BC „Rhino“ vs Limobus & Veiksa (118:111)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 14 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

V. Kamarūnas sumetė 74 taškus ir atvedė BC „Rhino“ į pergalę prieš „Limobus & Veiksa“

2023 kovo 14 d., Antradienis, 20:24 val., peržiūros: 431

Kovo 14 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos D pogrupio rungtynės tarp BC „Rhino“ (7-8) ir „Limobus & Veiksa“ (5-11) ekipų.

Rungtynių pirmajame kėlinyje abi ekipos keitėsi tolimais metimais ir rezultatas buvo apylygus, tačiau kėlinio pabaigoje V. Kamarūno taškai leido BC „Rhino“ išsiveržti į priekį ir laimėti pirmą kėlinį 26:20.

Antro kėlinio pradžioje per 3,5 minutes V.Kamarūnas pataikė keturis tolimus metimus ir šeimininkai tolo iki 42:27. Nors „Limobus & Veiksa“ iškart artėjo iki aštuonių taškų, tačiau BC „Rhino“ tolimais metimais vėl tolo ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 59:40.

Trečiajame kėlinyje ir toliau puolime siautė V.Kamarūnas, kuris įmestų 50 taškų ribą pasiekė jau trečio kėlinio viduryje, o rungtynių rezultatas tapo 79:47. Visgi, svečiai tolimais metimais kirpo savo deficitą iki 94:70.

Ketvirtas kėlinys ir vėl prasidėjo trimis paeiliui V. Kamarūno tritaškiais metimais, tačiau „Limobus & Veiksa“ nepasidavė, surengė gale rungtynių spurtą ir sugebėjo priartėti iki vienženklio skirtumo, tačiau pergale džiaugėsi BC „Rhino“. Galutinis susitikimo rezultatas 118:111 (26:20, 33:20, 35:30, 24:41).

Vytautas Čypas

„Plastena“ pasiėmė pergalę prieš „Limobus & Veiksa“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 18:04 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti BC „Rhino“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 kovo 17 d., penktadienis, 20:40 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „TransUnion“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 19:47 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 21:04 val.)Imonių lygos B pogrupyje: užtikrinta „Freda“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2022 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:55 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Rimo & Patikima linija“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 22:32 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Rhino“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)Įtampa aikštelėje nesutrukdė BC „Rhino“ pelnyti pergalės (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 23:14 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Rimo & Patikima linija“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 17:23 val.)Imonių lygos B pogrupyje: Promatecha pergalė prieš Limobus & Veiksa (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:46 val.)