KG Group – Paskoliukas vs BC „BOOM“ (111:92)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 08 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

"KG Group - Paskoliukas" įrodė pranašumą prieš "BOOM"

2015 kovo 08 d., Sekmadienis, 17:43 val., peržiūros: 861

Kovo 8 dieną A. Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko „A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „KG Group – Paskoliukas“ priemė svečius BC „BOOM“. „KG Group – Paskoliukas“ buvo iškovoję šešias pergales ir du kartus buvo pralaimėję. „BOOM“ Sąskaitoje buvo devyni pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „KG Group – Paskoliukas“. Sužaidus tris minutes komandas skyrė septyni taškai (7:0). Ketvirtą minutę pirmus taškus pelnė „BOOM“ (7:1). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos „KG Group – Paskoliukas“ turėjo šešių taškų pranašumą (20:14). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „BOOM“ (20:19). Netrukus šeimininkų persvara vėl padidėjo iki šešių taškų (25:19). Kėlinio pabaigoje „BOOM“ dvitaškis sumažino šeimininkų persvarą iki keturių taškų (25:21).

Antro kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „BOOM“ (25:26). Prasidėjus antrai minutei „KG Group – Paskoliukas“ pasivijo varžovus (26:26). Sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (32:32), o minutės pertraukėlės paprašė „BOOM“. Po jos komandos žaidė lygiai. Įpusėjus kėliniui „BOOM“ turėjo vieno taško persvarą (36:37). Prasidėjus antrai kėlinio pusei aštuonis taškus be atsako pelnė „KG Group – Paskoliukas“ (44:37). Septintą minutę „BOOM“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (44:41). PAskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai, o „BOOM“ sumažino varžovų pranašumą iki vieno taško (52:51).

Trečio kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „KG Group – Paskoliukas“ (57:51). Sužaidus tris minutes komandas skyrė keturi taškai (62:58). Prasidėjus ketvirtai minutei spurtą pradėjo „BOOM“, kurio metu svečiai pelnė septynis taškus be atsako (62:65). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė du taškai (65:67). Prasidėjus antrai kėlinio pusei spurtą pradėjo „KG Group – Paskoliukas“, kurio metu šeimininkai pelnė 13 taškų be atsako (78:67). Per paskutines dvi kėlinio minutes šeimininkų pranašumas padidėjo iki 14 taškų (83:69).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 17 taškų (87:71). Trečią minutę šešis taškus be atsako pelnė „BOOM“ (87:77). Ketvirtą minutę „BOOM“ komandai pavyko sumažinti varžovų persvarą iki aštuonių taškų (89:81). Penktą minutę spurtą pradėjo „KG Group – Paskoliukas“, kurio metu šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako (96:81). Septintą minutę „BOOM“ pelnė du taškus, o vėliau dar devynis taškus iš eilės pelnė šeimininkai (105:83). Kėlinio pabaigoje „BOOM“ sumažino varžovų persvarą iki 19 taškų (111:92).

„KG Group – Paskoliukas“ iškovojo septintą pergalę, o „BOOM“ pralaimėjo dešimtą kartą.

„KG Group – Paskoliukas“ komandos žaidėjas Vaidotas Stankevičius: „Rungtynės buvo labai lengvos. Ne tiek, kad varžovas silpnas, bet visi žaidė atsipalaidavę savo malonumui. Žaidimas buvo labai greitas, teisėjai pavargo tikriausiai, nusilakstė. Šiaip mažai į rungtynes susirinko žaidėjų. Penki varžovai buvo, mūsų taip pat penki buvo. Vienas dar tik laikinai į aikštę buvo išbėgęs, Paulius Gasiūnas. Sezono pabaiga. Manau vėliau bus svarbesnės rungtynės ir į jas komandos žaidėjai rimčiau pasižiūrės.“ Paklaustas, ar atkrintamosiose komanda planuoja į rungtynes rinktis gausiau, žaidėjas atsakė: „Manau reikėtų, kad bent aštuoni žaidėjai susirinktų.“ Paklaustas, ar tritaškiai buvo pagrindinis dalykas dėl ko laimėjo rungtynes, žaidėjas atsakė: „Tritaškiai yra mūsų stiprioji pusė. Daug turime pataikančių žaidėjų, o kadangi žaidimas buvo atsipalaidavęs, be didelės gynybos, įmetėme tritaškius.“

„BOOM“ treneris Laurynas Chalytovas: „Sekmadieninės rungtynės buvo..“ Paklaustas, ar gynyboje prieš varžovų tritaškius nesistengė labiau gintis, treneris atsakė: „Reiškia nesistengėme, jei būtume stengęsi, tritaškių tiek daug varžovai tikrai nebūtų įmetę.“

KG Group – Paskoliukas: Karolis Pupinis – 33 tšk. (19 atk. kam., 8 rezult. perd.), Giedrius Kurtinaitis – 33 tšk. (12 atk. kam.), Aidas Makūnas – 27 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Vygantas Metelica – 12 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd.)

BC „BOOM“: Deividas Plerpa – 28 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd.), Rokas Grėbliūnas – 25 tšk., Mantas Stankevičius – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Laurynas Chalytovas – 13 tšk. (11 atk. kam.), Silvestras Staponas – 10 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd.)

„KG Group – Paskoliukas“ pasiekė eilinę pergalę (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau dominuoja KKL padangėje (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:05 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ išminavo BC „Boom“ (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:02 val.)„KG Group – Paskoliukas“ antrą kartą užtikrintai nugalėjo „Kauno autobusai“ ekipą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:29 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ po permainingos kovos pridėjo į savo trofėjų kraitį „A“ lygos bronzą (2015 gegužės 13 d., trečiadienis, 23:10 val.)Žaidimo vadžias savo rankose laikęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ atsirevanšavo „Kauno Autobusams“ (2015 gegužės 05 d., antradienis, 22:52 val.)Rezultatyviose rungtynėse „KG Group – Paskoliukas“ nepaliko jokių vilčių „Kauno autobusams“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:40 val.)Trečiajame kėlinyje atitrūkę „KG Group ‒ Paskoliuko“ krepšininkai pranoko „United & Radiją Tau“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)Rungtynėse be gynybos pergalę iškovojo „KG Group ‒ Paskoliukas“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 20:05 val.)BC „Boom“ ir toliau lieka be pergalių (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 14:31 val.)