Rind vs Komanda X (78:73)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 06 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Didžiąją dalį rungtynių pirmavę „Rind“ eliminavo „Komandą X“ iš tolimesnių kovų

2015 kovo 06 d., Penktadienis, 23:13 val., peržiūros: 874

Penktadienį, kovo 6 dieną, A.Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALTreklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės aštuntfinalio lemiamos rungtynės, tarp vietos „Rind“ ir svečių „Komandos X“ ekipų. Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė apylygį krepšinį, tačiau iki ilgosios pertraukos šiek tiek geriau atrodę aikštės šeimininkai įgijo septynių taškų pranašumą. Antroje rungtynių dalyje ir toliau dominavę „Rind“ žaidėjai laikė persvarą savo rankose, tačiau kiek vėliau skirtumas tarp komandų ėmė tirpti, tačiau laikas buvo šeimininkų pusėje, ko pasekoje jie ir šventė pergalę, kuri garantavo jiems vietą ketvritfinalyje. 78:73 (17:15, 20:15, 22:19, 19:24).

Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių minimalią persvarą turėjo „Komanda X“. Kiek vėliau ir toliau truputį geriau atrodę svečių žaidėjai padidino skirtumą tarp komandų iki trijų taškų. Laiku atsibudę aikštės šeimininkai sugebėjo pasivyti priešininkus ir perimti iniciatyvą bei, taiklių tolimų T. Každailio metimų dėka, išlaikyti ją iki pirmojo kėlinuko pabaigos. 17:15.

Antrasis ketvirtis prasidėjo vangokai, tačiau dar kartą iš toli pataikęs T. Každailis dar labiau atitolino „Rind“ nuo varžovų. Vis tik, įpusėjus kėlinukui „Komandos X“ lyderiai ėmėsi iniciatyvos ir susigrąžino vieno taško pranašumą, tačiau juo ilgai džiaugtis neteko, nes čia pat 9:0 spurtavę aikštės šeimininkai įgijo aštuonių taškų persvarą. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios komandos žaidė apylygiai, todėl skirtumas tarp jų pernelyg nepakito. 37:30.

Po ilgosios pertraukos lyg ant sparnų puolime žaidę „Rind“ ekipos krepšininkai sugebėjo sulaužyti varžovų gynybą ir padidinti skirtumą tarp komandų jau iki septyniolikos taškų. Kiek vėliau „Komanda X“ dar bandė atsitiesti, tačiau aikštės šeimininkai tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose, ko pasekoje skirtumas ilgą laiką nekito. Vis tik, kėlinuko pabaigoje pora tolimų metimų pataikę svečiai sugebėjo kiek sušvelninti deficitą. 59:49.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje „Komanda X“ iškart griebė jautį už ragų ir bandė vytis varžovus. „Rind“ visus taškus rinko tik tolimais metimais, kai, tuo tarpu, svečių ekipos žaidėjai vargo rinkdami taškus iš po krepšio bei baudos metimais. Vis tik, skirtumas tarp komandų ėmė po truputį tirpti, ko pasekoje likus žaisti mažiau nei minutei jis siekė vos penkis taškus, tačiau užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę „Rind“ krepšininkai pasiekė pergalę bei kelialapį į ketvritfinalį. 78:73.

Po pergalės Esmiraldas Sliežauskas kalbėjo: „Pergalę lėmė nusiteikimas, žinojome, kad tai yra lemiamos rungtynės. Šiaip labai daug neįmetėme iš po krepšio, tačiau reikiamu momentu pavyko atitrūkti. O šiaip varžovai šaunuoliai, kabinosi iki paskutiniųjų ir neleido atsipalaiduoti. Na, o dabar laukia „Ragai“, žiūrėsime, kaip bus su jais, manau, turėtų taip pat būti labai įdomu“.

Seriją iki dviejų pergalių 2:1 laimėję „Rind“ krepšininkai žengia į Mažosios taurės ketvirtfinalį, kuriame jų jau laukia „Elektromontuotoją“ eliminavę LCP KK „Ragai“.

„Rind“: Žilvinas Radzevičius – 17 tšk. (6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Marius Kazakevičius – 13 tšk. (17 atk. kam.), Martynas Čekanavičius – 13 tšk., Tomas Každailis – 12 tšk., Airidas Tkačiovas – 11 tšk. (6 rezult. perd.)

„Komanda X“: Dangirdas Vinkšnaitis – 26 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Klangauskas – 23 tšk. (7 išpr. praž.), Ernestas Kalinskas – 9 tšk.

Visas rungtynes pirmavę „Savi“ įveikė „Komandą X“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 22:11 val.)Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidusi „Komanda X“ laimėjo varžybas (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:33 val.)Atkakliose rungtynėse „Green Death“ palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:49 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)„C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių starte „Ice“ įtikinamai įveikė „Komandą X“ (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Rind“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Komanda-X“. (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 15:04 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Košmarą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 19:26 val.)„Kolingo kolegija“ nesunkiai įveikė „Komandą X“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:14 val.)„Rind“ be didesnio vargo nukovė „Košmaro“ ekipą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:57 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Compensa“ ekipą. (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:56 val.)