Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs ASU & Co „AgroVIS“ (51:47)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą

2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 21:33 val., peržiūros: 1191

Sausio 22 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius ASU & Co „AgroVIS“. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo iškovoję šešias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję. ASU & Co „AgroVIS“ komandos sąskaitoje buvo dvi pergalės ir aštuoni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (2:2). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais ir žaidė lygiai. Įpusėjus kėliniui dviem taškais pirmavo ASU & Co „AgroVIS“, o šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės (4:6). Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė tik vienas taškas (13:12).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (15:15). Po šeimininkų taiklaus tritaškio ASU & Co „AgroVIS“ paprašė minutės pertraukėlės (18:15). Ketvirtą minutę komandas skyrė penki taškai (20:15). Po ASU & Co „AgroVIS“ spurto 0:9 svečiai pirmavo 20:24. Kėlinio pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (22:24).

Pirmas tris trečio kėlinio minutes svečiai gynėsi be klaidų, o patys padidino persvarą iki penkių taškų (22:27). Ketvirtą minutę svečių puolimas užstrigo, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pelnė aštuonis taškus be atsako (30:27). Aštuntą minutę komandas skyrė keturi taškai (36:32), bet kėlinio pabaigoje du taiklūs „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ metimai padidino persvarą iki devynių taškų (41:32).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis svečiai vijosi šeimininkus. Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė penki taškai (44:39). Likus minutei iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė svečiai, o komandas skyrė tik du taškai (46:44). Visgi per likusį laiką „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ persvarą išsaugojo (51:47). „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo septintą pergalę, o ASU & Co „AgroVIS“ pralaimėjo devintą kartą.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos treneris M.Kadakauskis: „Kažkaip šiandien sunkiai įsilingavom. Pradžioje sunkiai sekėsi žaisti, aikšte nesisekė. Įgijome dešimt ar vienuolikos taškų persvarą, patikėjome pergale ir to pasekoje rungtynių pabaigoje vos nenukentėjome.“

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Egidijus Kumža – 15 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Vilimas – 14 tšk., Mantas Butkus – 8 tšk. (5 išpr. praž.)

ASU & Co „AgroVIS“: Arvydas Svetickas – 17 tšk., Aurimas Stanevičius – 11 tšk., Mantas Rudaitis – 5 tšk. (5 perimt. kam.)

Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)Atkakliai varžovams priešinesi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:29 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė ASU & Co „AgroVIS“ (2016 gruodžio 09 d., penktadienis, 22:33 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Langvila“ ekipą (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Rapala“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Gėlių banko“ pranašumą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:33 val.)