“ ekipa ir pateko į ketvirtfinalį (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:48 val.)Hidraulinės sistemos susitvarkė su Omega (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 23:13 val.)Krauju pažymėtose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Kauno tiltus“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 21:45 val.)Trečiajame kėlinyje siautėjusios „Hidraulinės Sistemos“ parklupdė „Kauno Oro Uosto & KAMS“ šešetuką (2015 spalio 30 d., penktadienis, 21:55 val.)