Elektromontuotojas vs LCP KK „Partizanas“ (49:26)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 28 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Nerezultatyviose rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo „Elektromontuotojo“ ekipa

2015 spalio 28 d., Trečiadienis, 20:57 val., peržiūros: 1038

Trečiadienio (10.28) vakarą Kauno Technikos kolegijos sporto salėje buvo sužaistos „ALT reklama“ pirmenybių reguliaraus sezono rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkai „Elektromontuotojas“ krepšininkai priėmė savo varžovus LCP KK „Partizanas“.

Pirmojo kėlinuko pradžioje vyravo chaotiškas žaidimas abejose aikštelės pusėse su daugybe klaidų bei netikslių metimų. Pirmaujanti komanda keitėsi sulig kiekvienu tiksliu metimu, o ketvirtis baigėsi rezultatu 8:9.

Per pirmąją antrojo kėlinuko pusę abi komandos pelnė vos po 2 taškus, o pats ketvirtis vėlgi buvo labai nerezultatyvus. Svečių komanda išlaikė vieno taško persvarą prieš išeinant abiem komandoms į pertrauką. Po dviejų kėlinukų rezultatas buvo 14:15.

Trečiasis ketvirtis vėl prasidėjo komandų klaidomis bei netaikliais metimais. Antrojo kėlinuko penktąją minutę rezultatas dar buvo lygus 19:19, tačiau nuo tada žaidimo vadžias į savo rankas perėmė šeimininkų „Elektromontuotojo“ ekipa, kuri kėlinuką pabaigė pirmaudama rezultatu 33:24.

Ketvirtajame kėlinuke aikštelės šeimininkai dar labiau padidino apsukas, tuo tarpu LCP KK „Partizanas“ krepšininkams vis nepavykdavo atlikti taiklių metimų. Svečiai per ketvirtą kėlinuką sukrapštė vos 2 taškus, kai tuo tarpu „Elektromontuotojo“ ekipa – 16 taškų. Nerezultatyvios rungtynės baigėsi rezultatu 49:26.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris E.Valaitis kalbėjo „nesusižaidę mes dar, realiai stipresni mes buvom, bet pagal žaidimą, tai tragedija. Aišku, jeigu pavyksta apsiginti, greit užpulti, tai tada gerai, bet šiandien nelabai kas pavyko, meistriškumas varžovų matėsi, kad silpnesnis, mes skubėjome, jie skubėjo, tik mums labiau sekėsi skubėti“.

Elektromontuotojas: Marius Nenartavičius – 14 tšk. (17 atk. kam.), Dovydas Znutas – 13 tšk., Alius Mažintas – 6 tšk.

LCP KK „Partizanas“: Tomas Gudas – 12 tšk., Paulius Puštelninkas – 8 tšk., Matas Brinkis – 5 tšk. (5 išpr. praž.)

Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:04 val.)„Compensa“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 00:19 val.)Sparta pateikė staigmena ir laimėjo prieš Elektromontuotojas ekipą. (2016 vasario 02 d., antradienis, 23:30 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nusileido „Elektromontuotojams“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 00:20 val.)KK „Kauno partizanai“ šešioliktfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:14 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Kauno technikos kolegija“ neturėjo vargo su „Elektromontuotoju“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė sudėtingą pergalę (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)Šilainiai iškovojo pergalę prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 00:09 val.)V. Alonderio metimas rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę „Kauno technikos kolegijai“ (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 21:07 val.)