KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs BALDAI JUMS (72:69)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 28 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Kauno technikos kolegija" įveikė "Baldus jums"

2013 sausio 28 d., Pirmadienis, 19:51 val., peržiūros: 3058

Pirmadienį, sausio 28 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno technikos kolegijos" ir svečių "Baldų jums" ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios į priekį pabėgo šeimininkai ir įgijo vienuolikos taškų pranašumą. Vėliau svečiai kiek sumažino atsilikimą, tačiau "Kauno technikos kolegija" ir vėl atitrūko. Paskutiniame kėlinuke svečiai dar pasivijo varžovus, tačiau geriau sužaidę rungtynių pabaigą pergalę iškovojo šeimininkai. 72:69 (25:14, 13:20, 16:7, 18:28).

Nors pirmieji taškus pelnė svečiai, tačiau netrukus sekė šeimininkų ekipos spurtas 13:3, leidęs jiems persverti rezultatą savo naudai bei įgyti aštuonių taškų persvarą. Kiek vėliau svečių krepšininkai pelnė penkis taškus be varžovų atsako ir sumažino savo deficitą iki trijų taškų, tačiau iškart po to sekė "sausa" "Kauno technikos kolegijos" atkarpa 7:0, po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki dešimties taškų. Iki kėlinuko pabaigos komandos žaidė apylygiai ir skirtumas tarp padidėjo tik vienu tašku. Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai iškart ėmėsi darbo ir sumažino savo atsilikimą iki septynių taškų. Toliau žaidimas klostėsi apylygiai ir komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau iki kėlinuko pabaigos rezultatyviau sužaidė svečiai ir sumažino deficitą iki keturių taškų. 38:34.

Po ilgosios pertraukos grįžę abiejų ekipų krepšininkai ilgai nesugebėjo pelnyti taškų, tačiau šį taškų badą nutraukė šeimininkų ekipos žaidėjas N.Aleknavičius, pelnęs penkis taškus iš eilės. Jam puikiai talkino ir kiti komandos draugai, kurių dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki keturiolikos taškų. Paskutinėje rungtynių dalyje svečiai dar sugebėjo pasivyti varžovus ir sukurti šiokią tokią intrigą. Rengdami trumpas rezultatyvias atkarpas "Baldai jums" sumažino savo deficitą iki vieno taško, tačiau jau buvo likę per mažai laiko ir šeimininkai įgijo trijų taškų pranašumą bei iškovojo pergalę rezultatu 72:69.

Po rungtynių nugalėtojų trenerė, Sigita Donėlaitė, sakė : " Matėte, kaip mes banguotai žaidėme. Kai nesiginame, taip ir gaunasi. Eilinį kartą nekovojome dėl atšokusių kamuolių, gynyboje žaidėjai atsistoję pamiega, matėte, kokios klaidos perduodant kamuolius. Šiaip labai negražios rungtynės buvo, o varžovai buvo labai emocingi ".

"Kauno technikos kolegija" : N.Aleknavičius 17, D.Podžiūnas 12 (5 rez.perd.), V.Černiauskas 11 taškų.

"Baldai jums" : M.Jankevičius 23 (5 per.kam.), A.Jankevičius 17, M.Šiukščius 14 (16 atk.kam., 5 per.kam.) taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2013 sausio 28 d., 23:50 val.

sportas2013 sausio 28 d., 22:48 val.

Vienas tai ziauriai silpnas papuole

nerka892013 sausio 28 d., 19:57 val.

Teisejavimas tai patyliu siandienos... tiek i viena puse tiek i kita..

"Kauno Technikos Kolegija" įtikinamai įveikė "Ragus" (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 19:15 val.)"Kauno technikos kolegija" nesunkiai įveikė "Kauno švogerius" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 21:36 val.)"Kauno technikos kolegija" žengia toliau (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 19:01 val.)"Kauno technikos kolegija" nugalėjo "Vaišvydavą" (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 21:40 val.)"Kauno Technikos Kolegija" palaužė "Ragus" ir keliauja toliau (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:01 val.)"Kauno Technikos Kolegija" pusfinalį pradėjo pergale (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 09:22 val.)"Kauno technikos kolegija" be vargo iškovojo pergalę (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 19:36 val.)"Kauno Technikos Kolegija" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:06 val.)"ASU" antroje rungtynių pusėje įveikė "Baldus Jums" (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)"Kauno technikos kolegija" tik paskutiniame kėlinyje palaužė "Komandą X" (2013 sausio 29 d., antradienis, 23:50 val.)