LVA vs SPORTO FĖJA (41:61)Laikinoji sostinė M » Atkrintamosios rungtynės
2007 gegužės 28 d., Pirmadienis, 22:15 val. @ LVA sporto salė, Vilijampolė

,,LVA" neatsilaikė prieš galingą ,,Sporto fėjos" žaidimą

Tomas Rekstys atvedė savo ekipą į ketvirtfinalį
2007 gegužės 29 d., Antradienis, 00:08 val., peržiūros: 3573

Šį vėlyvą vakarą (05.28) Lietuvos Veterinarijos Akademijos sporto salėje vykusiame mače, susitiko geriausia ir blogiausia reguliaraus etapo ekipos, tačiau pergalę, užėmusi 16-ąją vietą, šventė tik paskutinę sekundę į atkrintamųjų varžybų traukinį įšokusi "Sporto" fėja". Ji nuvainikavo 1-ąją reguliaraus etapo vietą "LVA" rezultatu 61:41 (23:14, 7:8, 6:10, 25:9). Pirmus 3 rungtynių kėlinukus atkakliai besipriešinę ,,LVA" krepšininkai ketvirtąjame kėlinuke neatsilaikė prieš galingą ,,Sporto fėjos" puolimo mašiną.

Rungtynių pirmąjame kėlinuke nuo pat pradžių lyderio vaidmens ėmėsi ,,Sporto fėjos" krepšininkai. Po sėkmingai sužaistos atkarpos (14:6) ,,Sporto fėjos" vyrai priekyje buvo 8 taškų skirtumu. Vėliau neleistinai sustabdytas T.Rekstys (,,Sporto fėja") dviem taikliais metimais dar labiau padidino savo komandos atotrūkį iki dviženklės persvaros (16:6). Į šį svečių išpuolį šeimininkai greitai atsakė 6 taškais iš eilės, aptirbdydami skirtumą iki 4 taškų. (16:12). Tačiau sėkmingiau kėlinuko pabaigą sužaidę svečiai, į trumpąją pertraukėlę patraukė turėdami 9 taškų deficitą (23:14)

Antrąjame kėlinuke abi komandos buvo tarsi išsimušusios iš vėžių. Prastas bei pasyvus abiejų komandų puolimas neatnešė nei vienai komandai didesnių vaisių. Per šį kėlinį komandos bendrai sudėjus sugebėjo įmesti tik 15 taškų. Šį kėlinuką ,,LVA" krepšininkai laimėjo minimalia persvara (8:7), tačiau bendroje sumoje į pertrauką išėjo ilsėtis atsilikinėdami 8 taškų skirtumu (30:22)

Po pertraukos, vaizdas aikštelėje nelabai tepasikeitė. Abi komandos netaikliai atakavo krepšį. ,,Sporto fėjų" ekipoje savo kovingumu išsiskyrė T.Rekstys, kuris šio kėlinio metu vienintelis iš savo komandos sugebėjo pelnyti taškus. Po šio ,,Sporto fėjų" lyderio iš eilės pelnytų 6 taškų, svečių komandai vėl buvo pavykę atitrūkti dviženkliu skirtumu (36:24). ,,LVA" nenuleido rankų ir po kelių akimirkų po iš eilės įmestų 2 taiklių M.Petrausko tolimų metimų, persvara pradėjo tirpti. Kėlinio pabaigoje ,,LVA" gretose sublizgėjęs J.Amelinas, savo taikliu metimu priminė ,,Sporto fėjai", kad patikėti pergale dar per anksti. Po trečiojo kėlinuko rezultatas buvo (36:32) svečių naudai.

Paskutinėje varžybų atkarpoje svečių komanda buvo tiesiog nesustabdoma. Šio kėlinio metu nesulaikomas buvo T.Rekstys, įmesdamas per šį kėlinį net 18 taškų. ,,LVA" krepšininkams vis sunkiau buvo atrasti kelių priešininkų krepšio link. Kietai besigindami, bei dar galingiau puldami ,,Sporto fėjų" vyrai nepaliko jokių šansų ,,LVA" krepšininkams toliau kovoti dėl kelialapio į ketvirtfinalį. Susitikimą ,,Sporto fėja" laimėjo gan solidžia 20 taškų persvara (61:41)

,,Sporto fėja"- T.Rekstys (31 tašk., 7 atk. kam.), M.Narbutas (12 tašk., 4 rezult. perd., 3 perimti kam.), G.Davidavičius ir D.Petrauskas atitinkamai pelnė po 8 taškus.

,,LVA"- J.Amelinas (16 tašk., 5 atk. kam.), G.Babrauskas ir M.Petrauskas surinko po 8 taškus.

Po rungtynių pakalbinta svečių komanda savo komandos pasirodymą komentavo taip: ,,Priešininkai mus buvo labai nuvertinę, tad truputėlį ant jų buvome supykę. Prie pergalės taipogi daug prisidėjo geras nusiteikimas..." ,,Sporto fėja" teisėjų darbą įvertino teigiamai: Z. Mazilevskiui skyrė 7 balus, o A. Atkočaičiui- 9.

,,LVA" komandos treneris po rungtynių labai kritikavo teisėjų darbą, bei pagrindine pralaimėjimo priežastimi ir išskyrė būtent prastą teisėjavimą.

Užtikrinta ,,Kauno vandenų" pergalė prieš ,,Sporto fėją" (2007 birželio 05 d., antradienis, 22:52 val.)"Lytagra" toliau tęsia pergalingą žygį (2007 gegužės 21 d., pirmadienis, 22:03 val.)"LVA" linksminosi savo aikštelėje (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 21:14 val.)"ARV - Auto" pogrupio varžybas baigė pergale (2007 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)"LVA" pergalingai baigė pogrupio etapą (2007 gegužės 23 d., trečiadienis, 20:33 val.)Įtampos neatlaikę "BMS & KK Policijos" krepšininkai konkurencingi nebuvo (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 19:51 val.)Jaunieji "Time Team" krepšininkai "Sporto Fėjai" priešinosi tik pusantro kėlinio (2007 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:37 val.)