Akademija vs BC „Straight“ (55:48)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 15 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Fantastiškai ketvirtąjį kėlinį sužaidusi „Akademija“ pavogė pergalę iš BC „Straight“ ekipos

2016 vasario 16 d., Antradienis, 01:05 val., peržiūros: 1182

Pirmadienį, vasario 15 dieną, J.Dobkevičiaus progimnazijoje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės pirmenybių rungtynės tarp J pogrupio komandų – vietos „Akademijos“ bei svečių BC „Straight“ ekipų. Pirmasis ketvirtis sėkmingesnis buvo šeimininkams, kurie puikiai pradėjo rungtynes ir turėjo pakankamai saugų pranašumą po pirmojo ketvirčio, tačiau prastai sužaistas antrasis ketvirtis juos pastūmė į atsiliekančiųjų vaidmenį. Po trijų kėlinukų svečių ekipos pranašumas siekė 12 taškų, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Akademijos“ ekipa į savo krepšį praleido vos du taškus bei taip iškovojo sudėtingą pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan sėkminga „Akademijos“ ekipos atkarpa – pirmuosius taškus komandai, taikliu tritaškiu, pelnė Linas Juknys, o tuomet dar šešis taškus pridėjo ir likusi komandos dalis ir staiga komandas jau skyrė devyni taškai. Po šalto dušo atsigavusi „Straight“ ekipa pelnė šešis taškus be atsako bei sumažino atsilikimą iki vieno tritaškio metimo. Vėliau komandos dar kelis kartus sėkmingai užpuolė viena kitos krepšį, tačiau kėlinuko pabaiga nebuvo itin rezultatyvi abejoms komandoms, tad skirtumas po pirmojo kėlinio buvo penki taškai – 16:11. Antrąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai ir netrukus sumažino atsilikimą iki minimalaus. Vėliau jie dar smeigė du tolimus metimus paeiliui ir pirmą kartą šiose rungtynėse įsiveržė į priekį. Tuomet keturis taškus be atsako pelnė „Akademijos“ ekipa ir trumpam susigrąžino pranašumą į savo rankas. Visgi, kėlinuko pabaiga priklausė svečių komandai – jie pirmąją rungtynių pusę užbaigė 9:2 atkarpa ir po pirmųjų dviejų ketvirčių turėjo šešių taškų pranašumą – 26:32.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo apylygiai abejoms komandoms, kadangi abi ekipos du kartus sėkmingai užpuolė vieną kitos krepšį. Visgi, šis kėlinukas nebuvo itin rezultatyvus. Penkis taškus tuomet be atsako pelnė BC „Straight“ ekipa ir padidino savo pranašumą jau iki dviženklio. Kitoje aikštelės pusėje tritaškį smeigė šeimininkų ekipa, bet kėlinuką svečiai užbaigė pelnydami dar penkis taškus paeiliui, tad po trijų kėlinukų komandas skyrė 12 taškų – 34:46. Ketvirtasis kėlinukas buvo visiška tragedija svečių ekipai. Jie vos kartą sugebėjo sėkmingai užpulti varžovų krepšį. Lemiamas ketvirtis prasidėjo keturiais paeiliui „Akademijos“ ekipos tritaškiais, kurie leido išlyginti rezultatą. Tuomet šeimininkai pataikė baudos metimą ir po ilgos pertraukos įsiveržė į priekį. Tačiau netrukus pranašumą į savo rankas susigrąžino svečiai, kurie pataikė dvitaškį, o kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo ir vieninteliai jų taškai šiame kėlinyje. Tuomet, prieš kėlinio pabaigą, „Akademijos“ ekipa smeigė dar du taiklius tolimus metimus ir įgijo penkių taškų pranašumą. BC „Straight“ ekipa dar turėjo užtektinai laiko pavyti bei persverti rezultatą, tačiau fortūna nuo jų tiesiog nusisuko ir jie niekaip negalėjo pataikyti į krepšį. Taigi, tuo kuo puikiausiai pasinaudojo šeimininkų ekipa ir iškovojo tikrai sunkią pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 55:48.

L.Juknys („Akademija“):
„Nereali gynyba ketvirtajame kėlinyje. Stengėmės labai, bet priešininkai parodė mums gerų dalykų, ką mes turėtume tobulinti savo gynyboje. Taip pat stengėmės kovoti ir ketvirtajame kėlinyje tiesiog nusiraminom ir iškart žaidimas atsigavo. Matyt tik tiek ir tereikia“.

E.Rinkevičius (BC „Straight“):
„Visiškai užsirišo krepšys ketvirtajame kėlinyje. Varžovai įmetė keturis iš eilės tritaškius… Aišku, jiems čia gal nusišypsojo sėkmė, bet patys tiesiog neapsigynėm, o rungtynių pabaigoje gal psichologija suveikė“.

Akademija: Edmundas Staugaitis – 20 tšk., Danas Laurinavičius – 13 tšk., Aurimas Juozapaitis – 11 tšk.

BC „Straight“: Mantas Ungurys – 15 tšk., Tomas Laucevičius – 10 tšk., Gediminas Jeršovas – 9 tšk.

Puikiai sužaistas trečiasis ketvirtis leido „Akademijai“ nugalėti „Brentex Trailer“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:17 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)Beveik visą susitikimą atsilikinėjusi „Akademija“ taip ir nepavijo BC „Boom“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:07 val.)„Akademija“ išvargo pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:03 val.)Be keitimų rungtyniavusi „Akademija“ paguldė ant menčių „Kėdainius“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Elektromontuotojas“ buvo per kietas riešutas BC „Straight“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:17 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ nugalėjo „Brentex Trailer“ krepšininkus (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:10 val.)„Kauno technikos kolegija“ atsilaikė prieš BC „Straight“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:09 val.)BC „BOOM“ po atkaklios kovos įveikė BC „Straight“ ekipą. (2016 kovo 01 d., antradienis, 21:26 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Akademija“ palaužė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:29 val.)