LYTAGRA vs CARAVELLE TEAM (59:66)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 25 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas LT-49331

Pirmoji "Caravelle team" komandos pergalė

2007 kovo 25 d., Sekmadienis, 20:58 val., peržiūros: 4201
Šį vakarą (03.25), „Eigulių“ vidurinėje mokykloje susitiko vietos „Lytagros“ bei „Caravelle team“ komandos. Pirmąją pergalę „Mažosios“ Mero taurės turnyre šventė svečiai, nugalėję varžovus rezultatu 66:59. Nors skirtumas yra gan mažas, tačiau „Caravelle team“ krepšininkai viską išsprendė jau pirmoje dvikovos pusėje, po kurios turėjo 21 taško persvarą. Vėliau jie žaidė atsipalaidavę ir leido priešininkams priartėti.

Svečiai jau rungtynių pradžioje pasiuntė šeimininkus į gilų nokdauną išsiverždami į priekį 10:0. „Lytagrai“ nepadėjo ir paimta minutės pertraukėlė. „Caravelle team“ krepšininkai vis didino savo atotrūkį, kuris po pirmojo kėlinio buvo net 15 taškų.

Antrajame ketvirtyje vaizdas nepasikeitė. Svečiai ir toliau gniuždė priešininkus. Vistik, „Lytagros“ žaidėjai besibaigiant kėliniui sugebėjo pristabdyti oponentus ir jų deficitas prieš ilgąją pertrauką buvo „tik“ 21 taškas.

Po pertraukos „Caravelle team“ krepšininkai jau buvo pajutę pergalės skonį ir atsipalaidavę pradėjo žaisti savo malonumui. Tuo tarpu šeimininkus tai tarsi paskatino rungtyniauti geriau. „Lytagra“ laimėjo šią rungtynių atkarpą 20:16 ir sumažino atsilikimą iki 17-os taškų.

Paskutiniojo kėlinuko pradžioje 8 taškus iš eilės pelnė Arūnas Budrys ( „Caravelle team“), taip vėl sugrąžinęs savo ekipai 23-jų taškų persvarą. Nugalėtojas jau buvo aiškus ir visi laukė dvikovos pabaigos. Šeimininkai naudodamiesi varžovų klaidomis vis mažino savo deficitą, tačiau pasiekti persilaužymą jiems tiesiog pritrūko laiko. Pergalę, rezultatu 66:59, šventė „Caravelle team“.

Abiejų ekipų treneriai teisėjų darbą įvertino po 10 balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Julius Okunevičius, pelnęs 19 taškų ir dar pridėjęs 14 atkovotų kamuolių ( 27 naud.kfc.). Arūnas Budrys įmetė 16 taškų ir atkovojo 8 kamuolius ( 25 naud.kfc.).

„Lytagroje“ išsiskyrė po 16 taškų pelnę Ričardas Petraitis ( 21 naud.kfc.) ir Donatas Parnarauskas. Pastarasis dar atkovojo 12 kamuolių ( 15 naud.kfc.).

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Rytis Anskaitis teigė: „Žaidėme savo malonumui. Gavosi gera treniruotė. Gaila tik kad nevisi žaidėjai susirinko“.

Įtikinama "Caravelle Team" pergalė (2007 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)"Caravelle team" ekipa - "Mažosios Mero taurės" čempionė (2007 birželio 02 d., šeštadienis, 21:09 val.)"Caravelle Team" pogrupio varžybas baigė pirmoje vietoje (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 21:08 val.)"Caravelle team" be didesnio vargo pateko į "Mažosios Mero taurės" finalą (2007 gegužės 25 d., penktadienis, 20:25 val.)"Vaišvydava" pasirodymą "Mažojoje Mero Taurėje" pradėjo triuškinama pergale (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:24 val.),,Caravele Team" be didesnių sunkumų įveikė ,,Araušos & Juritanos" ekipą (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Kauno švara & KRG" po permainingos kovos iškopė į kitą "Mažosios" Mero taurės etapą (2007 balandžio 03 d., antradienis, 22:16 val.)"Kauno švaros & KRG" debiutą "Mažojoje" Mero taurėje apkartino nesėkmė (2007 kovo 27 d., antradienis, 22:23 val.)