RVG Baldai vs Coca Cola (77:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„RVG Baldai“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Coca Colą“

2016 sausio 11 d., Pirmadienis, 22:09 val., peržiūros: 1194

Sausio 11 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „RVG Baldai“ priemė formalius svečius „Coca Colą“. „RVG Baldai“ buvo iškovoję šešias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Coca Colos“ sąskaitoje buvo dvi pergalės ir devynios nesėkmės.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Coca Cola“ (0:4). Po dviejų taiklių „Coca Cola“ tritaškių skirtumas išaugo iki aštuonių taškų (2:10). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Coca Cola“ turėjo penkių taškų persvarą (7:12). Prasidėjus antrai kėlinio pusei spurtą pradėjo svečiai, kurie pelnė septynis taškus be atsako (7:19). Paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau rungtyniavo „RVG Baldai“, kurie trijų taiklių tritaškių dėka sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (16:19).

Prasidėjus antram kėliniui komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (19:22). Vėliau dar du tritaškius iš eilės pataikė G.Aleksa (25:22). Trečią minutę komandas skyrė penki taškai (30:25). Netrukus spurtą pradėjo „Coca Cola“, kuri pelnė aštuonis taškus be atsako (30:33). Septintą minutę persvarą susigrąžino „RVG Baldai“ (34:33). Visgi pirmos rungtynių pusės pabaigą geriau sužaidė „Coca Cola“, kuriai pavyko padidinti persvarą iki šešių taškų (36:42).

Po ilgosios pertraukos geriau rungtyniavo „Coca Cola“, kuri prasidėjus trečiam kėliniui surengė spurtą ir pelnė 11 taškų be atsako (36:53). Baigiantis pirmai kėlinio pusei pirmus taškus pelnė „RVG Baldai“ (37:53). Vėliau persvara toliau augo „Coca Cola“ naudai. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 23 taškai (37:60). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis aikštėje dominavo „RVG Baldai“, kurie paskutinėmis minutėmis sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (51:61).

Kėlinį „RVG Baldai“ pradėjo penkiais taškais be atsako (56:61). Netrukus tuo pačiu atsakė svečiai (56:66). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o įpusėjus kėliniui komandas vis dar skyrė 10 taškų (60:70). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Coca Cola“ puolimas visisškai užstrigo, o „RVG Baldai“ sparčiai rinko taškus. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos „RVG Baldai“ jau turėjo vieno taško persvarą, o per likusį laiką ją padidino iki septynių taškų (77:70).

“RVG Baldai“ iškovojo septintą pergalę, o „Coca Cola“ pralaimėjo dešimtą kartą.

„RVG Baldų“ treneris T.Cylikas: „Po pirmų tarpusavio rungtynių, kurias laimėjom maždaug 40 taškų skirtumu, vyrai atėjo nusiteikę pasimti lengvą pergalę. Varžovai pasitreniravę davė rimtą iššūkį. vienu momentu tikrai manėme, kad bus viskas, bet pasistengėme, paspaudėme ir matyt varžovams pritrūko jėgų.“ Paklaustas, ketvirtame kėlinyje koks buvo pagrindinis pranašumas, treneris atsakė: „Suaktyvinom gynybą, labiau pradėjom pataikyti, nes visas rungtynes šaudėme tuščiais šoviniais. Varžovai arba pavargo, arba nebekrito jų metimai ir išplėšėme pergalę.“

„Coca Colos“ treneris V.Stočkus: „Pritrūko jėgų šiandien, per mažai žaidėjų buvo. Žaidėme, kovėmės, beveik visą laiką pirmavome, maždaug 36 minutes. Apmaudžiai labai pralaimėjome, grynai jėgų trūkumas lėmė, kad pralaimėjome šias rungtynes. Varžovai šiandienos buvo tikrai jaunesni, greitesni, bet tikrai apmaudžiai pralaimėjome. Turėjome laimėti šias rungtynes.“

RVG Baldai (S): Martynas Gailiūnas – 31 tšk. (5 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Grant Aleksa – 23 tšk., Justinas Pileckas – 8 tšk.

Coca Cola: Vytautas Stočkus – 21 tšk., Irmantas Grigūla – 20 tšk., Tadas Narankevičius – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

„ASU & Co „AgroVIS“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“ (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 17:21 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:20 val.)„ASU & Co AgroVIS“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Coca Cola“ komanda (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:58 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Celsį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:21 val.)„RVG Baldai“ įtikinamai įveikė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 19:24 val.)„RVG Baldai (S)“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:21 val.)„RVG Baldai“ ekipa tik po pratęsimo palaužė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:48 val.)„RVG Baldai“ patiesė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė pranašumą prieš „Coca Colą“ (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 22:09 val.)