LVA vs STUDENTIJA (116:64)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 20 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ LVA sporto salė, Vilijampolė

"LVA" linksminosi savo aikštelėje

"LVA" žymiai buvo pranašesni už "Studentiją"
2007 gegužės 20 d., Sekmadienis, 21:14 val., peržiūros: 4056
116:64 – "Viską pasako rezultatas."- taip rungtynes pakomentavo "LVA" ekipos treneris Deivydas Velička. Visą laiką pirmavę aikštelės šeimininkai šventė nesunkiai iškovotą pergalę.

Lietuvos Veterinarijos Akademijos sporto salėje sekmadienio pavakare ginklus surėmė dvi "Laikinosios sostinės" Mažosios Taurės turnyro B pogrupio ekipos – "LVA" ir "Studentija". Studentams šiandien ne itin sekėsi ir "LVA" krepšininkai "pravedė" jiems neblogą krepšinio paskaitą. Nors rungtynes svečiai pradėjo 2 tolimais metimais, varžovų tai nenustebino ir jie atsakę tuo pačiu netruko išsiveržti į priekį 13:6. Greitai skirtumas išaugo ir iki dviženklio – 19:8. Kėliniui artėjant į pabaigą "LVA" turėjo 14 taškų pranašumą, tačiau Vytautas Alosevičius sumažino jį iki 11 (29:18).

Vos prasidėjus antrajam kėliniui šeimininkai "kibo į darbą" ir padidino savo pranašumą iki 17 (35:18) ir visąlaik jį didino.. Po krepšiu nesulaikomas buvo Virgilijus Lapėnas, o kėlinio pabaigoje puikiai žaidė Tomas Grigas. Svečių ekipoje lyderio vaidmens ėmėsi Ramūnas Morozas, per šį kėlinį pelnęs 9 iš 11 komandos taškų.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas ne itin pasikeitė – trečiąjį ketvirtį "Studentija" pralaimėjo 20 taškų skirtumu (32:12), o ketvirtąjį nusileido 7 (30:23). Trečiojo kėlinio metu studentai didžiąją dalį taškų surinko nuo baudų metimo linijos, tuo tarpu šeimininkai sužaidė atkarpą 14:0. Paskutinis ketvirtis buvo bene atkakliausias. Svečiai stengėsi užbaigti rungtynes garbingai ir jiems tai iš dalies pavyko – kovoję iki pabaigos, jie pralaimėjo mažiau nei dvigubu skirtumu – 116:64.

Po rungtynių "LVA" žaidėjai bei sirgaliai sakė, kad pergalę komandai atnešė "Kostiumuotasis Koziris" (treneris D.Velička). Taip pat prisidėjo pavasariniai hormonai ir graži rungtynių sekretorė.

Naudingiausias "LVA" ekipoje buvo Virgilijus Lapėnas pelnęs 25 taškus ir atkovojęs 13 kamuolių bei surinkęs 27 naud. balus. 22 taškus pridėjo Tomas Grigas, 19 taškų Dainiaus Bakano sąskaitoje.

"Studentijos" gretose 30 taškų pelnė Ramūnas Morozas, atkovojęs 15 kamuolių ir išprovokavęs 10 varžovų pražangų. 14 taškų surinko Vytautas Alosevičius.

"LVA" pergalingai baigė pogrupio etapą (2007 gegužės 23 d., trečiadienis, 20:33 val.)"BMS - KK Policija" pergalingai pradėjo Laikinosios sostinės turnyrą (2007 gegužės 08 d., antradienis, 19:34 val.)Pirmoji "Studentijos" pergalė (2007 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Įtampos neatlaikę "BMS & KK Policijos" krepšininkai konkurencingi nebuvo (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 19:51 val.),,LVA" neatsilaikė prieš galingą ,,Sporto fėjos" žaidimą (2007 gegužės 29 d., antradienis, 00:08 val.)