BK Centre vs Kėdainiai & Addeco (75:93)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 29 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“

2014 lapkričio 29 d., Šeštadienis, 21:14 val., peržiūros: 1540

Šeštadienį, lapkričio 29 dieną, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių dvikova tarp BK "Centre"(šeimininkai) ir "Kėdainiai & Addeco"(svečiai) ekipų. Rungtynes abi komandos pradėjo per daug nesižvalgydamos ir puolime nesunkiai rinko taškus. Po pirmojo kėlinio priekyje buvo svečiai – 21:18. Antrajame kėlinyje svečiai toliau buvo sunkiai sustabdomi puolime ir dėka spurto kėlinio viduryje padidino savo pranašumą. Po 20 minučių kovos – 45:38. Trečiasis kėlinys visiškai priklausė "Kėdainiai & Addeco" komandai, kuri dar labiau padidino savo pranašumą – 67:51. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar bandė švelninti rezultatą, bet toliau puikiai puolime žaidę svečiai išsaugojo persvarą ir šventė pergalę – 93:75.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos tiksliomis atakomis iš po krepšio. Svečių komandoje šiose rungtynėse debiutavo dar pernai Nacionalinėje lygoje žaidęs Ignas Ryla, jis nuo pirmųjų rungtynių minučių ėmėsi lyderio vaidmens. Po rezultatyvaus pirmojo kėlinio priekyje buvo svečiai – 21:18.

Antrajame kėlinyje "Kėdainiai & Addeco" toliau nemažino tempo ir žaidė greitą krepšinį. Kėlinio viduryje jie surengė spurtą – 10:0 ir pirmą kartą rungtynėse komandas skyrė didesnis pranašumas nei 5 taškai. Kėlinio pabaigoje šeimininkai stabilizavo situaciją ir nebeleido priešininkams didinti rezultato. Po 20 minučių rezultatu 45:38 priekyje išliko svečių krepšininkai.

Po ilgosios pertraukos svečių komandoje atsirado naujas lyderis – Kęstutis Zinkus, jis per trečiąjį kėlinį surinko 10 taškų ir daugiausiai jo dėka "Kėdainiai & Addeco" pradėjo tolti nuo savo priešininkų. Tuo tarpu šeimininkai puolime pradėjo strigti, ir tik N.Kirsanov su V.Limanov retkarčiais sugebėdavo pelnyti taškus. Po puikiai sužaisto kėlinio "Kėdainiai & Addeco" atitrūko solidžia persvara – 67:51.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams nebebuvo kur trauktis. Jie pradėjo spausti savo varžovus tikėdamiesi jog jie pasimes ir pasinaudoję jų klaidomis sugebės sugrįžti į kovą dėl pergalės. Tačiau spaudimas visiškai nepasiteisino. Svečiai puikiai dalinosi kamuoliu ir dažniausiai užbaigdavo atakas laisvi iš po krepšio. Rungtynėms einant į pabaigą skirtumas buvo perkopęs jau ir 20 taškų ir tik dėka K. Zoko dviejų taiklių tritaškių paskutinę minutę BK "Centre" šiek tiek sušvelnino rezultatą. Rungtynes "Kėdainiai & Addeco" laimėjo rezultatu - 93:75.

BK Centre: Nikolaj Kirsanov – 23 tšk. (6 rezult. perd.), Vitalij Limanov – 17 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Petrauskas – 17 tšk., Karolis Zokas – 14 tšk.

Kėdainiai & Addeco: Ignas Ryla – 19 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Kęstutis Zinkus – 19 tšk., Einoras Stankus – 16 tšk. (10 rezult. perd.), Darius Mackus – 14 tšk., Mindaugas Dilys – 11 tšk. (10 atk. kam.)

„Kėdainiai & Addecco“ nesunkiai susitvarkė su „Grizliais“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Kėdainiai & Addeco" nesunkiai susitvarkė su BC "Straight" (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 19:06 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 04:17 val.)BK „Centre“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 20:41 val.)„Kėdainiams & Adecco“ teko pavargti su „Kauno Rami“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po pratęsimo įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Kėdainiai & Addeco“ tolimais metimais užmėtė „Spartos“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:35 val.)„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Kėdainiai & Addeco“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Rami“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)