RBnuoma ‒ IVnet vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (56:64)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pratęsimą išplėšusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė keturiese likusius „RBnuoma ‒ IVnet“

2016 sausio 26 d., Antradienis, 00:26 val., peržiūros: 1319

Pirmadienį, sausio 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „RBnuoma – IVnet“ ir svečių Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipų. Susitikimą kiek geriau pradėję svečiai įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau antrame kėlinuke spurtavę „RBnuomos – IVnet“ krepšininkai perėmė iniciatyvą. Po ilgosios pertraukos ir toliau pranašumą išsaugoję aikštės šeimininkai ketvirtą kėlinuką pradėjo turėdami penkių taškų pranašumą. Ketvirto kėlinio pabaigoje spurtavusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ sugebėjo išplėšti pratęsimą, o keturiese likę aikštės šeimininkai pratęsimo metu nebesugebėjo atsilaikyti, ko pasekoje pergale džiaugėsi svečių krepšininkai. 56:64 (14:17, 16:6, 12:14, 10:15, 4:12).

Rungtynes žymiai sėkmingiau pradėję svečių ekipos krepšininkai įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau nesnaudę aikštės šeimininkai, po taiklaus tolimo M.Kleizos metimo sumažino atsilikimą iki minimumo. Kiek vėliau, abu baudos metimus realizavęs E.Jančauskas kiek padidino skirtumą tarp komandų, tačiau čia pat sekė penki iš eilės G.Davidavičiaus taškai, kurių dėka „RBnuoma – IVnet“ išsiveržė į priekį. Vis tik, ketvirtį sėkmingiau sužaidusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. 14:17.

Antrasis kėlinukas prasidėjo vangiu abiejų komandų žaidimu, tačiau pirmieji ledus pralaužę aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą iki vieno taško. Kiek vėliau, po taiklaus A.Budrio baudos metimo „RBnuoma – IVnet“ surengė įspūdingą spurtą 12:0, kurio dėka perėmė iniciatyvą į savo rankas bei įgijo net dešimties taškų pranašumą. Po tokio spurto laiko jau beveik nebeliko, tačiau nepaisant to tolimą metimą pataikyti dar spėjo M.Mažeika, kurio dėka skirtumas tarp komandų sušvelnėjo iki septynių taškų. 30:23.

Iškart po ilgosios pertraukos sėkmingą atkarpą 4:8 sužaidę svečių ekipos krepšininkai sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Čia pat dar vieną spurtą surengę aikštės šeimininkai susigrąžino dešimties taškų pranašumą. Vis tik, vietoje nestovėjusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ surinko kelis taškelius iš eilės ir sumažino skirtumą tarp komandų iki šešių taškų. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos vienu tašku daugiau surinkę svečiai dar nežymiai sumažino deficitą. 42:37.

Ketvirto kėlinuko pradžioje ir toliau puolime geriau atrodę aikštės šeimininkai dar šiek tiek padidino turėtą persvarą, tačiau iškart po to sekė Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ spurtas 0:6, sumažinęs skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų. Ties šia vieta į rungtynes sugrįžo intriga, o ją dar labiau paaštrino penktoji M.Kleizos pražanga, kuri paliko šeimininkus žaisti keturiese. Tuo puikiai pasinaudoję svečiai sugebėjo rezultatą išlyginti bei išplėšti pratęsimą. 52:52.

Pratęsimo metimu Asociacija „Krepšinio pasaulis“ puikiai išnaudojo žaidėjų kiekybinį pranašumą, ko pasekoje vieną po kitos rengė sėkmingas atakas ir vis tolo nuo priešininkų. „RBnuoma – IVnet“ dar bandė pasispardyti, tačiau jėgų nebebuvo marios, ko pasekoje šeimininkai buvo priversti pripažinti apmaudžią nesėkmę rezultatu 56:64.

Po sunkios pergalės pakalbintas nugalėtojų treneris Andrius Čekanauskas sakė: „Varžovų susirinko labai mažai, visas rungtynes žaidė tik penkiese, tačiau labai kietai, labai grubiai, to pasekoje prisirinko pražangų ir liko tik keturiese. Todėl mums pavyko išplėšti pratęsimą, na, o po to buvo tik formalumas, nes penki prieš keturis vis tiek nebe ta kova“.

„RBnuoma ‒ IVnet“: Gražvydas Davidavičius – 15 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Kleiza – 14 tšk., Jonas Janickas – 11 tšk., Audrius Navickas – 10 tšk.

Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Arunas Budrys – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Evaldas Jančauskas – 15 tšk. (15 atk. kam.), Mindaugas Mažeika – 15 tšk.

Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ lengvai įveikė „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 21:27 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)Ketvirtajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungę Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė „Šernus“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:22 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ namuose sutriuškino „Remza“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 00:42 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi asociacija „Krepšinio Pasaulis“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2016 sausio 08 d., penktadienis, 00:02 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Makroflex“ ekipą (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 23:23 val.)