KAUNO ŠVARA & KELIŲ REMONTO GRUPĖ vs CARAVELLE TEAM (60:65)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 27 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Kauno švaros & KRG" debiutą "Mažojoje" Mero taurėje apkartino nesėkmė

Mykolas Brusokas neretai kovėsi vienas tarp trijų varžovų
2007 kovo 27 d., Antradienis, 22:23 val., peržiūros: 4968
Žaisdami svečių aikštelėje „Caravelle team“ krepšininkai pasielgė nesvetingai ir nugalėjo „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ komandą rezultatu 65:60. Šeimininkai pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau paskutiniajame ketvirtyje jiems pritrūko jėgų ir pergalė išslydo iš rankų. Tai jau buvo antroji svečių pergalė iš tiek pat galimų. „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ ekipai tai pirmoji nesėkmė.

Rungtynes spurtu 9:0 pradėjo aikštelės šeimininkai, taip iškarto atitolę nuo varžovų. Svečiams sunkiai sekėsi įveikti „Kauno švaros & KRG” gynybos užkardas, kurių gretose nesulaikomas buvo M.Brusokas, pelnęs pusę (10) komandos taškų. „Caravelle team“ ekipa per pirmąsias 10 minučių suklydo net 8 kartus, kas ir lėmė jų 6-ių taškų deficitą po pirmojo kėlinuko.

Antrąjį kėlinuką svečiai pradėjo labiau susikaupę. Spurtavę 11:2 jie persvėrė rezultatą savo naudai – 25:22. Tačiau šeimininkų tai neišmušė iš vėžių ir netrukus priekyje vėl buvo „Kauno švara & KRG” – 35:30. Iki ilgosios pertraukos pradžios jų persvara padidėjo iki 9 taškų.

Po pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė „Caravelle team“ žaidėjai. Pagerinę žaidimą gynyboje, jie nebeleido oponentams rinkti lengvus taškus. Laimėję šią rungtynių dalį 5-iais taškais, svečiai sumažino savo atsilikimą iki 4 taškų – 49:53.

Lemiamajame ketvirtyje „Caravelle team“ ir toliau demonstravo geresnį žaidimą. Jau pirmosiomis minutėmis jie ne tik kad pasivijo priešininkus, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai – 57:55. Šeimininkai bandė taisyti situaciją tolimais metimais, tačiau visi 8 bandymai skriejo pro šalį. Jų veiduose matėsi ir nuovargio požymiai. Atsilaikę 35 minutes „Kauno švaros & KRG” krepšininkai turėjo pripažinti svečių pergalę rezultatu 65:60.

Abi ekipos teisėjams „parašė“ po 9 balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Eitvydas Juškevičius, pelnęs 25 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių ( 23 naud.kfc.). Naudingiausias komandoje buvo Arūnas Budrys, surinkęs 22 taškus ir sugriebęs 14 kamuolių ( 28 naud.kfc.).

„Kauno švaros & KRG” ekipoje nesulaikomas buvo M.Brusokas, įmetęs 18 taškų ir atkovojęs net 20 kamuolių ( 27 naud.kfc.). H.Zasimauskas ir Egidijus Paškauskas atitinkamai pelnė 12 ir 9 taškus.

Po rungtynių Linas Drulia ( „Caravelle team“) teigė: „Vargom vargom, kol galų gale išvargom pergalę“.

„Kauno švaros & KRG” treneris Kęstutis Bytautas trumpai ir aiškiai reziumavo: „Pavargom gale rungtynių“.

"Kauno švara & KRG" po permainingos kovos iškopė į kitą "Mažosios" Mero taurės etapą (2007 balandžio 03 d., antradienis, 22:16 val.)"Caravelle team" ekipa - "Mažosios Mero taurės" čempionė (2007 birželio 02 d., šeštadienis, 21:09 val.)"Caravelle team" be didesnio vargo pateko į "Mažosios Mero taurės" finalą (2007 gegužės 25 d., penktadienis, 20:25 val.)"Vaišvydava" užsitikrino 2-ąją vietą "B" pogrupyje (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:10 val.)"Tornado-90 & Rusteda" žengia toliau (2007 balandžio 27 d., penktadienis, 22:13 val.)"Caravelle Team" pogrupio varžybas baigė pirmoje vietoje (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 21:08 val.)Pirmoji "Caravelle team" komandos pergalė (2007 kovo 25 d., sekmadienis, 20:58 val.),,Caravele Team" be didesnių sunkumų įveikė ,,Araušos & Juritanos" ekipą (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 22:22 val.)Įtikinama "Caravelle Team" pergalė (2007 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)