BC „Sporto fėja“ – Detagama vs „Tornado“ KM – „Bonum signum“ (66:59)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 11 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Sporto fėja“ – Detagama rungtynių pabaigoje palaužė „Tornado“ KM – „Bonum signum“

2015 kovo 11 d., Trečiadienis, 22:18 val., peržiūros: 1138

Kovo 11 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Sporto fėja“ – Detagama priemė svečius „Tornado“ KM – „Bonum signum“. „Sporto fėja“ – Detagama buvo iškovoję keturiolika pergalių ir vieną kartą buvo pralaimėję. „Tornado“ KM – „Bonum signum“ sąskaitoje buvo viena pergalė ir trylika pralaimėjimų.

Į rungtynes „Sporto fėja“ – Detagama atvyko penkiese. Pirmą rungtynių minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais, o vėliau „Sporto fėja“ – Detagama pelnė keturis taškus be atsako (6:2). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus šeštai minutei „Sporto fėja“ – Detagama pirmavo rezultatu 12:6, o „Tornado“ KM – „Bonum signum“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šiek tiek geriau rungtyniavo „Tornado“ KM – „Bonum signum“. Svečiai aštuntą minutę sumažino šeimininkų persvarą iki dviejų taškų (14:12). Per paskutines dvi minutes šeimininkų persvara padidėjo iki keturių taškų (19:15).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais metimais (21:17). Per sekančias tris minutes „Sporto fėjos“ – Detagamos pranašumas padidėjo iki septynių taškų (26:19). Sužaidus šešias minutes komandas skyrė penki taškai (28:23). Septintą minutę spurtą pradėjo svečiai, kurie pelnė septynis taškus be atsako (28:30). Paskutines dvi ketvirčio minutes komandos sužaidė apylygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė vienas taškas (32:33).

Pirmas dvi trečio ketvirčio minutes be klaidų gynėsi „Sporto fėja“ – Detagama (36:33). Sužaidus keturias minutes šeimininkai buvo priekyje rezultatu 38:35. Penktą minutę spurtą pradėjo „Tornado“ KM – „Bonum signum“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (38:43). Aštuntą minutę, po ilgesnės pertraukos, taškus pelnė šeimininkai (40:43). Į tai „Tornado“ KM – „Bonum signum“ atsakė dar šešiais be atsako pelnytais taškais (40:49). Baigiantis kėliniui „Sporto fėja“ – Detagama sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (42:49).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui penkis taškus be atsako pelnė „Sporto fėja“ – Detagama (47:49). Prasidėjus trečiai minutei svečių pranašumas padidėjo iki penkių taškų (47:52). „Sporto fėja“ – Detagama pamažu vijosi varžovus ir baigiantis pirmai ketvirčio pusei išsiveržė į priekį (55:54). Netrukus rezultatą persvėrė „Tornado“ KM – „Bonum signum“ (55:57). Sužaidus šešias minutes rezultatas buvo lygus (57:57), o minutės pertraukėlės paprašė „Tornado“ KM – „Bonum signum“. Po jos du taškus pelnė svečiai (57:59). Tai buvo paskutiniai svečių taškai rungtynėse. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos „Sporto fėja“ – Detagama pirmavo rezultatu 61:59. Šeimininkai gynėsi be klaidų, o netrukus jų pranašumas padidėjo iki penkių taškų (64:59). Prasidėjus paskutinei minutei „Tornado“ KM – „Bonum signum“ komandos suolelis buvo nubaustas technine pražanga, už per dideles trenerio emocijas ir apeliacijas į teisėjų sprendimus. Rungtynių pabaigoje „Sporto fėja“ – Detagama padidino persvarą iki septynių taškų (66:59).

„Sporto fėja“ – Detagama iškovojo penkioliktą pergalę, o „Tornado“ KM – „Bonum signum“ pralaimėjo keturioliktą kartą.

„Sporto fėjos“ – Detagamos treneris Darius Gvildys: „Pagaliau pabaigėme reguliarųjį sezoną, kuris truko gerokai ilgiau negu reikėjo. Šiandien buvome negausiai susirinkę, bet tai mūsų problema. Džiaugiuosi pergale, kad ir kokia ji buvo ir laukiame atkrintamųjų.“ Paklaustas, kodėl komandos žaidėjai antroje pusėje žaidė prasčiau nei pirmoje, treneris atsakė: „Natūralu, kad penkiese susirinkus rungtynių pradžioje buvo daugiau jėgų, todėl buvo galima greičiau pažaisti ir panašiai. Antroje pusėje labiau stengėmės žaisti su galva, mažiau naudojant jėgų, nuovargis darė savo. Patys klydome, varžovai turėjo ilgesnį suolelį, pasinaudojo savo energijos rezervais ir gavosi geros kovingos rungtynės.“ Paklaustas, kiek įtakos rungtynių pabaigai turėjo tai, kad varžovų trenerio nervai neatlaikė, treneris atsakė: „Varžovai kovingi, emocingi. Tai krepšinyje yra sveikintinas dalykas. Aišku, kartais emocijos gal per daug paima viršų, bet nemanau, kad jis padarė kažką tokio, ko neesame niekas prieš tai padarę.“

BC „Sporto fėja“ – Detagama: Giedrius Bartkus – 24 tšk. (12 atk. kam.), Leonardas Ivanovas – 13 tšk. (13 atk. kam.), Klaidas Jankaitis – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Donatas Gudeliauskas – 11 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

„Tornado“ KM – „Bonum signum“: Paulius Gabrilavičius – 15 tšk., Aurimas Plytnikas – 15 tšk., Jonas Šlapikas – 13 tšk.

BC „Sporto fėja“ – Detagama antroje rungtynių pusėje įveikė „Tornado“ KM – „Bonum signum“ komandą (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Sporto fėja“ – Detagama nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:31 val.)Įspūdingai atsitiesę BC „Sporto fėja“ – Detagama krepšininkai palaužė „Pauliukus“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:25 val.)BC „Sporto fėja“ ‒ Detagama pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Kauno „SRC“ sutriuškino „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 19:10 val.)Kauno „SRC“ susitvarkė su „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:00 val.)„Banga“ įveikė negausiai susirinkusius jaunuosius „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Tornado KM ‒ Bonum Signum“ rungtynių pabaigoje pagadino KK „Pauliukams“ nervus (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 16:33 val.)KK „Pauliukai“ po pratęsimo vos išnešė sveiką kailį iš „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ tvirtovės (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 17:59 val.)„Tornado“ KM – „Bonum signum“ iškovojo pirmąją pergalę (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:55 val.)