Rimo & Patikima linija vs BC „Rhino“ (90:67)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 birželio 26 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Autsaiderių dvikoje ‒ „Rimo & Patikima linija“ pirmoji pergalė

2023 birželio 26 d., Pirmadienis, 22:30 val., peržiūros: 291

Pirmadienį, birželio 26 dieną, Kauno technologijų mokymų centro vyko „Vasaros lyga“ susitikimas tarp "Rimo & Patikima linija" ir BC „Rhino“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje greitomis atakomis ir tritaškiais "Rimo & Patikima linija" išsiveržė į priekį ir laimėjo pirmą kėlinį rezultatu 20:13. Antrajame niekaip varžovų zoninės gynybos neįveikę BC „Rhino“ ir paleido varžovus 17 taškų. Po dviejų kėlinių 43:23 pirmavo "Rimo & Patikima linija".

Antroje pusėje "Rimo & Patikima linija" nesustojo ir klausimus dėl rungtynių nugalėtojo atsakė jau per tris kėlinius. Ketvirtajame "Rimo & Patikima linija" džiaugėsi savo pirmąją pergalę ir abi komandos žaidė tik dėl savo malonumo. Galutinis rungtynių rezultatas: 90:67 (20:13, 23:13, 21:15, 26:26).

Jonas Bliujus

„Plastena“ pratęsė „Rimo & Patikima linija“ ekipos pralaimėjimų seriją (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 20:16 val.)Vasaros lygos starte nesunki MB „TR Project“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 birželio 12 d., pirmadienis, 20:10 val.)J. Špokas atvedė „Dust2“ į pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 birželio 15 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„KKL Next Generation Select Team“ pasiekė eilinę pergalę (2023 birželio 21 d., trečiadienis, 22:16 val.)„KKL Next Generation Select Team“ ir toliau išlieka nepralaimėję (2023 birželio 22 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„Volinta Energy“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš BC „Rhino“ (2023 birželio 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Dust2“ pergalė prieš „BC „Rhino“ (2023 birželio 20 d., antradienis, 22:04 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Volinta Energy“ (2023 birželio 14 d., trečiadienis, 09:20 val.)BC „Rhino“ neturėjo jokių vilčių prieš nesulaikomą MB „TR Project“ puolimą (2023 birželio 27 d., antradienis, 21:17 val.)