Ryterna Group vs Krepsininkas.net (52:59)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 13 d., Ketvirtadienis, 17:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Krepšininkas.Net“ komanda iškovojo pirmąją pergalę nugalėdami „Ryterna Group“

2014 lapkričio 14 d., Penktadienis, 00:27 val., peržiūros: 1667

Lapkričio 13 dieną "Santaros" gimnazijoje vyko C lygos, reguliariosios F pogrupio rungtynės tarp "Ryterna Group" (šeimininkai) ir "Krepšininkas.Net" (svečiai). Pirmame kėlinyje dominavo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių pirmavo 23:7. Antrame ketvirtyje šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir sumažinti atsilikimą – 25:33. Trečiame kėlinuke komandos žaidė apylygiai ir "Krepšininkas.net" turima persvara nesikeitė – 45:37. Paskutiniame kėlinuke "Ryterna Group" buvo pavojingiau priartėjusi prie varžovų, tačiau persverti rezultato jai nepavyko ir "Krepšininkas.Net" šventė pergalę rezultatu 59:52.

Geriau rungtynes pradėjo "Ryterna Group" ekipa, kuri pirmavo 5:0. Svečiai netrukus pasivijo varžovus, bei juos aplenkė spurtuodami (8:5). Likusią atkarpą iki kėlinio pabaigos 15:2 laimėjo "Krepšininkas.Net" ir po pirmojo kėlinuko pirmavo 23:7.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai stengėsi mažinti atsilikimą, tačiau "Krepšininkas.Net" tvirtai išlaikė turimą saugią persvarą. Pradėti mažinti deficitą "Ryterna Group" krepšininkams pavyko tik antroje pusėje, kai esant rezultatui 29:15 šeimininkai spurtavo 8:0 ir atsilikinėjo 29:23. Iki ketvirčio pabaigos svečiams pavyko šiek tiek padidinti persvarą ir po pirmosios rungtynių dalies pirmauti 33:25.

Trečiame kėlinuke komandų žaidimas buvo apylygis. Komandos žaidė taškas į tašką, o tai lėmė tai, jog svečiam pavyko išsaugoti tokią pačią persvarą ir po trečiojo kėlinio – 45:37.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje šeimininkai sukūrė nedidelį spurtą 5:0, kuris leido jiems priartėti iki trijų taškų (42:45). Deja, bėgant kėliniui svečiams pavyko šiek tiek padidinti persvarą (55:47). "Ryterna Group" ekipai buvo pavykę dar kartelį priartėti pavojingiau (52:55), tačiau šaltakraujiškiau sužaidę "Krepšininkas.Net" krepšininkai išplėšė pergalę rezultatu 59:52.

Po rungtynių "Krepšininkas.Net" treneris sakė: "Manau, pergalę lėmė komandos charakteris, pavyko reabilituotis po skaudaus pralaimėjimo savaitės pradžioje. Buvo sunkios varžybos, varžovai buvo stiprūs, be to, gana prastai pataikėme"

"Ryterna Group" treneris sakė: "Pralaimėjimą lėmė komandos nesusikalbėjimas, prasta gynyba, dažnai strigome puolime"

Ryterna Group: Antanas Silvestravičius – 19 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Justas Mozerskis – 7 tšk., Mantautas Neverbickas – 6 tšk.

Krepsininkas.net: Andrius Urmulevičius – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Arnas Vedegys – 13 tšk. (11 atk. kam.), Tadas Kepežinskas – 8 tšk.

„Aleksotas“ išplėšė pergalę iš „Ryterna Group“ komandos rankų (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)Penkiese susirinkę „Rind“ krepšininkai, išplėšė pergalę prieš „Ryterna group“ ekipą (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Krepšininkas.net“ nepasipriešino Advokatų Kontorai „Konsus“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)BC „Straight“ nušlavė „Ryterna Group“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:34 val.)„Rind“ vos neprisižaidė su „Ryterna Group“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„Krepsininkas.net“ paskutiniame kėlinyje atlaikė „Kauno Rami“ šturmą ir pasiekė pirmąją pergalę antrajame etape. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 23:35 val.)„Krepšininkas.net“ nesunkiai susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 01:18 val.)„Baltic Transline“ be didesnio vargo susitvarkė su „Ryterna Group“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:59 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Košmaras“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 21:21 val.)„Compensa“ vos atsilaikė prieš „Ryterna Group“ šturmą (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)