LCP KK „Ragai“ vs Advokatų kontora „Konsus“ (53:66)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 24 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Advokatų kontora „Konsus“ atsirevanšavo LCP KK „Ragams“ ir žengia toliau

2015 vasario 25 d., Trečiadienis, 00:56 val., peržiūros: 1058

Antradienio vakarą KKL „C“ lygos „ALT Reklamos“ pirmenybėse formalūs aikštės šeimininkai LCP KK „Ragai“ antrą kartą atkrintamųjų varžybų serijoje egzaminavo Advokatų kontorą „Konsus“. Pastarieji į šias rungtynes atvyko turėdami šešių taškų deficitą, kurį turėjo panaikinti norėdami keliauti į kitą atkrintamųjų etapą. Pirmieji du kėliniai parodė, kad tai svečiams padaryti nebus lengva, nes LCP KK „Ragai“ prieš ilgąją pertrauką pirmavo dviem taškais (33:31). Trečiojo kėlinio metu Advokatų kontora „Konsus“ įjungė gerokai aukštesnę pavarą ir atrodė, kad viskas pasikeitė kardinaliai, o prieš lemiamą kėlinuką turimas 17-os taškų pranašumas praktiškai garantuos vietą kitame etape. Vis tik, LCP KK „Ragai“ buvo sugrąžinę intrigą, tačiau rungtynių baigties sau palankia linkme pakreipti šeimininkams nepavyko ir susitikimą laimėjo Advokatų kontora „Konsus“ (53:66).

Rungtynes ekipos pradėjo panašiu ritmu ir keitėsi rezultatyviomis atakomis. Vis tik, ilgainiui LCP KK „Ragai“ įgijo 6-ių taškų pranašumą (12:6). Tačiau žaidimas aikštėje ir vėl išsilygino, tačiau net ir nedidelis pranašumas šeimininkų pusėje krovė dar didesnę psichologinę atsakomybę varžovams, kurie puikiai supranta, kad neigiamas rezultatas yra ne tik šios dienos susitikime, tačiau ir bendrame serijos rezultate. Galiausiai kėlinukui baigiantis Advokatų kontora „Konsus“ sugebėjo išlyginti bent jau šio susitikimo rezultatą (18:18).

Antrasis ketvirtis prasidėjo svečių spurtu 2:6 ir Advokatų kontora „Konsus“ pirmą kartą šiame susitikime išsiveržė į priekį (20:24). Ilgainiui LCP KK „Ragai“ susigrąžino sau trapią persvarą (29:27). Svečiai buvo sugebėję atstatyti pusiausvyrą susitikime (29:29), vėliau (31:31). Tačiau kėlinuką sėkmingiau užbaigė šeimininkai, kurie prieš ilgąją pertrauką įgijo 2-ių taškų pranašumą (33:31).

Trečiasis kėlinys tapo esminiu šiame susitikime, kaip paaiškėjo vėliau čia LCP KK „Ragai“ ir prarado savo šansus patekti į kitą etapą. Kuomet komandas dar skyrė 4 taškai ir priekyje buvo LCP KK „Ragai“ (37:33), svečių ekipa surengė fantastišką spurtą, kurio sustabdyti nepadėjo net ir šeimininkų prašomos minutės pertraukėlės. Atkarpa, kuri tęsėsi iki pat ketvirčio pabaigos padėjo Advokatų kontorai „Konsus“ spurtuoti 2:23 ir svarstyklės tiek šiame susitikime, tiek pagal bendrą dviejų rungtynių rezultatą pakrypo į priešingą pusę (39:56).

Ketvirtąjį kėlinuką Advokatų kontora „Konsus“ pradėjo tarsi susitaikiusi su mintimi, jog visas darbas šiame susitikime bei šioje serijoje jau nudirbtas. Tačiau LCP KK „Ragai“ turėjo kitokią nuomonę. Šeimininkai varžovams pasiūlė atkarpą 14:2 ir skirtumas tarp ekipų sumenko iki 5-ių taškų (53:58), o toks rezultatas jau būtų netenkinęs Advokatų kontoros „Konsus“. Tačiau pastarieji reikiamu metu susitelkė iš naujo ir puikiai užbaigė šį susitikimą. Po svečių atkarpos 0:8 Advokatų kontora „Konsus“ ne tik įtvirtino pergalę šiame susitikime, tačiau ir atėmė bilietą iš LCP KK „Ragų“ į kitą etapą (53:66).

Po susitikimo LCP KK „Ragai“ nebuvo linkę dalinti interviu. Savo ruožtu Advokatų kontoros „Konsus“ ekipos kapitonas Justas Kalinauskas sakė: „Rungtynes pradėjome turėdami šešių taškų deficitą ir jautėme šiokią tokią įtampą. Nors jau ir anksčiau esu sakęs, tačiau pasikartosiu, nors tai ir nėra pasiteisinimas, tačiau labai didelė komandos žaidėjų dalis yra traumuoti, todėl buvo ganėtinai sudėtinga nusiteikti kovai. Vis tik, didžiosios pertraukos metu komandos trenerio dėka sugebėjome atrasti savyje jėgos ir pratęsėme kovą bei laimėjome rungtynes, o kartu ir seriją“. Justas Kalinauskas paklaustas kaip nutiko, kad ekipa sugebėjo iššvaistyti 17-os taškų persvarą iki tokios ribos, kad sezono likimas kabojo ant plauko, atsakė: „Čia ir yra blogumas, kad turėdamas didesnį pranašumą, tu nori to ar ne – atsipalaiduoji. Natūralu, kad varžovai pajutę mūsų atsipalaidavimą sugebėjo perimti iniciatyvą. Pabaigoje galbūt patirtis arba šalti nervai mums leido vėl susigrąžinti reikiamą persvarą“. Žaidėjas paklaustas apie kitą etapą ir nuotaikas bei lūkesčius prieš jį kalbėjo: „Neslepsiu, prieš sezoną kėlėme auksčiausius tikslus – pakliūti bent į ketvertuką. Tačiau šiuo metu sunku vertinti kaip mes atrodysime toliau. Žinoma bandysime surinkti visus žaidėjus, kad ir su sulūžusiomis kojomis (šypsosi) bei stengsimės laimėti“.

LCP KK „Ragai“: Tomas Butkevičius – 22 tšk., Tomas Guogas – 10 tšk., Gediminas Janonis – 7 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Lukas Jasevičius – 22 tšk. (17 atk. kam., 5 perimt. kam.), Algirdas Janonis – 13 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Justas Kalinauskas – 12 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KK „13“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:17 val.)Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai žengia į ketvirtfinalį (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:36 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po permainingos kovos palaužė „Kauno rami“ ekipą. (2015 sausio 23 d., penktadienis, 22:29 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai nugalėjo „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 22:41 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai įveikė „Aureliną“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 22:38 val.)„Advokatų Kontora Konsus“ išsprendė negandų iškankintų „Darbiečių“ bylą (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 22:42 val.)Advokatų kontora „Konsus“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Green Death“ neatsilaikė prieš LCP KK „Ragus“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:46 val.)Varžovų spaudimą atlaikę „Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 23:20 val.)