„Tornado“ KM – „Bonum signum“ vs Kauno kolegija (83:70)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 13:45 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

„Tornado“ KM – „Bonum signum“ iškovojo pirmąją pergalę

2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 18:55 val., peržiūros: 936

Kovo 1 dieną įvyko B lygos rungtynės, kuriose susitiko dar pergalių šiame sezone neturėjusi „Tornado“ KM – „Bonum signum“ ir aikštės svečiai „Kauno kolegija“. Pirmajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, kol kėlinį 6 pelnytais taškais be atsako baigė šeimininkai (27:20). Antrajame kėlinyje T.Žioba tempė svečius į priekį, per 10 minučių pelnęs 10 taškų jis padėjo persverti rezultatą. (43:44). Trečiasis kėlinys buvo daug nerezultatyvesnis, kurį geriau sužaidė svečiai (53:58). Ketvirtajame kėlinyje dėka puikaus A.Malakausko žaidimo „Tornado“ KM – „Bonum signum“ išplėšė sunkią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 83:70.

Pirmosiomis žaidimo minutėmis nei vienai komandai nepavyko įsiveržti didesniu nei 3 taškai skirtumu. Rungtynių favoritais laikyti „Kauno kolegijos“ žaidėjai kėlinio pabaigoje krito į duobę ir leido varžovams pelnyti 6 taškus iš eilės. Nors beveik dvigubai svečiai laimėjo kova dėl atšokusių kamuolių, tai nepadėjo pirmajame kėlinyje turėti persvarą. (27:20)

Antrajame kėlinyje nepadarę nei vienos klaidos svečiai greitai sumažino atsilikimą, o abiejose aikštės pusėse nesulaikomai žaidęs T.Žioba buvo pagrindinis pagerėjusio žaidimo kalvis. Jau kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus, o per likūsį kėlinio laiką svečiams pavyko užsidirbti vieno taško pranašumą. Šiame kėlinyje šeimininkai ėmėsi tritaškių taktikos, jų metė daugiau nei dvitaškių, deja iš 11 metimų taiklūs buvo 3.

Trečiajame kėlinyje svečiai išlaikė tapačia pavarą ir įpūsėjus kėliniui pirmavo 5 taškų skirtumu, visgi po dviejų taiklių tritaškių šeimininkai persvėrė rezultatą. Per paskutines minutes svečiai nenuleido rankų, nors ir žaidė septyniese, bei buvo didžiąją dalį rungtynių aktyviai spaudžiami jie atkovojo 5 taškus ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo rezultatu 53:58.

Ketvirtąjį kėlinį „Tornado“ KM – „Bonum signum“ pradėjo labai galingai, pirmas minutes laimėjo rezultatu 7:0. Nors galutinis skirtumas didelis, likus 2 minutėms komandas skyrė tik 1 taškas. Per tas likusias 2 minutes šeimininkai laimėjo atkarpą 10:0 ir nebepaliko jokių vilčių, jau jegų nebeturintiems oponentams. Ši pergalė buvo pirmoji šeimininkams.

Po rungtynių nugalėtojų treneris D.Mikulevičius sakė : Šiandien mūsų žaidėjai buvo geriau nusiteikę ir motyvuoti, varžovai buvo mažiau interesuoti laimėti.

K.Gedminas rungtynes komentavo taip: Sekmadienis mums labai prasta diena rungtynėms, daugelis žaidėjų blogos sveikatos, taip pat trūko keletos pagrindinių žaidėjų, viskas susidėjo ir turime tokį rezultatą.

„Tornado“ KM – „Bonum signum“: Arnas Malakauskas – 17 tšk., Aurimas Plytnikas – 15 tšk., Paulius Gabrilavičius – 13 tšk., Jonas Šlapikas – 12 tšk., Žymantas Jašinas – 12 tšk.

Kauno kolegija: Tautvydas Žioba – 23 tšk. (20 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Paulius Lekečinskas – 16 tšk., Deividas Stankevičius – 13 tšk., Modestas Latkauskas – 10 tšk.

„Voluktė“ iškovojo ketvirtąją pergalę (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:13 val.)„Tornado KM ‒ Bonum Signum“ penketukas nepasipriešino „Bangai“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)„Tornado KM ‒ Bonum Signum“ rungtynių pabaigoje pagadino KK „Pauliukams“ nervus (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 16:33 val.)„Tornado ‒ Bonum Signum“ pralaimėjo septintą kartą iš eilės (2015 sausio 06 d., antradienis, 19:55 val.)Kauno „SRC“ sutriuškino „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 19:10 val.)BC „Sporto fėja“ – Detagama antroje rungtynių pusėje įveikė „Tornado“ KM – „Bonum signum“ komandą (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:01 val.)Kauno „SRC“ susitvarkė su „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:00 val.)„Sporto fėja“ – Detagama rungtynių pabaigoje palaužė „Tornado“ KM – „Bonum signum“ (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Šilainiai“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)KK „Pauliukai“ po pratęsimo vos išnešė sveiką kailį iš „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ tvirtovės (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 17:59 val.)