Advokatų kontora „Konsus“ vs Kėdainiai & Addeco (77:86)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 06 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Keturiese likę „Kėdainiai & Addeco“ krepšininkai įveikė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipos pasipriešinimą.

2015 vasario 06 d., Penktadienis, 22:39 val., peržiūros: 1106

Penktadienį, vasario 6 dieną, VDU sporto centro salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę Advokatų kontora "Konsus" ir svečiai "Kėdainiai & Addeco". Rungtynes geriau pradėjo "Konsus" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (25:20). Antrame kėlinyje geriau sužaidė svečiai, kurie persvėrė rezultatą savo naudai ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 5 taškai – (37:42). Trečiame kėlinyje "Kėdainiai & Addeco" dar padidino skirtumą ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 16 taškų – (54:70). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai ėmė artėti prie varžovų, skirtumas tarp komandų ištirpo iki 3 taškų, bet keturiese likę svečiai iškovojo sunkią pergalę rezultatu – (77:86).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Kėdainiai & Addeco" komandos pelnytais taškais, vėliau sekė ir pirmieji "Konsus" ekipos taškai, po kurių sužaidus 3 minutes rezultatas buvo lygus – (4:4). Sužaidus dar porą minučių svečiai spurtavo – (0:7) ir kėliniui įpusėjus priekyje buvo"Kėdainiai & Addeco" – (4:11). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai perėmė iniciatyvą, laimėjo atkarpą – (21:9) ir po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo – (25:20).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandų apylygiu žaidimu, po kurio sužaidus 3 minutes komandas skyrė 4 taškai – (31:27). Per sekančias 2 minutes "Kėdainiai & Addeco" komandai pavyko pelnyti 5 taškus iš eilės ir kėliniui įpusėjus priekyje minimalia persvarą buvo svečiai – (31:32). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko padidinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 5 taškai – (37:42).

Trečiame kėlinyje svečiams pavyko padidinti atotrūki nuo savo varžovų, sužaidus apie 5 minutes skirtumas tarp komandų išaugo iki 20 taškų – (44:64). Visgi išlaikyti tokios persvaros "Kėdainiai & Addeco" komandai nepavyko, po trijų kėlinių komandas skyrė 16 taškų – (54:70).

Ketvirtame kėlinyje "Konsus" ekipa ėmė po truputi artėti prie varžovų. Sužaidus 3 minutes skirtumas tarp komandų ištirpo iki vienženklio – (64:72). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau tik 6 taškai – (70:76). Sužaidus dar 3 minutes šeimininkams pavyko priartėti iki 3 taškų ir "išbauduoti" du žaidėjus. Likus žaisti nepilnas 2 minutes svečiai liko žaisti 4-iese. Per likusį laiką puikiai apsigynę nuo greitų "Konsus" atakų, "Kėdainiai & Addeco" komandai pavyko pelnyti keletą taškų, kurie leido atitrūkti nuo šeimininkų ir iškovoti pergalę rezultatu – (77:86).

Advokatų kontora „Konsus“: Justas Kalinauskas – 27 tšk. (7 išpr. praž.), Povilas Mickūnas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Jasevičius – 15 tšk. (19 atk. kam.), Edgaras Bučinskas – 10 tšk.

Kėdainiai & Addeco: Tadas Lukoševičius – 26 tšk., Mindaugas Dilys – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Dovydas Čepas – 16 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Kęstutis Zinkus – 10 tšk.

„Kėdainiai & Addeco“ po atkaklios kovos palaužė „Konsus“ pasipriešinimą. (2015 sausio 20 d., antradienis, 12:09 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)Košmariškai žaidusi „Košmaro“ ekipa buvo sutriuškinta Advokatų kontora „Konsus“ komandos. (2014 spalio 24 d., penktadienis, 20:32 val.)„Kėdainiai & Addeco“ tolimais metimais užmėtė „Spartos“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:35 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai įveikė „Lietuviškus Patiekalus“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 04:17 val.)„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Krepšininkas.net“ nepasipriešino Advokatų Kontorai „Konsus“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Kėdainiai & Addeco“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)„Kėdainiai & Addecco“ nesunkiai susitvarkė su „Grizliais“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)