Žaliai-Balti vs vaistinė.lt (75:55)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 01 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Žaliai ‒ Balti“ nesunkiai įveikė „vaistinė.lt“ ekipą.

2014 gruodžio 01 d., Pirmadienis, 23:05 val., peržiūros: 1382

Pirmadienį, gruodžio 1 dieną, Kauno Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Žaliai – Balti" ir "vaistinė.lt" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo "Žaliai – Balti", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (15:9). Antrame kėlinyje vyko atkakli kova, "vaistinė.lt" komanda mėgino vytis varžovus, bet po dviejų kėlinių priekyje buvo šeimininkai – (32:26). Trečiame kėlinyje šeimininkams pavyko atitrūkti nuo varžovų ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė dviženklis skirtumas – (57:34). Ketvirtame kėlinyje "Žaliai – Balti" išlaikė susikrautą persvarą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (75:55).

Pirmasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, pirmieji taškus pelnė "Žaliai – Balti", vėliau sekė "vaistinė.lt" rezultatyvi ataka, po kurios komandos apsikeitė dar keliomis tokiomis atakomis ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (8:7). Per likusį laiką šeimininkai laimėjo atkarpą – (5:2) ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo – (13:9).

Antrasis kėlinys prasidėjo 5 pelnytais svečių taškais, kurie leido pirmą kartą rungtynėse įsiveržti į priekį – (13:14). Šeimininkai ilgai pirmauti neleido, jau sekančioje atakoje persvėrė rezultatą, vėliau laimėjo atkarpą – (10:3) ir kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 7 taškai – (24:17). Antroje kėlinio dalyje "vaistinė.lt" komandai buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 3 taškų, bet netrukus "Žaliai – Balti" padidino skirtumą per pusę ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (32:26).

Trečiasis kėlinys geriau susiklostė šeimininkams, kurie per pirmas 5 kėlinio minutes sugebėjo laimėti atkarpą – (15:4) ir padidinti atkarpą iki 17 taškų – (47:30). Antroje kėlinio dalyje "vaistinė.lt" pralošė dar vieną atkarpą – (10:4), po kurios skirtumas šoktelėjo iki didžiausio rungtynėse 23 taškų – (57:34).

Ketvirtasis kėlinys šeimininkų komandai buvo tik formalumas. Puikiai stabdydami svečių puolimą "Žaliai – Balti" išlaikę susikrautą persvarą ir laimėjo rungtynės rezultatu – (75:55).

Po laimėtų rungtynių "Žaliai – Balti" treneris kalbėjo: "Tai pirmiausia norėčiau pagirti varžovus, tikrai gera komanda. Šiandien pavyko mūsų komandai sužaisti geras rungtynes ir iškovoti pergalę."

Žaliai-Balti: Aivaras Pūras – 18 tšk., Darius Grigas – 10 tšk., Edgaras Vaičiūnas – 9 tšk.

vaistinė.lt: Ramūnas Švagždys – 24 tšk. (8 išpr. praž.), Mindaugas Lukonaitis – 19 tšk. (9 išpr. praž.), Šarūnas Vaitelavičius – 6 tšk.

„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)„Vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 00:41 val.)„Kauno SRC-2“ sunkioje dvikovoje palaužė „Vaistinė.LT“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:18 val.)„Žaliai-Balti“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:08 val.)Visas rungtynes pirmavę „Žaliai-Balti“ krepšininkai įveikė „Ryterna group“ ekipą (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)„Žaliai-Balti“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepšininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Vaistinė.lt“ šešetukas nesunkiai įveikė „Krepsininkas.net“ (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Žaliai Balti“ po įtemptos kovos nusileido „Nepyk“ ekipai (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:48 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ antroje rungtynių pusėje įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Žaliai-Balti“ supančiojo „Lietuviškus patiekalus“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 10:07 val.)