KAUNO ENERGIJA vs BAUBILAS (67:83)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 07 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Nuo rungtynių pradžios išsiveržusi "Baubilo" ekipa lengvai nugalėjo "Kauno Energiją"

2012 gruodžio 08 d., Šeštadienis, 00:43 val., peržiūros: 3427

2012 metų Gruodžio 8 dieną "Kauno energijos" sporto salėje susikovė "Kauno Energija"(šeimininkai) ir "Baubilas"(svečiai), susitikimas baigėsi lengva "Baubilo" pergale – 83:67.

Pirmąjį ketvirtį "Baubilas" pradėjo spurtu 12:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą, po šeimininkų tritaškio, Bubilas pridėjo dar 5 ir įgijo 14 taškų persvarą – 17:3. Sužaidus daugiau nei pusę kėlinio "Kauno Ennergija" sumažino deficitą iki 12. Po atkarpos 4:1 priartėjo iki 9. Baubilas atsakė 8 taškais iš eilės ir nutolo iki 17 taškų – 28:11. Kėlinys baigėsi taikliu šeimininkų tritaškiu ir svečiai turėjo dvigubai didenę persavrą – 28:14.

Antrojo kėlinio pradžią "Kauno Energija" sužaidė sėkmingiau už varžovus ir spurtu 7:2 sumažino atsilikimą iki 9. "Baubilas" įmetė 5, o varžovai tris ir baubilas įgijo dviženklį pranašumą – 35:24. Kėlinio pabaigoje abi komandos apsikeitė po du taškus ir persvara išliko nepakitusi. Rezultatas po dviejų kėlinių 37:26.

Trečiajame ketvirtyje svečiai nepaleido iniciatyvos ir tolo nuo priešininkų, p oatkarpos 12:8, skirtumas išaugo iki 15 – 49:34. Kauno Energija sužaidusi atakrpa 6:2 sumažino deficitą iki 11., bet svečiai įmetė 7 taškus be atsako ir nutolo iki 18, pasiekdami didžiausią persvarą šiame susitikime. Kėlinį sėkmingiau pabaigė "Kauno Energija" įmetusi 7 taškus, o varžovams leidusi įmesti tik 2 ir skirtumas po trijų kėlinių buvo 13 taškų – 60:47.

Paskutinį kėlinį Kauno Energija pradėjo atkarpa 8:5 ir sumažino skirtumą iki 10, po 5 Baubilo taškų iš eilės skirtumas vėl išaugo iki 15, po atkarpos 5:2, skirtumas jau 18 atškų – 75:57. Baiginėjantis rungtynėms 8:3 spurtavo "Kauno energija", sumažino deficitą iki 13, bet neužteko laiko varžovams nugalėti ir rungtynės baigėsi 16 taškų skirtumu – 83:67.

Rezultatyviausiai "Kauno Energijos" ekipoje rungtyniavo Karolis Zoluba įmetęs 21, Andrius Iškauskas pridėjo 15(7 išpr. praž.), Egidijus Tamulaitis – 10(12 atk. kam., 6 per. kam.).

"Baubilo" ekipoje daugiausiai taškų pelnė Vilius Škėma – 37, Rokas Kabašinskas įmetė 12, Darius Mikalauskas pridėjo 10.

Kauno Tiltai nesunkiai nugalėjo Kauno Energiją (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 00:39 val.)Emocingų rungtynių pabaigoje "Baubilas" sugebėjo išlyginti ketvirtfinalio serijos rezultatą (2013 balandžio 06 d., šeštadienis, 19:57 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" penkiese nukovė "Kauno Energija" (2013 sausio 18 d., penktadienis, 23:39 val.)"Best 4 You" sunkioje kovoje palaužė "Kauno Energiją" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:37 val.)Antroje rungtynių pusėje "Topo centras" įrodė savo pranašumą prieš "Kauno energiją" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 22:58 val.)Puikiai antroje rungtynių pusėje žaidusi ''Ryterna'' palaužė ''Kauno Energiją'' (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)"Baubilas" po atkaklios kovos palaužė "Kauno tiltus" (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)"Baubilas" atsirevanšavo "Kauno Grūdams" (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 21:18 val.)"Baubilas" ketvirtame kėlinyje palaužė "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 20:54 val.)"Baubilas" rungtynių pabaigoje palaužė "Best 4 You" pasipriešinimą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 21:36 val.)